خانه دکوراسیون کامل خانه دکوراسیون خانه آپارتمانی استفاده از رنگ تیره در دکوراسیون خانه های کوچک

استفاده از رنگ تیره در دکوراسیون خانه های کوچک

دکوراسیون اتاق نشیمن با تم تیره

استفاده از تم تیره در دکوراسیون منزل باعث ایجاد بافت متنوع و زیبایی می شود و این تم اندکی  پیچیده به نظر می رسد. تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا تصاویر خانه کوچک که در آن ها از رنگ های تیره استفاده شده است را ملاحظه نمایید.

استفاده از تم تیره در دکوراسیون منزل

استفاده از تم تیره در دکوراسیون منزل برای جاهایی که کمبود فضا داریم، کار چندان مطلوبی به نظر نمی رسد اما اگر شما از امتیاز ورود نور کافی به منزل خود برخوردار هستید، طبیعتا با انتخاب این تیپ دکوراسیون فضای مخوف و دلگیری برای خود درست نخواهید کرد.

دکوراسیون اتاق نشیمن با تم تیره

کهن استیل

در تم تیره از دیوارهای خاکستری و پانل های چوبی تیره در کنار هم استفاده می شود.

دکوراسیون آشپزخانه با تم تیره

چاپ دی

خاصیت این دکوراسیون به گونه ای است که هر چند که شما از یک چیدمان پراکنده برای وسایل منزل استفاده کرده باشید اما در نهایت چیزی به چشم ما می رسد، یک دکوراسیون کاملا جمع و جور و یکپارچه است . البته این ویژگی از خواص رنگ های تیره است.

دکوراسیون عالی اتاق نشیمن با تم تیره

اجرای دکوراسیون داخلی

دکوراسیون عالی اتاق با تم تیره

دکوراسیون شیک اتاق خواب

دکوراسیون عالی با تم تیره

از این تم تیره در کف پوش منزل، وسایل منزل، مبلمان، دیوارها و… استفاده کنید. نور پردازی داخلی دکوراسیون در تم تیره اهمیت دارد و سعی کنید از نورپردازی مناسب استفاده کنید که فضای تیره دکوراسیون منزل شما را پوشش دهد.

دکوراسیون عالی اتاق خواب با تم تیره

دکوراسیون شیک اتاق نشیمن با تم تیره

دکوراسیون اتاق خواب با تم تیره

دکوراسیون عالی آشپزخانه با تم تیره

اگر قرار است یک دیوار سنگی در فضای آشپزخانه داشته باشید، آن را از دو طیف سیاه و سفید برخوردار کنید تا رنگ های تیره شما جلوه داشته باشد. اگر دقت کرده باشید فضای بسیاری از کافی شاپ ها در همین تم طراحی شده است.

چیدمان عالی اتاق نشیمن با تم تیره

دکوراسیون اتاق نشیمن با تم تیره

دکوراسیون اتاق نشیمن با تم تیره

دکوراسیون شیک اتاق پذیرایی با تم تیره

دکوراسیون اتاق خواب با تم تیره

دکور قفسه کتاب با تم تیره

دکوراسیون اتاق پذیرایی با تم تیره  تم تیره در دکوراسیون اتاق نشیمن

دکوراسیون فضای منزل با تم تیره

در دکوراسیون تم تیره نور حائز اهمیت است و بهتر است که منزل شما در تیر رس نور قرار گرفته باشد. دکوراسیون تیره برای کسانی به دنبال یک محیط آرام برای خواب هستند و مایلند از غلظت نور هنگام استراحت کم شود، گزینه مناسبی محسوب می شود. این نوع رنگ ها چشم نوازند و آرامش ذهنی شما را فراهم می آورند. چون اکثر رنگ هایی که در دکوراسیون تیره به کار می رود سرد و یا خنثی است.

دکوراسیون اتاق نشیمن با تم تیره

اگر چه رنگ های تیره در نگاه اول چندان جذاب به نظر نمی رسند اما زمانی که مجموعه ای از طیف تیره با شدت و غلظت متفاوت در دکوراسیون منزل مورد استفاده قرار می گیرد، فضای منزل بسیار شیک و جذاب می شود.

دکوراسیون با تم تیره اتاق نشیمن

کف پوش مناسب در دکوراسیون تم تیره، رنگ های قهوه ای سوخته و دودی است. توجه داشته باشید جلوه یک دکور سنگی برای نصب تلویزیون ال سی دی زمانی جلوه بیش تری می یابد که در یک تم دکوراسیون تیره قرار گرفته باشد چون شیک تر و جذاب تر به نظر می رسد. از اینکه در ایده های دکوراسیون تیره همراه ما بودید، متشکریم و امیدواریم مطالب ما در این زمینه مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.