خانه لوازم ترئین منزل کفپوش مدل های کفپوش بتنی برای فضای داخلی و خارجی ساختمان ها

مدل های کفپوش بتنی برای فضای داخلی و خارجی ساختمان ها

مدل کفپوش بتنی

مدل کفپوش بتنی جایگزینی مناسب برای سایر کفپوش ها است زیرا بتن را می توان به صورت اشکال و رنگ های مختلف درآورد و علاوه بر این در صورت خراب شدن آن را به سادگی ترمیم کرد. در ادامه طرح هایی از کفپوش بتن برای قسمت داخلی و بیرونی ساختمان را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید کفپوشی مناسب را انتخاب نمایید.

مدل کفپوش بتنی با طرح و رنگ های زیبا

برای پوشاندن کف قسمت داخلی و خارجی ساختمان می توانید از پارکت و سرامیک و سیمان و بتن و … استفاده نمایید که هر یک از این کفپوش ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند.

مدل کفپوش بتنی

مبل و میز

طرح های کفپوش بتن برای قسمت های داخلی ساختمان

کفپوش بتن دارای انواع اشکال مختلف نظیر کفپوش ترافیکی و کفپوش از پیش ساخته و کفپوش های مخصوص پیاده رو و پازلی و طرح سنگ و … می باشد و شما می توانید با توجه به نیاز و سلیقه شخصی خود از بین آن ها طرحی مناسب را انتخاب نمایید.

از این طرح کفپوش همچنین می توانید برای پوشاندن کف پذیرایی و اتاق خواب و آشپزخانه و … استفاده کنید. کفپوش بتنی همچنین در انواع رنگ های تیره و روشن موجود می باشد که بهتر است رنگ کفپوش را با توجه به ابعاد اتاق مورد نظر خود انتخاب نمایید. اگر فضای اتاق کوچک می باشد بهتر است از کفپوش رنگ روشن برای پوشاندن کف استفاده نمایید تا فضای اتاق بزرگ و دلبازتر به نظر برسد همچنین برای انتخاب رنگ کفپوش اتاق های بزرگ محدودیت زیادی نخواهید داشت.

برای رنگ آمیزی این طرح کفپوش از انواع رنگ های اسیدی و اکریلیک و لکه های رنگی و رنگ خشک استفاده می شود. که رنگ های اسیدی در بافت بتن نفوذ می کنند و بعد از انجام واکنش ، جزئی از بتن می شوند همچنین این نوع رنگ دارای دوام و پایداری زیادی است و به مرور زمان نیز کمرنگ یا پوسته پوسته نمی گردد. رنگ اکریلیک نیز بر پایه آب می باشد و باعث ایجاد سطحی شفاف و براق روی بتن می شود.

رنگ های خشک نیز از پودر یا دانه های ریز تشکیل شده اند که قبل از خرد کردن بتن روی سطح آن پاشیده می شوند و پاشیدن این رنگ ها روی بتن باعث ایجاد سطحی مقاوم و سخت می شود. لکه های رنگی نیز روی هر نوعی از کفپوش بتنی اعمال می شوند و از آن ها می توان برای ایجاد الگو روی کفپوش استفاده کرد.

اجرای دکوراسیون داخلی

کفپوش بتنی برای نشیمن کفپوش بتنی طوسی طرح های کفپوش بتنی ساده   کفپوش بتنی مخصوص پذیرایی مدل کفپوش بتنی رنگ روشن   کفپوش بتنی طوسی تیره   مدل کفپوش ساده بتنی کفپوش شیک بتنی کفپوش جدید بتنی کفپوش بتنی رنگ تیره برای نشیمن مدل کفپوش بتنی رنگ روشن مدل شیک و جذاب کفپوش بتنی

طرح های کفپوش بتن برای قسمت های خارجی ساختمان

از کفپوش بتنی برای پوشاندن کف حیاط و ویلا و … استفاده می شود و این کفپوش دارای مزایای زیادی است که عبارتند از :

  • این نوع کفپوش دارای طرح و رنگ های متنوع می باشد.
  • کفپوش بتن نسبت به سایر کفپوش ها نیاز به مراقبت کمتری دارد.
  • دوام این مدل کفپوش زیاد است.
  • اگر این نوع کفپوش به خوبی عایق بندی شود در برابر رطوبت و لک مقاوم تر می شود.
  • کفپوش بتن باعث کاهش آلرژی در فضای منزل می شود و برای افرادی که حیوان خانگی دارند مناسب است.
  • این کفپوش ها را می توان به کمک سیستم گرمایشی از کف گرم نمود.

این نوع کفپوش دارای معایبی نیز می باشند که در ادامه به بررسی این معایب خواهیم پرداخت.

  • برای اینکه کفپوش بتن همیشه در برابر رطوبت و آب غیر قابل نفوذ باشد باید آن را به صورت دوره ای عایق بندی یا درزگیری کرد.
  • در صورتی که به سطح کفپوش ضربه محکمی وارد شود و ترک زیادی بردارد ممکن است سخت تر ترمیم شود.
  • اگر برای پوشاندن کف از کفپوش براق استفاده نمایید در صورت خیس شدن کفپوش سطح آن لغزنده می شود.

کفپوش بتنی برای حیاط   کفپوش شیک بتنی   کفپوش بتنی رنگی مدل کفپوش بتنی رنگ تیره کفپوش بتنی قهوه ای تیره مدل کفپوش بتنی ساده کفپوش بتنی برای فضای بیرونی منزل کفپوش بتنی طوسی تیره کفپوش بتنی ساده و زیبا کفپوش بتن کفپوش بتنی رنگی و شیک   کفپوش بتنی رنگی

امروزه استفاده از مدل کفپوش بتنی در فضای داخلی و خارجی ساختمان به صورت چشم گیری افزایش یافته است و اگر شما بتوانید برای این نوع کفپوش طرح و رنگی مناسب را انتخاب نمایید تغییرات مثبتی در طراحی داخلی و خارجی ساختمان ایجاد خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.