خانه لوازم ترئین منزل پرده عکس های مدل پرده ۹۳ برای ایجاد دکوراسیون متفاوت و جدید

عکس های مدل پرده ۹۳ برای ایجاد دکوراسیون متفاوت و جدید

مدل پرده 93

امرو ز با نمایش عکس های مدل پرده ۹۳ با شما همراه هستیم تا اگر در انتخاب مدل پرده جدید و زیبا برای نوروز ۹۳ دچار شک و سر در گمی هستید بتوانیم به شما کمک نماییم. عکس های مدل پرده ۹۳ این امکان را برای ما فراهم می کند تا با مدلهای جدید و متفاوت آشنا شویم تا ایده های بهتری برای ایجاد دکوراسیون زیبا و دوست داشتنی در منزل خود داشته باشیم استفاده از پرده در نقاط مختلف خانه ضمن زیبایی و تزئین منزل باعث ایجاد نورپردازی بهتر و تنظیم نور منزل می شود لطفا در ادامه با مشاهده عکس های چند مدل پرده ۹۳ ما را همراهی کنید.

 

 

 

مدل پرده ۹۳ و تزئینات متفاوت:

برای انتخاب مدل پرده باید به مکان نصب پرده و محیط اطراف پنجره ها توجه ویژه ای نمایید. مکان نصب پرده می تواند نوع پرده و ارزش مادی پرده را تعیین کند از آن جا که انتخاب مدل پرده می تواند نقش موثری در خرید و چیدمان سایر لوازم منزل از جمله مدل مبلمان و مدل فرش داشته باشد. برای انتخاب مدل پرده مناسب برای نوروز ۹۳ و تغییر دکوراسیون داخلی نقاط مختلف منزلتان می توانید در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا با چند مدل پرده ۹۳ که دارای طراحی جدید و زیبایی هستند آشنا شوید اما به یاد داشته باشید تمام این مدل پرده ها صرفا مناسب اتاق پذیرایی منزل شما نیست و باید آن ها را با توجه به مکان و نوع کاربرد آن ها انتخاب کنید در ادامه این مطلب با چند مدل پرده ۹۳ برای اتاق های پذیرایی، اتاق خواب و نیز آشپزخانه بیشتر آشنا خواهید شد تا با الگوبرداری از آن ها ظرحی جدید و روز برای مدل پرده نوروز ۹۳ بیابید.

مدل پرده 93

مدل پرده 93

مدل پرده 93

مدل پرده 93

مدل پرده 93

مدل پرده 93

مدل پرده 93

مدل پرده 93

مدل پرده 93

مدل پرده 93

مدل پرده 93

مدل پرده 93

مدل پرده 93

با مشاهده عکس های مدل پرده ۹۳ و انتخاب مدل و طرح پرده مورد نظرتان بهتر است به رنگ های به کار رفته در پرده نیز توجه نمایید تا با سایر اجزای دکوراسیون داخلی منزلتان هماهنگی کاملی داشته باشد.

یک دیدگاه

  1. میثم

    جولای 30, 2014 در 2:18 ق.ظ

    بسیار زیبا بود با تشکر از شما

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *