خانه حمام و سرویس بهداشتی حمام مدل های حمام شیشه ای شیک و لاکچری

مدل های حمام شیشه ای شیک و لاکچری

حمام شیشه ای

امروزه حمام و سرویس بهداشتی به سرعت در حال باز کردن یک جایگاه شیک برای خود در فضای داخلی منزل می باشند و طراحان داخلی سعی دارند که فضای این بخش های منزل را به صورت کاربردی و در عین حال شیک طراحی نمایند. در ادامه تصاویری از انواع مدل های حمام شیشه ای را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

طراحی دکوراسیون حمام شیشه ای

در زمان های گذشته حمام ها به صورت یک محوطه تاریک و با حداقل فضا ساخته می شدند ولی در دنیای مدرن و امروزی ذهنیت ها در مورد طراحی دکوراسیون حمام به طور قابل توجهی تغییر پیدا کرده و با توجه به اینکه امروزه افراد از حمام رفتن لذت زیادی می برند و ممکن است در فصول گرم سال هر فردی روزانه به چند مرتبه حمام کردن نیاز پیدا کند از این رو بهتر است در هنگام طراحی دکوراسیون حمام های کلاسیک و شیشه ای و مدرن توجه و حساسیت لازم را داشته باشید.

دکوراسیون حمام شیشه ای

کهن استیل

دیزاین داخلی حمام شیشه ای

به جرات می توان گفت که طراحی حمام به صورت شیشه ای به سرعت در حال گسترش می باشد و اگر شما تمایل دارید زیبایی و طراوات را به دکوراسیون داخلی حمام منزل تان ببخشید بهتر است درب حمام را به کمک شیشه های مقاوم طراحی نمایید.

از حمام شیشه ای می توانید در منازل با سبک دکوراسیون مدرن و کلاسیک استفاده نمایید همچنین این نوع حمام ها در متراژهای بزرگ و کوچک ساخته می شوند و در برخی از منازل نیز حمام مستر به صورت شیشه ای طراحی می شود.

شیشه نشکن و فریم و یراق آلات و درگیرزها از اجزای اصلی حمام شیشه ای محسوب می شوند که شیشه نشکن اغلب از جنس سکوریت می باشد و یراق آلات نیز شامل لولا و دستگیره ها و چرخ و … می شوند.

دکوراسیون داخلی حمام شیشه ای دکوراسیون حمام طراحی داخلی حمام دکوراسیون داخلی حمام دکوراسیون حمام دکوراسیون ساده حمام دکوراسوین مدرن حمام طراحی داخلی حمام دیزاین داخلی حمام طراحی داخلی حمام نورپردازی حمام حمام شیشه ای شیک دکوراسیون حمام مدرن

اجرای دکوراسیون داخلی

برای دیزاین این گونه حمام ها کابین دوش از جنس شیشه انتخاب می شوند که این کابین ها به صورت لولایی یا ریلی طراحی می شوند همچنین کابین دوش در انواع اشکال هندسی مختلف نظیر صاف و مربع و مستطیل و ربع دایره و نیم گرد طراحی می شود. رنگ یراق آلاتی که در این سبک حمام ها مورد استفاده قرار می گیرند سفید و نقره ای مات و نقره ای براق و زیتونی براق یا طلایی براق می باشند.

نورپردازی این مدل حمام ها نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و شما می توانید به کمک لامپ های سقفی و چراغ دیواری و … نورپردازی مناسبی را در فضای حمام ایجاد نمایید همچنین برای نورپردازی این مدل حمام ها می توانید از انواع نورپردازی سفید یا زرد رنگ استفاده کنید.

در فضای برخی از حمام های شیشه ای از وان حمام کوچک یا بزرگ استفاده می شود که انتخاب ابعاد وان حمام به اندازه فضا بستگی دارد.

دکوراسیون حمام مدرن دکوراسیون مدرن حمام دکوراسیون حمام شیک و مدرن حمام شیشه ای مدرن دیزاین داخلی حمام دکوراسیون داخلی حمام با درب شیشه طراحی داخلی حمام زیبا مدل حمام شیشه ای دکوراسیون داخلی حمام شیشه ای

در این مطلب با ایده هایی برای طراحی دکوراسیون حمام شیشه ای آشنا شدید که امیدواریم این دیزاین های داخلی با سلیقه شما همراهان عزیز و گرامی مطابقت و همخوانی داشته باشند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها فضایی بی نظیر را در حمام منزل خود ایجاد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.