خانه دکوراسیون کامل خانه دکوراسیون خانه آپارتمانی طراحی داخلی با استفاده از ترکیبی از سنگ مرمر و چوب

طراحی داخلی با استفاده از ترکیبی از سنگ مرمر و چوب

طراحی داخلی منزل با سنگ مرمر و چوب

از ایام گذشته تا کنون سنگ مرمر به عنوان بافت مدرن و زیبا و در عین حال مستحکم در نمای بیرونی و داخلی منزل به کار می رفته است. نما و جلوه ی براق یکی از علل  ماندگاری این سنگ در دکوراسیون شده است. 

طراحی داخلی با استفاده از بافت ترکیبی مرمر و چوب

سنگ مرمر یک سنگ فوق العاده با قابلیت های زیبایی شناسی و محصور کننده در بافت منزل است. علاوه بر آن، قابلیت شست و شو دارد و به راحتی تمیز می شود. به همین دلیل برای نقاط مرطوب مانند سرویس بهداشتی، حمام و… که در معرض انواع آلودگی قرار دارند، گزینه مناسبی به حساب می آیند.

معمولاً سنگ مرمرها حتی اگر در رنگ سیاه تعبیه شوند، جلوه و درخشش دارند و براق به نظر می رسند. به همین خاطر مرمر سفید محیط منزل را روشن و نورانی می سازد.

کهن استیل

فضای داخلی منزل

سنگ مرمر در حمام

چاپ دی

طراحی خاص سنگ مرمر در دیزاین منزل

ترکیب زیبای سنگ مرمر در اتاق نشیمن

اجرای دکوراسیون داخلی

دکوراسیون شیک منزل با سنگ مرمر

دکوراسیون شیک اتاق خواب

چیدمان زیبای منزل

ترکیب سنگ مرمر و چوب در منزل

ترکیب زیبای سنگ مرمر و چوب

طراحی لاکچری حمام با سنگ مرمر و چوب

سنگ مرمر و چوب

دکوراسیون عالی در منزل

دکوراسیون سنگ مرمر و چوب در محیط داخلی منزل

گاهی نیز ترکیبی از مرمر و چوب در کنار هم قرار می گیرد. بافت چوب و سنگ مرمر هر دو بافتی محبوب با استحکام بالا هستند. تلاقی این دو بافت در محیط داخلی منزل، سبب زیبایی و متفاوت شدن منزل خواهد شد. همان طور که می دانید سنگ مرمر یک سنگ دگرگونی است که در طبیعت یافت می شود. این سنگ زیبا در سال های اخیر به عنوان یکی از مواد مهم در معماری و هنرهای تجسمی و در بسیاری از ساختمان ها و بناها استفاده می شود. سنگ مرمر در عین سختی و استحکام، ظاهری زیبا و ظریف دارد. تنوع رگه سنگ مرمر، باعث تنوع و جلوه در بافت این سنگ شده است.

ترکیب سنگ مرمر و چوب

دیزاین شیک منزل

طراحی لاکچری اتاق خواب

طراحی شیک حمام

چیدمان فوق العاده حمام

شما می توانید برای هماهنگی سنگ مرمر با چوب، رگه هایی شبیه به رنگ چوب را برای سنگ مرمر انتخاب کنید. اگر چوب شما به رنگ سیاه متمایل و سنگ مرمر سفید باشد، یک تضاد رنگی زیبا در دکوراسیون داخلی منزل ایجاد می شود. تضاد در چیدمان آپارتمان و به طور کلی در دکوراسیون منزل مسکونی و غیر مسکونی اهمیت زیادی دارد. تضاد ایجاد شده توسط این بافت، سبک خانه را شما را تبدیل به یک سبک مدرن و متفاوت خواهد کرد. چون این تضاد کانون توجه خواهد شد و یکی از تکنیک های چیدمان، انجام می شود. یعنی در نگاه اول به دکوراسیون متوجه این تضاد و تفاوت خواهیم شد. البته این تضاد و تفاوت با یکدیگر هم پوشانی دارند. به گونه ای که هماهنگ با یکدیگر قرار گرفته اند و عملاً بافت ناهنجاری را ترتیب نداده اند. بیشترین هماهنگی این دو بافت در آشپزخانه به چشم می خورد. چون در این چیدمان آزادانه از هر دو بافت استفاده شده است. سنگ مرمر یک سنگ گران قیمت در دکوراسیون است اما از لحاظ ماندگاری و استحکام بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است. با این طراحی می توانید درک مستقیمی از فضا داشته باشید.

دکوراسیون سنگ مرمر و چوب در منزل

طراحی شیک منزل

طراحی شیک اتاق خواب با سنگ مرمر و چوب

طراحی لاکچری فضای داخلی آپارتمان

طراحی ایده آل

طراحی داخلی مدرن آشپزخانه با سنگ مرمر

طراحی شیک آپارتمان

طراحی داخلی مدرن

سنگ مرمرها در عین زیبایی، تنوع رنگ دارند و از این نظر قابلیت تطبیق با سایر بافت ها در منزل را دارا می باشند. این بافت هیچ گاه به عنوان یک بافت ناهمگون بروز نخواهد کرد و تقریباً با همه بافت ها به صورت هماهنگ عمل می کند. بنابراین زمانی که از این بافت استفاده می شود، اطمینان داریم که انتخاب درست و به جایی داشته ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.