مدل کمد کودک جدید صورتی

عکس های مدل کمد کودک جدید و شیک

انتخاب مدل کمد کودک به خاطر حساسیت ها و اهمیت زیاد برای کودکان و نیز تاثیر زیاد آن در حفظ نظم اتاق کودک برای تمام خانواده های ایرانی حائز اهمیت است. طراحی مدل های متنوع کمد کودکان در طی سالهای اخیر نیازهای کودکان برای جمع آوری پوشاک و لوازم آنها را تا حدودی بر طرف نموده است. در این مطلب قصد داریم چند مدل کمد کودک را که در اتاق کودکان به کار رفته است را به شما نشان دهیم.

 

 

 

مدل کمد کودک برای طراحی اتاق کودک:

قطعا انتخاب مدل کمد کودک مانند هر وسیله ی دیگری که برای کودک خود تهیه می کنید باید مورد بررسی و تفکر قرار گیرد. اینکه کودک شما نظم و انضباط را همواره در طول زندگی حفظ نماید تا حدود زیادی به میزان علاقه ایجاد شده در درون کودک شما برای ایجاد و حفظ نظم بازمی گردد. شاید سوال کنید مدل کمد کودک تا چه حدی می تواند در ایجاد و علاقه نظم در کودک شما تاثیر گذار باشد؟ پاسخ این سوال بسیار ساده است. فرض نمایید کودک شما برای برقراری نظم مجبور به جمع آوری تمام وسائل بازی خود شود و آن ها را درون یک سبد ریخته و داخل کمد خود قرار دهد. این کار شاید برای کوتاه مدت و با تشویق عملی باشد اما هرگز در دراز مدت تاثیر گذار نخواهد بود و کودک شما با میل به حفظ وسایل بازی و جان بخشی به آن ها دوست نخواهد داشت تا وسایل و لوازم بازی خود را از دسترس خارج نماید. برای رفع این مشکل کافیست مکانی مناسب بر روی کمد کودک طراحی شود تا وسایل بازی کودک به صورت منظم و قابل مشاهده و در دسترس کودک باشد تا با این کار به حفظ نظم و چینش وسایل خود علاقه مند شود. در ادامه چند مدل کمد کودک زیبا با طراحی مناسب برای دکوراسیون اتاق کودک را با هم مشاهده می نماییم.

مدل کمد کودک جدید شیک و مدرن

مدل کمد کودک جدید شیک و مدرن

مدل کمد کودک جدید شیک و مدرن

مدل کمد کودک جدید شیک و مدرن

مدل کمد کودک جدید رنگ روشن و مدرن

مدل کمد کودک جدید شیک و مدرن

مدل کمد کودک جدید سفید و مدرن

مدل کمد کودک جدید سفید

مدل کمد کودک جدید شیک و مدرن زرد و نارنجی

مدل کمد کودک جدید صورتی

مدل کمد کودک جدید صورتی سفید

مدل کمد کودک جدید شیک و مدرن

با انتخاب طراحی مناسب برای  مدل کمد کودک دلبندتان نظم را از همان دوران کودکی برای او تبدیل به علاقه و عادت نمایید. اما به یاد داشته باشید در کنار داشتن کمد مناسب فاکتور های بی شمار دیگری نیز در ایجاد علاقه به ایجاد و حفظ نظم در کودک شما نقش دارند.

اشتراک در گوگل پلاس

8دیدگاه

  1. تخت ها خوب بودن ولی کمدهاخیلی شلوغ بودن جالب نبود

  2. عالی بود.خیلی زیبا و دوست داشتنی.

  3. lotfan axaye bishtari bezarid…..

  4. خیلی شکیل وقشنگ بود

  5. کمدهاخیلی عالی وزیبابودن

  6. خیلی .زیبا بودن

  7. خييييييلي زززززيبا ولي حيف پپپپول نيست

  8. خییییییلی زیبا اما حیف….

دیدگاه تان در مورد این مطلب را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پکیج جامع دکوراسیون و معماری 1395
پکیج جامع دکوراسیون و معماری 1395