خانه لوازم منزل فرش و قالیچه مدل فرش سرمه ای با انواع طرح های سنتی و مدرن در ابعاد مختلف

مدل فرش سرمه ای با انواع طرح های سنتی و مدرن در ابعاد مختلف

مدل فرش سرمه ای

فرش یکی از مهم ترین وسایل منزل است که برای پوشاندن کف بخش های مختلف از آن استفاده می شود. فرش ها در انواع رنگ های تیره و روشن موجود می باشند و شما می توانید با توجه به سایر رنگ های به کار برده شده در دکوراسیون داخلی منزل خود رنگ فرش را انتخاب کنید. در ادامه تصاویری از انواع مدل فرش سرمه ای را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل فرش سرمه ای برای بخش های مختلف منزل

رنگ سرمه ای از انواع رنگ های زیبا و پرطرفدار است که به راحتی می توانید آن را با سایر رنگ ها در دکوراسیون داخلی منزل ست کنید. فرش های مدرن و کلاسیک نیز در انواع طیف های مختلف رنگ سرمه ای موجود می باشند و شما می توانید از بین آن ها مدل فرش سرمه ای شیک و مناسبی را انتخاب کنید.

مدل فرش سرمه ای

کهن استیل

طرح های فرش سرمه ای کلاسیک و مدرن

اغلب افراد به فرش ها با رنگ سرمه ای علاقه زیادی دارند و اگر شما نیز از این دسته از افراد هستید بهتر است قبل از انتخاب مدل فرش سرمه ای از مطابقت و همخوانی رنگ آن با سایر رنگ های موجود در دکوراسیون داخلی منزل تان مطمئن شوید.
در طراحی برخی از فرش های سرمه ای با طرح مدرن از ترکیب دو یا چند رنگ در طراحی فرش استفاده شده است و برخی دیگر از فرش های سرمه ای به صورت تک رنگ طراحی می شوند که هر یک از این طرح ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند.
فرش های سرمه ای تک رنگ برای فضای اتاق خواب و آشپزخانه مناسب تر هستند و بهتر است شما برای پوشاندن کف سالن پذیرایی و اتاق نشیمن از فرش های سرمه ای که با ترکیب رنگ های دیگر طراحی شده اند استفاده نمایید.

مدل فرش سرمه ای مدرن فرش سرمه ای مدل فرش طرح دار و شیک مدل فرش طرح دار مدل فرش ساده فرش طرح دار سرمه ای مدل فرش مدرن و شیک فرش سرمه ای مدل قالی سرمه ای
فرش ها و قالی های طرح دار سرمه ای دارای زیبایی وصف ناپذیری هستند و اگر شما تمایل دارید سالن پذیرایی و سایر قسمت های منزل تان دارای فضایی آرامش بخش باشند بهتر است از این طرح فرش ها برای پوشاندن کف آن ها استفاده نمایید.
توجه داشته باشید که در صورت استفاده از فرش سرمه ای در دکوراسیون منزل خود می توانید این رنگ فرش را با سایر  رنگ ها نظیر زرد و زرشکی و کرم و سفید و خاکستری و طوسی و … ست کنید و زیبایی دکوراسیون داخلی منزل تان را تکمیل کنید.
رنگ سرمه ای در انواع طیف های روشن و تیره موجود است که در طراحی فرش های فانتزی و مدرن و کلاسیک از انواع طیف های مختلف این رنگ زیبا استفاده شده است و در برخی از طرح های فرش سرمه ای نیز طیف های تیره و روشن رنگ سرمه ای در کنار یکدیگر به کار برده شده اند و شما می توانید در صورت تمایل از این فرش ها که دارای طراحی بی نظیر و متفاوتی هستند برای پوشانن کف قسمت های مختلف منزل تان استفاده نمایید.

فرش مدرن و طرح دار مدل قالی سرمه ای مدل قالی زیبا قالی سرمه ای قالی سرمه ای قالی طرح دار قالی سرمه ای قالی سرمه ای شیک مدل فرش رنگی فرش سرمه ای قالی زیبا و طرح دار مدل فرش سفید و سرمه ای

در این مطلب با انواع مدل فرش سرمه ای آشنا شدید که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همراهان عزیز و همیشگی مطابقت و همخوانی داشته باشند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها فرش با طرح و رنگی مناسب را برای دکوراسیون داخلی منزل خود انتخاب نمایید.

اجرای دکوراسیون داخلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.