خانه لوازم منزل ۴۰ مدل میز ال سی دی جدید و لاکچری در طرح های کاربردی و جذاب

۴۰ مدل میز ال سی دی جدید و لاکچری در طرح های کاربردی و جذاب

مدل میز ال سی دی

با پیشرفت تلویزیون ها و تبدیل آن ها را یک جعبه سنگین و بزرگ به قاب عکسی سبک و جذاب تغییرات زیادی در مدل میز ال سی دی و میز تلویزیون ایجاد شده است و شما می توانید با توجه به میزان بودجه و سلیقه شخصی تان از بین این مدل های متنوع میز تلویزیون با طرح و رنگی مناسب را انتخاب نمایید.

مدل میز ال سی دی با طرح های شیک و امروزی

میز LCD یکی از عناصر مهم در چیدمان دکوراسیون سالن پذیرایی و نشیمن محسوب می شود و اگر شما تمایل دارید تغییرات مثبتی را در این بخش از منزل خود ایجاد نمایید بهتر است در انتخاب میز LCD توجه و دقت لازم را به خرج دهید. در ادامه تصاویری از انواع مدل میز ال سی دی با طرح های کلاسیک و مدرن را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل میز ال سی دی

مدل میز LCD مدرن

میز تلویزیون ها در انواع طرح های کلاسیک و مدرن و نیمه مدرن موجود هستند و شما می توانید با توجه به سبک دکوراسیون داخلی منزل خود از بین آن ها طرحی مناسب را انتخاب کنید.
میز ال سی دی مدرن امروزه توجه اغلب افراد را به سمت خود جلب کرده است و این مدل میز ها دارای طراحی ساده و در عین حال بی نظیری هستند.
برای ساخت میز LCD مدرن از متریال هایی نظیر فلز و شیشه و ام دی اف و چوب استفاده می شود و در برخی از مدل ها نیز از ترکیب دو متریال برای ساخت میز تلویزیون استفاده شده است که هر یک از این طرح ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند.

میز LCD میز LCD دیواری میز ال سی دی مدل میز ال سی دی شیک میز تلویزیون دیواری میز ال سی دی میز ال سی دی دو رنگ میز ال سی دی میز ال سی دی سفید میز تلویزیون زیبا و شیک میز تلویزیون رنگ تیره مدل میز ال سی دی
میز ال سی دی فلزی نسبت به میز ال سی دی چوبی و ام دی اف سبک تر است و این طرح میزها اغلب دارای ساختار ظریفی هستند و می توان روی آن ها الگوها و برش های خاصی را پیاده سازی کرد.
میز ال سی دی شیشه ای دارای ظاهری برجسته و براق است و این طرح میزها فضای تصویری را باز می کنند و باعث می شوند تا وسایل الکترونیکی زیباتر به نظر برسد. در طراحی میز ال سی دی شیشه ای اغلب از فلز نیز استفاده می شود.
میز LCD ام دی اف و چوبی امروزه توجه اغلب افراد را به سمت خود جلب کرده اند و در بیشتر خانه ها این طرح میزهای تلویزیون به چشم می خورند. میز LCD چوبی و ام دی اف اغلب دارای کشو هستند و در طراحی این مدل میزها فضای مناسبی برای قرار دادن وسایل تزیینی در نظر گرفته شده است.

میز ال سی دی مدرن میز تلویزیون جدید میز تلویزیون سفید میز تلویزیون سفید مدل میز تلویزیون دو رنگ میز تلویزیون زیبا و شیک میز تلویزیون رنگ تیره میز تلویزیون زیبا و بی نظیر میز تلویزیون رنگ روشن میز تلویزیون دو رنگ

مدل میز LCD کلاسیک

میز ال سی دی کلاسیک برای دکوراسیون های سلطنتی و لوکس انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شود و این مدل میزها اغلب دارای تزیینات بی نظیر و متفاوتی هستند و در طراحی آن ها از ترکیب دو رنگ استفاده شده است که رنگ طلایی اغلب برای تزیین میز تلویزیون های کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد.
علاوه بر جنس و مدل میز ال سی دی باید به رنگ آن نیز توجه داشته باشید. اغلب خانم ها تمایل دارند رنگ میز LCD را با رنگ مبلمان پذیرایی و نشیمن ست کنند که در برخی از موارد این ایده کاربردی به نظر نمی رسد زیرا اگر رنگ مبلمان سفید یا روشن باشد و رنگ میز تلویزیون را هم سفید انتخاب کنید فضایی خسته کننده در دکوراسیون داخلی ایجاد می شود ولی اگر رنگ میز تلویزیون تیره یا مشکی باشد تضاد زیبایی در دکوراسیون سالن پذیرایی ایجاد می شود.

میز ال سی دی میز تلویزیون دیواری کلاسیک میز ال سی دی سفید میز تلویزیون دیواری میز تلویزیون زیبا و شیک میز تلویزیون کلاسیک و لوکس مدل میز ال سی دی مدل میز تلویزیون کلاسیک و شیک مدل میز ال سی دی کلاسیک

در صورتی که رنگ مبلمان و پرده منزل تان تیره است می توانید رنگ میز ال سی دی را از بین رنگ های روشن انتخاب نمایید همچنین اگر میز ال سی دی را در نزدیکی پرده قرار داده اید بهتر است رنگ میز را با توجه به رنگ پرده انتخاب کنید تا تغییرات مثبتی در طراحی داخلی پذیرایی ایجاد شود.
در صورتی که رنگ پرده روشن است می توانید رنگ میز ال سی دی را  قهوه ای انتخاب نمایید و اگر رنگ پرده منزل شما زرشکی است بهتر است رنگ میز ال سی دی را مشکی انتخاب نمایید.

میز LCD

میز ال سی دی کلاسیک

میز LCD سفید میز ال سی دی کلاسیک میز تلویزیون زیبا میز تلویزیون کلاسیک و جذاب میز ال سی دی کلاسیک میز تلویزیون کلاسیک

بعد از انتخاب رنگ و مدل میز ال سی دی باید مکانی مناسب را برای قرار دادن آن در نظر بگیرید و اگر شما تمایل دارید در سالن پذیرایی منزل تان فضایی دوستانه و گرم ایجاد شود بهتر است میز LCD را به صورتی در فضای پذیرایی قرار دهید که دارای حداقل ۹۰ درجه زاویه نسبت به مبلمان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *