خانه دکوراسیون فضای باز آلاچیق مدل های آلاچیق سیمانی با طراحی خلاقانه و زیبا

مدل های آلاچیق سیمانی با طراحی خلاقانه و زیبا

آلاچیق سیمانی

هدف از ساخت آلاچیق ایجاد مکانی امن و زیبا برای لذت بردن از فضای سبز و استراحت در طبیعت است و شما می توانید این مدل سایبان ها را به کمک متریال های مختلف بسازید. در ادامه این مطلب تصاویری از انواع مدل آلاچیق سیمانی را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این طرح ها نهایت لذت را ببرید.

مدل های آلاچیق سیمانی شیک و زیبا

در ساخت آلاچیق از متریال هایی نظیر چوب و سیمان و فلز و … استفاده می شود که هر یک از این طرح سایبان ها زیبایی و جذابیت خاصی را به فضای سبز می بخشند همچنین می توانید برای ساخت سایبان ها از ترکیب دو یا چند متریال در یکدیگر استفاده نمایید.

مدل آلاچیق مدرن

طرح های آلاچیق با سیمان

طراحی فضای سبز به اندازه طراحی داخلی ساختمان از اهمیت زیادی برخوردار است و شما می توانید برای خلق فضایی متفاوت در باغ و حیاط منزل و ویلا و … از آبنما و باربیکیو و آلاچیق استفاده نمایید که آلاچیق ها از پرطرفدارترین سازه ها برای تزیین فضای سبز به شمار می روند.
مدل آلاچیق سیمانی دارای طرح های متنوعی است و این مدل سایبان ها در ابعاد بزرگ و کوچک ساخته می شوند و شما می توانید با توجه به ابعاد و سایر متریال های به کار شده در فضای سبز از بین این طرح ها، سایبانی شیک و در عین حال کاربردی را انتخاب نمایید.

مدل آلاچیق بتنی مدل آلاچیق زیبا آلاچیق طرح چوب مدل سایبان سیمانی مدل سایبان طرح چوب آلاچیق شیک و زیبا آلاچیق طرح چوبی مدل آلاچیق با سیمان
سایبان های سیمانی و بتنی اغلب بدون دیوار ساخته می شوند و در طراحی بیشتر آن ها از ۴ ستون و یک سقف شیبدار استفاده می شود و شما می توانید از این مدل سایبان ها برای محوطه سازی ویلا و باغ و حیاط های بزرگ و … استفاده نمایید.
سایبان های سیمانی همچنین دارای ماندگاری و استحکام بالایی هستند و شما می توانید این مدل سایبان ها را در هر نوع آب و هوایی بسازید.
برای ساخت آلاچیق با سیمان از انواع طرح سنگ یا چوب استفاده می شود که بعد از به پایان رسیدن مراحل ساخت این آلاچیق ها می توانید روی ستون ها و سقف آن ها طرح چوب و سنگ را ایجاد نمایید و از این طریق فضای خیره کننده ای را در حیاط ویلا و باغ و رستوران و … خلق کنید.

آلاچیق طرح چوب آلاچیق شیک بیتی آلاچیق شیک و مدرن آلاچیق شیک و خاص آلاچیق با طرح چوب آلاچیق شیک آلاچیق شیک آلاچیق سنگی و سیمانی مدل آلاچیق زیبا و شیک
توجه داشته باشید که طرح و رنگ های به کار برده شده در ساخت آلاچیق در زیبایی و جذابیت فضای سبز تاثیرگذار می باشند بنابراین بهتر است شما از بین انواع مدل آلاچیق چوبی و آلاچیق سیمانی و آلاچیق فلزی، طرحی مناسب را انتخاب کنید.

مبل و میز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.