خانه لوازم منزل فرش و قالیچه مدل قالیچه اتاق کودک در انواع طرح های فانتزی و جذاب

مدل قالیچه اتاق کودک در انواع طرح های فانتزی و جذاب

مدل قالیچه اتاق کودک

قالیچه و فرش جزء ضروری ترین عناصر در اتاق کودکان محسوب می شوند از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب مدل فرش و مدل قالیچه اتاق کودک حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید.

مدل قالیچه اتاق کودک با طرح های شیک و فانتزی

قالیچه و فرش تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی اتاق کودک دارند همچنین این لوازم باعث ایجاد حس راحتی و امنیت در اتاق کودکان می شوند. در مطالب قبلی تصاویری از انواع مدل فرش اتاق کودکان و مدل مبل اتاق کودکان را مشاهده کردید در ادامه با انواع مدل قالیچه اتاق کودک آشنا خواهید شد.

مدل قالیچه اتاق کودک

کهن استیل

طرح های قالیچه اتاق کودکان دختر و پسر

قالیچه هایی که برای اتاق کودکان طراحی می شوند در انواع طرح های فانتزی و ساده و عروسکی و … موجود می باشند و شما می توانید با توجه به طرح و رنگ سایر وسایل موجود در اتاق فرزند خود طرح و رنگ قالیچه را انتخاب نمایید همچنین قالیچه ای که برای اتاق کودکان مورد استفاده قرار می گیرد نباید مانند طرح قالیچه اتاق بزرگسالان باشد.
برخی از قالیچه ها به صورت پازلی برای اتاق کودکان طراحی می شوند که کودک می تواند به کمک قوه تخیل خود قطعات مختلف قالیچه را در کنار یکدیگر بچینید و قالیچه با طرح خاص و متفاوتی را در کف اتاق خود ایجاد نماید.
توجه داشته باشید که قالیچه علاوه بر این  که باعث زیبایی و جذابیت بیشتر دکوراسیون داخلی می شود کودکان را در زمان بازی کردن از آسیب دیدن به وسیله سطوح سخت و لغزنده کف اتاق در امان نگه می دارد.

قالیچه اتاق کودک پسرانه مدل قالیچه رنگی قالیچه فانتزی برای اتاق کودک طرح قالیچه قالیچه فانتزی و زیبا قالیچه پازلی قالیچه زرد و سفید قالیچه شیک و فانتزی قالیچه شیک برای اتاق کودک قالیچه طرح دار برای اتاق کودک طرح قالیچه ساده برای اتاق کودک مدل قالیچه شیک قالیچه طرح دار و شیک قالیچه طرح دار قالیچه فانتزی و شیک قالیچه شیک مدل قالیچه شیک برای اتاق کودک قالیچه اتاق کودک
انتخاب رنگی مناسب برای قالیچه اتاق کودکان نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و اگر اتاق کودک شما دارای متراژ کوچکی است بهتر است قالیچه ای با رنگ روشن را در کف اتاق او پهن کنید زیرا رنگ های روشن باعث دلباز تر و بزرگ تر به نظر رسیدن فضای اتاق های کوچک می شوند.
قالیچه ها با ترکیب رنگ های تیره و روشن نیز برای اتاق کودکان با فضای بزرگ می توانند انتخابی مناسب و ایده آل محسوب شوند.
علاوه بر توجه به طرح و رنگ قالیچه اتاق کودک بهتر است به کیفیت آن نیز توجه داشته باشید و قالیچه ای را انتخاب کنید که از الیاف با کیفیت ساخته شده است.

قالیچه شیک اتاق کودک قالیچه فانتزی برای اتاق کودک قالیچه گلدار اتاق کودک قالیچه شیک برای اتاق کودک قالیچه شیک و فانتزی قالیچه برای اتاق کودک قالیچه فانتزی برای اتاق کودک قالیچه شیک و فانتزی قالیچه شیک قالیچه شیک و زیبا قالیچه طرح دار قالیچه فانتزی قالیچه فانتزی قالیچه طرح دار قالیچه رنگی قالیچه شیک و طرح دار قالیچه طرح دار برای اتاق کودک

مدل قالیچه اتاق کودک علاوه بر اینکه باعث گرم نگه داشتن فضای اتاق می شود به عنوان جاذب صدا نیز عمل می نماید از این رو بهتر است شما بخشی از کفپوش اتاق کودک یا همه قسمت های کفپوش اتاق را به کمک قالیچه یا فرش شیک و مناسبی بپوشانید.

اجرای دکوراسیون داخلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.