کمد دیواری مدرن

مدل های کمد دیواری مدرن و جدید با طراحی شیک و کاربردی

نمونه های زیبا و جدید کمد دیواری مدرن کاربردهای فراوانی در خانه های امروزی دارند. علاوه بر ایجاد فضای دخیره سازی ایده آل که کمد های دیواری در خانه ای امروزی فراهم می نمایند باید به طرح و نمای کمد های دیواری نیز توجه زیادی کرد. زیرا با داشتن طول و عرض زیاد مساحت گسترده ای از دیوارها را به خود اختصاص می دهند. در ادامه این مطلب عکس های مدل های جدید کمد دیواری مدرن را با هم مشاهده خواهیم کرد.

تصاویر کمد دیواری مدرن :

وقتی نگاهی به خانه های ایرانی می اندازیم به ندرت خانه ای را مشاهده می کنیم که از کمدهای دیواری بهره نبرده باشد. ایجاد فضای ذخیره ساز با امکان یکدست بودن با دیوارها از جمله مهمترین ویژگی کمدهای دیواری است که باعث افزایش استفاده از آن ها شده است. اما موضوعی که امروز به آن می پردازیم نمای ظاهری کمدهای دیواری است که به علت استفاده از کمد دیواری برای سال های طولانی و عدم امکان تغییر ظاهر آن در بازه های زمانی کوتاه مدت، از اهمیت ویژه ای برای ساکنین منزل برخوردار است. انتخاب طرح و مدل کمد دیواری جدید دغدغه بسیاری از افراد است. طرحی که تا سال ها جدید و متفاوت بماند و با سلیقه و روحیه اعضای خانواده سازگاری داشته باشد و از سوی دیگر با دیگر هارمونی مناسبی با دکوراسیون داخلی منزل شما برقرار نماید. در ادامه این مطلب ما چند مدل کمد دیواری مدرن و جدید را برای شما به نمایش گذاشته ایم تا با الگوبرداری از آن ها ایده هایی جدید و متفاوت برای انتخاب و یا سفارش کمد دیواری در منزلتان بیابید.

کمد دیواری جدید

کمد دیواری مدرن و شیک

کمد دیواری مدرن و جدید

مدل کمد دیواری مدرن

کمد دیواری جدید

مدل کمد دیواری چوبی

کمد دیواری مدرن

کمد دیواری مدرن

کمد دیواری مدرن

کمد دیواری سفید

مدل کمد دیواری جدید

مدل کمد دیواری مدرن

کمد دیواری شیشه ای

کمد دیواری مدرن

کمد دیواری ال

کمد دیواری ریلی

کمد دیواری مدرن و جدید

مدل کمد دیواری مدرن

کمد دیواری مدرن

کمد دیواری با طرح چهارخونه

مدل کمد دیواری مدرن

مدل های کمد دیواری مدرن و جدید امتیاز ویژه ای برای واحد های آپارتمانی کوچک و یا اتاق خواب هایی با مساحت کم به حساب می آیند. فراموش نکنید امتیاز ویژه کمد های دیواری ایجاد فضای دخیره سازی همسطح با دیوارها و کاملا انعطاف پذیر در انواع واحدهای مسکونی و تجاری است.

اشتراک در گوگل پلاس

5دیدگاه

  1. سلام عالی اگه دکوراتیو بیشنر باشه بهتره

  2. خوب بودن تشکر

  3. خوب بودن اگه باز شده شون رو هم نشون می دادین بهتر بود

  4. مدلها جالب و قشنگن👌👏👏👏

  5. بسیار زیبا و عالی فقط مدل های بیشتری بگذارید ممنون میشم

دیدگاه تان در مورد این مطلب را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پکیج جامع دکوراسیون و معماری 1395
پکیج جامع دکوراسیون و معماری 1395