خانه دکوراسیون اتاق جوان دکوراسیون داخلی اتاق خواب پسرانه مدرن با ایده های جدید

دکوراسیون داخلی اتاق خواب پسرانه مدرن با ایده های جدید

دکوراسیون داخلی اتاق خواب پسرانه

چند طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب پسرانه با استفاده از ایده های جدید و مدرن را در این مطلب برای شما آماده کرده ایم تا با استفاده از آن ها بتوانید در دیزاین و چیدمان دکوراسیون اتاق خواب های پسرانه از ایده های جدید استفاده نمایید. در این طراحی ها ایجاد فضاهای ذخیره سازی و تفکیک مکان استراحت و میز کار به خوبی صورت گرفته است. برای مشاهده تصاویر اتاق خواب پسرانه جدید و آشنایی با ایده های به کار رفته در آن ها در ادامه ما را همراهی نمایید.

ایده های جدید در طراحی اتاق خواب پسرانه :

منظور ما از ایده های جدید در طراحی، استفاده از ایده های غیر معمول و عجیب و غریب نیست! در واقع در علم روز طراحی دکوراسیون، زیبایی در کنار کاربردی بودن و ایجاد فضایی متفاوت برای آسایش بیشتر در زندگی معنا می یابد. یکی از عواملی که همواره در زیبایی و نطم اتاق خواب تاثیر داشته است ایجاد فضاهای ذخیره سازی بهینه در اتاق خواب است. در دکوراسیون اتاق خواب پسرانه نیز با توجه به نیازهای متفاوت پسران باید برای ایجاد فضاهای ذخیره سازی مناسب اقدام شود.  ایجاد فضایی آرام برای استراحت در کنار مکانی برای انجام کار و یا مطالعه از دیگر ویژگی هایی است که باید در هنکام طراحی دکوراسیون اتاق پسرانه به آن توجه کرد. در ادامه چند دکوراسیون داخلی اتاق خواب پسرانه شیک و مدرن با ایده های جدید برای ایجاد فضاهای ذخیره سازی، مکان استراحت و فضایی برای کار و مطالعه را مشاهده می نمایید.

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

دکوراسیون اتاق خواب مخصوص پسر

تخت و کمد پسرانه

اتاق خواب جدید پسرانه

Boys bedroom (5)

اتاق پسرانه شیک و مدرن

ایده های جدید اتاق پسرانه

اتاق خواب پسرانه قهوه ای

اتاق خواب مدرن پسرانه

دکوراسیون قرمز و مشکی اتاق پسرانه

اتاق دو تخته سرانه

اتاق خواب پسران جوان

اتاق پسرانه سفید آبی

دکوراسیون داخلی اتاق خواب پسرانه

اتاق خواب پسر

اتاق پسرانه با کتابخانه

اتاق پسرانه شیک

دکوراسیون جدید و مدرن اتاق خواب پسرانه

اتاق خواب شیک مخصوص پسران

دکوراسیون داخلی اتاق خواب پسرانه

 همانطور که در مدل های اتاق خواب پسرانه در تصاویر بالا مشاهده کردید ایجاد فضاهای ذخیره سازی از جمله کمدها،کشوها و کتابخانه به خوبی و با استفاده از ایده هایی نو در اتاق ها قرار گرفته اند که هر یک می توانند بنا به سلیقه شما الگوی مناسبی برای اتاق خواب شما باشند و یا حداقل ایده ای برای استفاده در اتاق خوابتان به شما هدیه دهند. اگر برای داشتن دکوراسیون اتاق پسرانه ای جدید و متفاوت به دنبال الگوهای بیشتر هستید پیشنهاد می کنیم سایر مطالب در دو بخش دکوراسیون اتاق جوان و دکوراسیون اتاق نوجوان را مشاهده نمایید.

۳ دیدگاه ها

 1. سعید

  می 3, 2015 در 11:53 ب.ظ

  واقعا ممنون خیلی به کارم اومد

  پاسخ دادن

 2. سامان

  می 13, 2015 در 9:12 ب.ظ

  قشنگ بودن مرسی

  پاسخ دادن

 3. ناشناس

  آوریل 28, 2016 در 5:19 ب.ظ

  خوب بودن

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *