خانه دکوراسیون پذیرایی دکوراسیون پذیرایی قهوه ای و انواع ترکیب رنگ های مناسب با قهوه ای

دکوراسیون پذیرایی قهوه ای و انواع ترکیب رنگ های مناسب با قهوه ای

انواع دکوراسیون پذیرایی قهوه ای

در سالن پذیرایی اولین مکانی است که مهمانان در آنجا حضور پیدا می کنند بنابراین انتخاب دکوراسیون و ترکیب رنگ مناسب و زیبا حائز اهمیت می باشد چرا که زیبایی فضای داخلی خانه را چندین برابر می کند. در ادامه تصاویری از طراحی دکوراسیون پذیرایی قهوه ای را مشاهده خواهید کرد.

در دکوراسیون داخلی منازل اکثر ایرانی ها تم رنگ قهوه ای بسیار به کار رفته است. شاید به نظر برسد که رنگ قهوه ای رنگی بی روح و خسته کننده می باشد. اما این رنگ دراماتیک قابلیت انعطاف پذیری فوق العاده ای با سایر رنگ ها دارد. با ترکیب های رنگی مناسب می توانید دکوراسیون زیبا و خاص رنگ قهوه ای را در منزل خود پیاده سازی کنید.

بهترین دکوراسیون قهوه ای

جذاب ترین دکوراسیون قهوه ای

طراحی های مدرن دکوراسیون پذیرایی به رنگ قهوه ای

امروزه رنگ های قهوه ای تیره، متوسط و روشن جزء برترین رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی منازل به شمار می روند. اگر رنگ هایی مثل کرم، زرد مایل به قهوه ای، و قرمز آجری، مشکی، خاکستری، سفید، زرد، نارنجی، قرمز، آبی و سبز در کنار تم قهوه ای به کار روند، ترکیب های فوق العاده زیبایی شکل می گیرد. بدین ترتیب می توان دکوراسیون پذیرایی قهوه ای مدرن و شیکی را ایجاد کرد. دکوراسیون کرم قهوه ای از جمله پرکاربرد ترین این ترکیب رنگ هاست

به روزترین دکوراسیون قهوه ای

زیباترین دکوراسیون قهوه ای

انواع دکوراسیون های قهوه ای

دکوراسیون مدرن پذیرایی قهوه ای

ترکیب های رنگی جذاب و متفاوت

بهتر است در دکوراسیون پذیرایی قهوه ای از رنگ های هم خوان و متضاد با رنگ قهوه ای استفاده کرد تا دکوراسیون پذیرایی کلاسیک و سنتی قهوه ای به سبکی مدرن تبدیل گردد. رنگ های متضاد مناسب برای رنگ قهوه ای شامل سفید یخچالی، آبی تیره، فیروزه ای، سبز، کرم، زرد، نارنجی، صورتی  و رنگ های همخوان نیز شامل طلایی، مسی و قرمز می شود.

رنگ وسایل دکوراسیون قهوه ای

رنگ دیوار در دکوراسیون قهوه ای

دکوراسیون پذیرایی با مبلمان قهوه ای

دکوراسیون قهوه ای با رنگ بندی مناسب

استفاده از رنگ سفید یخچالی در کنار رنگ قهوه ای ترکیبی دراماتیک و خاص می باشد و حس دعوت کننده را به فضای داخلی خانه القا می کند. این ترکیب رنگی هم در سبک مدرن و هم در سبک کلاسیک کاربرد دارد.

رنگ های مناسب دکوراسیون قهوه ای

رنگ کاغذ دیواری دکوراسیون قهوه ای

جدیدترین دکوراسیون قهوه ای خانه های ایرانی

دکوراسیون پذیرایی قهوه ای

رنگ های کرم، کرم مایل به زرد و رنگ زرد با تم قهوه ای هماهنگ هستند و به آن حس زنده بودن  می دهند. این ترکیب رنگی انعطاف پذیری کمی دارد اما منحصر به فرد و شیک می باشد و به دکوراسیون پذیرایی شما ظاهری خاص و فوق العاده می دهد. به یاد داشته باشید استفاده از رنگ قهوه ای در دکوراسیون اتاق پذیرایی باید با رنگ های مکمل مناسبی صورت گیرد.

دکوراسیون لوکس پذیرایی قهوه ای

نورپردازی دکوراسیون قهوه ای

دکوراسیون خاص پذیرایی قهوه ای

استفاده از وسایلی به رنگ های نارنجی، قرمز، آجری و خاکستری، اتاق پذیرایی قهوه ای رنگ منزل شما را سرزنده و جوان می کنند و به آن ظاهری مدرن می بخشند. چنین ترکیب های رنگی تحسین برانگیز هستند. نور سفید و طبیعی نیز فضا را روشن تر و بزرگتر نشان می دهد.

جدیدترین انواع دکوراسیون قهوه ای

دکوراسیون پذیرایی با رنگ بندی قهوه ای

دکوراسیون پذیرایی قهوه ای و کرم

چیدمان دکوراسیون قهوه ای

تزئینات دکوراسیون قهوه ای

در این مطلب طرح های شیک و مدرن دکوراسیون پذیرایی قهوه ای را مشاهده کردید. امیدواریم از این دکوراسیون های جذاب و خاص الگوبرداری کرده و دکوراسیون ایده آل خودتان را در فضای منزل تان پیاده سازی کنید.

یک دیدگاه

  1. آوا حسین پور

    تیر 13, 1396 در 10:29 ق.ظ

    ممنون از مطالب پر کاربردتون

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.