خانه لوازم منزل فرش و قالیچه ۴۰ مدل فرش اتاق خواب شیک و دوست داشتنی

۴۰ مدل فرش اتاق خواب شیک و دوست داشتنی

مدل فرش اتاق خواب

هر فردی یک سوم از عمر خود را در اتاق خواب سپری می کند به همین دلیل است زیبایی و راحتی این بخش از منزل دارای اهمیت زیادی می باشد. مدل فرش اتاق خواب جزء لوازم ضروری در اتاق خواب محسوب می شود که در ایجاد آرامش در این بخش از منزل تاثیر زیادی دارد بنابراین بهتر است شما در هنگام انتخاب فرش حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید.

مدل فرش اتاق خواب با طرح و رنگ های متنوع

فرش های اتاق خواب در انواع طرح های مدرن و کلاسیک موجود هستند و شما می توانید با توجه به سبک طراحی دکوراسیون اتاق خواب خود از بین آن ها فرش زیبا و مناسبی را انتخاب نمایید. در ادامه تصاویری از انواع مدل فرش اتاق خواب را گردآوری کرده ایم که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

مدل فرش اتاق خواب

مستر چوبی

طرح های فرش اتاق خواب مدرن

فرش های مدرن در انواع طرح های فرش فانتزی، فرش با اشکال هندسی، فرش ساده و … موجود هستند و اگر شما تمایل دارید فضای اتاق خواب تان حس آرامش بیشتری داشته باشد بهتر است از فرش های ساده استفاده کنید.
توجه داشته باشید که اغلب در اتاق خواب تردد زیادی صورت نمی گیرد از این رو فرش های این بخش از منزل نسبت به فرش پذیرایی و فرش آشپزخانه و … عمر طولانی تری دارند.
فرش اتاق خواب اگر دارای مدل و رنگی مناسب باشد باعث تکمیل زیبایی دکوراسیون داخلی اتاق خواب می شود بنابراین بهتر است شما طرح و رنگ فرش را با توجه به طرح و رنگ سایر وسایل موجود در اتاق خواب انتخاب نمایید.
فرشی که برای اتاق خواب انتخاب می کنید بهتر است دارای پرزهای نرم و مناسبی باشد تا حس گرما و صمیمت بیشتری را به فضا القاء کند.

مدل فرش زیبا و شیک مدل فرش اتاق خواب مدل فرش جدید و زیبا مدل فرش ساده فرش با اشکال هندسی مدل فرش ساده فرش رنگی و شیک فرش طرح دار و جدید مدل فرش اتاق خواب فرش گلدار و شیک فرش طرح دار و رنگی

رنگ فرش نیز تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت طراحی داخلی اتاق خواب دارد. اگر تمایل دارید فضای اتاق خواب شما دلباز و بی نظیر به نظر برسد بهتر است از فرش ها با رنگ های ملایم و طبیعی استفاده نمایید. فرش های تیره برای اتاق خواب انتخابی مناسب و ایده آل محسوب نمی شوند و اگر شما تمایل دارید برای پوشاندن کف اتاق خواب از فرش های رنگ تیره استفاده نمایید بهتر است فرش هایی را انتخاب نمایید که در طراحی آن ها از ترکیب رنگ های روشن و تیره استفاده شده است.

مبل و میز

فرش فانتزی طرح دار فرش طرح دار

طرح های فرش اتاق خواب کلاسیک

فرش هایی که برای اتاق خواب های کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرند دارای طرح های سنتی یا ساده هستند که بهتر است شما با توجه به ابعاد اتاق خواب و طرح پرده و روتختی، رنگ و طرح فرش را انتخاب نمایید.
اگر طرح روتختی و پرده اتاق خواب به صورت ساده است بهتر است فرش های سنتی و طرح دار را برای پهن کردن در کف اتاق خواب انتخاب نمایید و اگر پرده و روتختی اتاق خواب شما طرح دار هستند بهتر است برای جلوگیری از شلوغ شدن فضای اتاق خواب از فرش های ساده و کلاسیک استفاده نمایید.
توجه به ابعاد اتاق خواب برای انتخاب ابعاد فرش نیز دارای اهمیت زیادی است. در فضای اتاق خواب های بزرگ بهتر است از فرش های بزرگ استفاده نمایید تا زیر تخت خواب نیز پوشیده شود تا جلوه و زیبایی دکوراسیون اتاق خواب بیشتر به نظر برسد.
برای اتاق خواب ها با فضای کوچک نیز می توانید از فرش های کوچک استفاده نمایید و فرش را در کنار تخت خواب پهن کنید تا فضای اتاق خواب بزرگ تر به نظر برسد.

فرش طرح دار مدل فرش اتاق خواب مدل فرش زیبا و شیک فرش طرح دار و زیبا مدل فرش سنتی مدل فرش ساده فرش سنتی فرش طرح دار و زیبا فرش ساده و کلاسیک فرش سنتی فرش زیبا برای اتاق خواب فرش شیک و ساده فرش طرح دار و شیک فرش طرح دار و شیک

در این مطلب با انواع مدل فرش اتاق خواب جدید و زیبا آشنا شدید که امیدواریم با ایده گرفتن از این مدل ها بتوانید فرشی مناسب و بی نظیر را برای فضای اتاق خواب های کوچک و بزرگ انتخاب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.