خانه دکوراسیون پذیرایی طرح های متفاوت برای انتخاب مدل دکوراسیون پذیرایی

طرح های متفاوت برای انتخاب مدل دکوراسیون پذیرایی

طراحی دکوراسیون پذیرایی

چند طراحی زیبا از مدل دکوراسیون پذیرایی را برای شما آماده کرده ایم، دکوراسیون اتاق پذیرایی از مهمترین بخش های دکوراسیون داخلی منزل است که از آن می توان به عنوان ویترین دکوراسیون داخلی خانه نام برد. شما می توانید در ادامه عکس هایی از مدل دکوراسیون پذیرایی متفاوت و زیبا را ببینید.

 

 

 

مدل های دکوراسیون پذیرایی مدرن:

برای طراحی دکوراسیون پذیرایی مناسب برای خانه ی خود مانند هر طراحی دکوراسیون دیگری باید به شرایط و اندازه اتاق پذیرایی، مقدار هزینه در نظر گرفته شده و نیز سلیقه ی اعضای خانواده توجه نمود. در این مطلب می خواهیم شما را با چند دکوراسیون داخلی پذیرایی آشنا سازیم تا با توجه به طراحی های مختلف دکوراسیون پذیرایی انتخاب و طراحی مناسبی برای دکوراسیون سالن پذیرایی خود داشته باشید.

طراحی مدل دکوراسیون پذیرایی

حتما به این نتیجه رسیده اید که برای جذابیت بیشتر دکوراسیون منزل باید دکوراسیون طراحی شده ما دارای ویژگی های بسیار متفاوتی نسبت به سایر دکوراسیون های نزدیکان و بستگان باشد. لذا برای یافتن دکوراسیون ایده آل خود وقت مناسبی صرف نمایید.

طراحی دکوراسیون پذیرایی

ممکن است دکوراسیون طراحی شده توسط شما فوق العاده شیک و مدرن و یا بسیار ساده و در عوض گرم و صمیمی باشد. به یاد داشته باشید دکوراسیونی مناسب است که بیش از هر چیز با روحیات اعضای خانواده سازگاری داشته باشد. اما انرژی در دکوراسیون داخلی خانه را از یاد نبرید.

دکوراسیون پذیرایی 2013

طراحی مدل دکوراسیون پذیرایی مدرن

طراحی مدل دکوراسیون پذیرایی

چیدمان دکوراسیون پذیرایی

در پذیرایی های بزرگ فاصله مبلمان از دیوارها را رعایت کنید. خواهید دید که داشتن فاصله بین مبلمان و دیوار محیطی گرم تر و زیباتر به دکوراسیون پذیرایی شما می بخشد.

طراحی مدرن دکوراسیون پذیرایی

طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی

برای طراحی دکوراسیونی مناسب برای خانه ی خود از سایر مدل های دکوراسیون پذیرایی نیز دیدن نمایید.

یک دیدگاه

  1. فرماه

    فوریه 28, 2015 در 9:32 ق.ظ

    قشنگ بود

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *