خانه دکوراسیون کامل خانه دکوراسیون خانه آپارتمانی دکوراسیون ۳ آپارتمان شیک و جذاب با طراحی مدرن

دکوراسیون ۳ آپارتمان شیک و جذاب با طراحی مدرن

طراحی دکوراسیون 3 آپارتمان شیک

امروزه اغلب خانواده ها در خانه های آپارتمانی زندگی می کنند که اغلب آپارتمان ها متراژ کوچکی دارند و طراحی دکوراسیون داخلی آن ها تا حدودی دشوار است؛ در ادامه این مطلب دکوراسیون داخلی ۳ آپارتمان شیک و زیبا یک خوابه با طراحی مدرن و متفاوت را مشاهده خواهید کرد.

ایده های زیادی برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه های آپارتمانی وجود دارد و شما می توانید با کمک این ایده ها بدون در نظر گرفتن متراژ آپارتمان طراحی داخلی کاربردی و شیکی را در فضای خانه آپارتمانی خود ایجاد کنید.

طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن

کهن استیل

طراحی دکوراسیون داخلی ۳ آپارتمان شیک و زیبا

در طراحی داخلی آپارتمان اول از رنگ های زیبا و آرامش بخش استفاده شده است و این آپارتمان شیک و زیبا دارای دکوراسیونی کاربردی است. فضای بین آشپزخانه و اتاق نشیمن توسط دیوار اپن کاشی کاری شده ای از یکدیگر جدا شده اند و آشپزخانه دارای طراحی ساده و متفاوتی می باشد.

طراحی داخلی آپارتمان طراحی داخلی آپارتمان شیک

چاپ دی

دکوراسیون آپارتمان

طراحی دکوراسیون اتاق خواب در عین سادگی جذابیت خاص خودش را دارد و وجود گیاهان طبیعی با گلدان های خاکستری رنگ فضای شیک و آرامش بخشی را در اتاق خواب ایجاد کرده است.

اجرای دکوراسیون داخلی

دکوراسیون زیبا و شیک اتاق خواب طراحی دکوراسیون اتاق خواب

در طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی این آپارتمان از طرح کاشی ساده و خاکستری استفاده شده است و علاوه بر این فضای حمام دارای طراحی مدرن و متفاوتی است. استفاده از دکوراسیون خاکستری در همه بخش های این آپارتمان فضایی یکپارچه و مدرنی را ایجاد کرده است.

طراحی زیبا و متفاوت آپارتمان

طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی

آپارتمان دوم در شهر مسکو واقع شده است ؛ طراحی دکوراسیون این آپارتمان به سبک دکوراسیون مینیمالیستی است. برای استفاده بهینه از فضای اتاق نشیمن و آشپزخانه  قفسه ای با رنگ سیاه روی دیوار مشترک بین آشپزخانه و اتاق نشیمن نصب شده است.

طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن

در طراحی دکوراسیون آشپزخانه از رنگ سفید استفاده شده که رنگ سفید باعث بزرگ تر و تمیز تر به نظر رسیدن فضای آشپزخانه شده است. در فضای آشپزخانه میز ناهار خوری با رنگ سیاه قرار داده شده است که ترکیب رنگ سفید و سیاه در آشپزخانه باعث تکمیل شدن زیبایی دکوراسیون داخلی این آشپزخانه کوچک شده است.

طراحی مدرن و زیبا خانه آپارتمانی طراحی کامل خانه آپارتمانی طراحی شیک و کاربردی خانه آپارتمانی

استفاده از رنگ های روشن در فضای اتاق خواب یکی از ویژگی های مثبت طراحی دکوراسیون این اتاق خواب است و علاوه این فضایی از اتاق خواب به عنوان اتاق مطالعه در نظر گرفته شده است و این روش در طراحی دکوراسیون را می توان از عاقلانه ترین روش ها برای استفاده بهینه از فضا تلقی کرد.

دکوراسیون شیک و زیبا خانه آپارتمانی یک خوابه دکوراسیون داخلی اتاق خواب طراحی دکوراسیون اتاق خواب دکوراسیون زیبا و مدرن اتاق خواب

دکوراسیون داخلی اتاق خواب مدرن و زیبا دکوراسیون سرویس بهداشتی شیک و زیبا دکوراسیون داخلی آپارتمان شیک و مدرن     دکوراسیون شیک و مدرن آپارتمان

آپارتمان سوم در شهر از کیف در اوکراین واقع شده است که در طراحی دکوراسیون داخلی این آپارتمان در مقابل رنگ پس زمینه تک رنگ از رنگ های خیره کننده ای استفاده شده است. طراحی کاربردی و ساده از مشخصه های بارز این آپارتمان است و علاوه بر این در طراحی اتاق نشیمن و اتاق خواب مبلمان با طرح ساده به چشم می خورند.

دکوراسیون شیک و بی نظیر آپارتمان کوچک طراحی آپارتمان شیک و مدرن

دکوراسیون کامل آپارتمان کوچک طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن مدرن و زیبا دکوراسیون زیبا و شیک آپارتمان

دکوراسیون آشپزخانه کوچک دیزاین دکوراسیون آپارتمان شیک و زیبا دکوراسیون داخلی آپارتمان شیک و کوچکطراحی دکوراسیون اتاق خواب زیبا و شیک   طراحی داخلی آپارتمان کوچک   دکوراسیون سرویس بهداشتی مدرن و شیک

در این مطلب دکوراسیون سه آپارتمان شیک با طراحی داخلی کاربردی و ساده را مشاهده کردید که امیدواریم این دکوراسیون ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها برای فضای آپارتمان خود دکوراسیونی متفاوت و خیره کننده ای را طراحی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.