خانه مبلمان ۴۰ مدل میز کار مدرن و کاربردی با طراحی زیبا

۴۰ مدل میز کار مدرن و کاربردی با طراحی زیبا

مدل میز کار

در دنیای امروز اکثر افراد به دنبال طراحی محیط مناسبی برای کار و فعالیت هستند. از این رو سعی می کنند برای طراحی اتاق خود از میز و صندلی مناسب استفاده کنند. در این مطلب ایده های شیک و زیبایی از مدل میز کار به شما عزیزان ارائه شده است.

۴۰ مدل میز کار مدرن و کاربردی

مدل میز کار از گزینه های ضروری برای طراحی اتاق کار می باشد. از این رو نمی توان آن را از محل کار حذف یا نادیده گرفت. با ورود کامپیوترها و لپ تاپ به دنیای کاری، استفاده از مدل میز کامپیوتر مناسب برای محیط کار بیش از گذشته اهمیت می یابد و ضروری می شود.

طراحی متفاوت میز کار

میز کار شیشه ای

انواع ساعت دیواری

مدل خاص میز کار

مدل شیک میز کار

مدل لاکچری میز کار

مبل و میز

مدل ساده میز کار

میز لاکچری

میز کار با تم قهوه ای

میز کار زیبا و ایده آل

میز کار جذاب و عالی

میز کار با تم سفید

بسیاری از کاربران رایانه می دانند باید در انتخاب میز و صندلی وسواس داشته باشند و ویژگی های ملزوم را برای آن در نظر بگیرند. با این که شاید بتوان از هر مدل میز کاری برای اتاق کار استفاده کرد اما بهتر است یک صندلی و میز کار، با تمام استانداردهای لازم برای جلوگیری از دردهای جسمی آینده انتخاب نمود.

همان طور که می دانید بیشتر میزهای کامپیوتر در کشور ما از جنس ام دی اف یا لترون می باشد. نوع شیشه ای این میزها نیز در بازار وجود دارد. این نوع میزها وارداتی هستند و معمولا از چین وارد کشور ما می شوند.

دیزاین عالی میز کار

دیزاین مدرن میز کار

دیزاین مدل میز

دیزاین ایده آل میز کار

مدل میز زیبای کار

دیزاین شیک میز کار

دیزاین فوق العاده میز کار

دیزاین لاکچری میز کار

دیزاین متفاوت میز کار

دیزاین جذاب میز کار

ارتفاع میز کامپیوتر معمولاً ۷۵ سانتی متر و طول آن نیز بین ۸۰ تا ۱۲۰ و حتی بیشتر است. در استفاده از صندلی کامپیوتر نیز باید دقت زیادی به خرج داد. با این کار از بروز ضایعات بدنی و عارضه ها غیر قابل جبران جلوگیری به عمل می آید. در واقع رعایت اصول ایمنی و ارگونومی در آن ها کاملاً ضروری است.

چیدمان حرفه ای و راحت قطعات فیزیکی کامپیوتر اولین رهاورد استفاده از یک میز مناسب است. چنین میزی علاوه بر دکوراسیون مرتب و منظم، از حرکت ناگهانی قطعات و خرابی احتمالی کامپیوتر جلوگیری می کند. به عنوان مثال اگر میز محکم و با ثبات نباشد، می تواند موجب بروز مشکلاتی نظیر حرکت ناگهانی قطعات و بروز اشکالاتی در کامپیوتر شود.

دیزاین عالی میز کار

دیزاین زیبای میز کار

دیزاین جالب میز کار

طراحی خاص میز کار

مدل میز کار

طراحی مدرن میز کار

میز کار با دیزاین جذاب

طراحی شیک میز کار

طراحی لاکچری میز کار

میز زیبای کار

میز کار زیبا و جذاب

میز کار با طراحی ظریف

میز کار متفاوت

طراحی ایده آل میز کار

مدل میز کار

طراحی زیبای میز کار

ویژگی های میز کار مناسب

  • ارتفاع سطح میز باید قابل تنظیم باشد.
  • فضای در نظر گرفته برای پاها در زیر میز مناسب باشد.
  • سطح میز نیز به اندازه ای بزرگ باشد که جای کافی برای تمام اشیاء و وسایل موجود باشد.
  • وسایلی که بسیار مورد استفاده هستند، باید نزدیک اپراتور باشند و وسایل دیگر نیز به صورت مرتب در جای خود قرار گرفته باشند.
  • سطح میز کار نباید خیلی سفید یا تیره باشد. چون این موضوع باعث نامساعد شدن شرایط روشنایی می شود.
  • اگر شما فضای کاری کمی در محیط دارید، می توانید از انواع مدل میز کار با قابلیت تاشو استفاده کنید. با این کار تا حدود زیادی در استفاده از فضای کار صرفه جویی کرده اید.
  • جنس انتخابی نیز برای میز مطالعه یا میز کار اهمیت زیادی دارد. این جنس باید از چوب یا فلز مرغوب باشد و با گذشت زمان دچار آسیب نشود. ضمن اینکه ثابت باشد و کمترین لغزش را به همراه داشته باشد.
  • به شکل و حالت میز نیز اهمیت دهید و توجه داشته باشید که مدل انتخابی با عملکرد کاری شما مطابقت داشته باشد و در آن احساس راحتی کنید. این احساس راحتی موجب می شود بدون دردسر به فعالیت خود ادامه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *