خانه دکوراسیون فضای باز حیاط و فضای سبز طراحی پارکینگ و نکاتی که در ساخت پارکینگ باید رعایت کنید

طراحی پارکینگ و نکاتی که در ساخت پارکینگ باید رعایت کنید

طراحی پارکینگ

زمانی که فردی برای اولین بار وارد یک ساختمان می شود اولین چیزی که توجه او را جلب می کند پارکینگ ساختمان می باشد به همین دلیل بهتر است در طراحی پارکینگ حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید.

ایده هایی برای طراحی پارکینگ

طراحان ساختمان امروزه توجه بیشتری را به دیزاین داخلی پارکینگ ساختمان های مسکونی و تجاری دارند زیرا این قسمت از ساختمان در نزد مشتریان جلوه بیشتری دارد. در مطالب قبلی مدل های سایبان خودرو و مدل درب پارکینگ را مشاهده کردید در ادامه این مطلب نکاتی برای طراحی پارکینگ را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

دیزاین داخلی پارکینگ

کهن استیل

دیزاین داخلی پارکینگ

یکی از مهم ترین نکاتی که در هنگام دیزاین و ساخت پارکینگ باید مورد بررسی قرار بگیرد میزان اندازه و استحکام پارکینگ است و علاوه بر این توجه به ابعاد میزان فضای دسترس در پارکینگ از اهمیت زیادی برخوردار است و شما باید فضای مناسبی را برای پارک اتومبیل ها و باز و بسته کردن درب ورودی و خروجی آن ها و درب پارکینگ در نظر بگیرید.

اگر پارکینگ سرپوشیده است بهتر است سیستم تهویه قوی را در مکانی مناسب نصب کنید تا آلودگی های ناشی از اتومبیل ها در فضای پارکینگ باقی نماند.

چاپ دی

بهتر است برای پوشاندن کف پارکینگ از کفپوش های قابل شست و شو و مقاوم استفاده کنید. برای زیباسازی فضای داخلی پارکینگ همچنین بهتر است از دیوارپوش ها با رنگ مناسب استفاده شود.

دکوراسیون پارکینگ نورپردازی پارکینگ دکوراسیون پارکینگ دیزاین زیبا و شیک پارکینگ نورپردازی پارکینگ طراحی نورپردازی پارکینگ دیزاین پارکینگ بزرگ دیزاین پارکینگ طراحی زیبا و شیک پارکینگ دیزاین نورپردازی پارکینگ نورپردازی پارکینگ نورپردازی مناسب برای پارکینگ دیزاین پارکینگ طراحی داخلی پارکینگ نورپردازی پارکینگ طراحی پارکینگ طراحی داخلی پارکینگ
یکی از انواع ایده های جالب برای تکمیل زیبایی فضای پارکینگ استفاده از گیاهان و گل های طبیعی است توجه داشته باشید که گیاهان علاوه بر ایجاد فضایی جذاب باعث ایجاد حس طراوت و تازگی در هوای پارکینگ می شوند.

اجرای دکوراسیون داخلی

اگر فضای پارکینگ بزرگ است می توانید تعدادی مبلمان ست را برای استراحت در مکانی مناسب از فضای پارکینگ قرار دهید و در قسمت دیوار بالایی مبلمان تابلوها با طرح طبیعت را نصب کنید.

اگر فضای پارکینگ کوچک است می توانید رنگ دیوارپوش و کفپوش را از بین رنگ های روشن انتخاب نمایید تا فضای پارکینگ بزرگ و دلبازتر به نظر برسد.

برای نورپردازی پارکینگ اغلب از لامپ های هوشمند که دارای سنسور هستند استفاده می شود تا در صورت نیاز این لامپ ها به صورت خودکار روشن شوند. همچنین نورپردازی های مدرن و جالب باعث خلق فضایی متفاوت در پارکینگ می شوند از این رو بهتر است شما بعد از دیزاین داخلی پارکینگ به نورپردازی این قسمت بپردازید.

دکوراسیون پارکینگ نورپردازی پارکینگ پارکینگ خودرو نورپردازی مدرن پارکینگ طراحی پارکینگ دیزاین پارکینگ بزرگ نورپردازی کاربردی پارکینگ طراحی نورپردازی برای پارکینگ دکوراسیون پارکینگ نورپردازی زیبا پارکینگ پارکینگ مدرن طراحی زیبا و کاربردی پارکینگ نورپردازی مدرن پارکینگ دیزاین پارکینگ نورپردازی پارکینگ پارکینگ مدرن دیزاین پارکینگ

در این مطلب تصاویری از طراحی پارکینگ با کمک روش های جالب و خاص را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم این دیزاین های داخلی مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها فضایی بی نظیر را در پارکینگ منزل تان ایجاد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.