خانه لوازم منزل تصاویر چند لوستر جدید 2013 با طرح های روز دنیا

تصاویر چند لوستر جدید 2013 با طرح های روز دنیا

لوستر جدید

استفاده از لوستر جدید با طرح های روز دنیا می تواند زیبایی بی نظیری به منزل شما ببخشد. مخصوصا خانه های ایرانی که با استفاده از گچ بری ها و طرح های مختلفی که بر روی سقف ایجاد می شود نیازمند لوستر برای باشکوه تر شدن می باشد. این این مطلب چند لوستر جدید و زیبا را که دارای محبوبیت در سال 2013 هستند را به شما نشان می دهیم. بد نیست شما نیز با مشاهده تصاویر این لوسترهای جدید و زیبا در ادامه همراه ما باشید.

 

 

 

اجرای دکوراسیون داخلی

عکس لوستر جدید :

اگرچه ممکن ست هر لوستر در منزل شما نمای فوق العاده ای از زیبایی را به نمایش نگذارد و شما را مجبور به تعویض لوستر و هزینه های اضافی نماید اما بهتر است بدانید لوستر ها یکی از زینتی ترین لوازم منزل به شمار می آیند که زیبایی فوق العاده آنها باعث صرف هزینه های زیادی برای داشتن لوستر مدرن و روز در محیط منزل می شود. در طی سالهای گذشته اهمیت به طراحی لوسترهای مختلف با طراحی های متفاوت برای منازل گوناگون باعث شده است که صنعت ساخت و استفاده از لوستر پیشرفت چشم گیری نماید در ادامه تصاویر چند لوستر جدید و زیبا برای شما قرار داده ایم تا با طرح های روز دنیا بیشتر آشنا شوید.

لوستر جدید

لوستر جدید

لوستر جدید

لوستر جدید

لوستر جدید

لوستر جدید

لوستر جدید

لوستر جدید

لوستر جدید

لوستر جدید

لوستر جدید

لوستر جدید

لوستر جدید

لوستر جدید

طرح ها و ایده های نو برای ساخت انواع مختلف  لوستر جدید و متنوع باعث شده است تا نورپردازی های منازل زیبایی های متفاوتی نیز بیابند اگر چه استفاده از لوسترها در سراسر دنیا امری هزینه بر و تا حدودی اشرافی است با این حال باید بدانیم استفاده از یک یا چند لوستر خوب و مناسب می تواند دکوراسیون متفاوتی را به منزل ما هدیه دهد.

2 دیدگاه ها

 1. افسانه

  تیر 10, 1393 در 5:36 ب.ظ

  قیمت لوسترها رو بزنید حدودی

  پاسخ دادن

 2. آمنه

  مهر 4, 1393 در 1:41 ب.ظ

  عالیو جالب بودند

  پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.