خانه دکوراسیون فضای باز بالکن مدل های باغچه دیواری با دیزاین های جذاب و دوست داشتنی

مدل های باغچه دیواری با دیزاین های جذاب و دوست داشتنی

باغچه دیواری

وجود گل در محیط داخلی منزل باعث ایجاد روحیه و انرژی بیشتر در اعضای خانواده می شود و علاوه بر این داشتن گل های رنگارنگ شادابی خاصی را به فضای خانه می بخشد. امروزه خانه ها در ابعاد کوچک و به صورت آپارتمانی ساخته می شوند بنابراین اگر شما فضایی کافی برای ایجاد باغچه در تراس یا بالکن ندارید می توانید باغچه دیواری با طرحی کاربردی و مناسب را برای بخش های مختلف منزل خود طراحی نمایید.

طراحی باغچه دیواری برای بخش های مختلف منزل

باغچه هایی که روی دیوار ساخته می شوند در ابعاد بزرگ و کوچک موجود می باشند و شما می توانید با توجه به ابعاد فضایی که قرار است باغچه را در آنجا بسازید اندازه باغچه مورد نظر خود را انتخاب نمایید همچنین می توانید از گیاهان مناسب دیوار سبز برای کاشت در باغچه هایی که روی دیوار ساخته می شوند استفاده نمایید.

باغچه دیواری

دیزاین باغچه روی دیوار

برای طراحی باغچه روی دیوار بهتر است از گلدان های کوچک استفاده نمایید و در گلدان ها گیاهان مورد نظر خود را بکارید سپس آن ها را به راحتی روی دیوار نصب نمایید و به این ترتیب دیوار سبز باطراوتی را در بخش های مختلف منزل خود ایجاد نمایید.

اگر شما تمایل دارید فضای آشپزخانه تان را سرسبز و شاداب کنید می توانید درون تجهیزاتی که برای نگهداری وسایل آشپزخانه به کار برده می شوند گل ها و گیاهان رنگارنگ و زیبایی را بکارید توجه داشته باشید ظروفی را که برای این منظور انتخاب می کنید باید در برابر آب و زنگ زدگی مقاومت لازم را داشته باشند.

باغچه دیواری زیبا و کاربردی باغچه شیک دیواری باغچه شیک روی دیوار طراحی باغچه دیواری شیک باغچه شیک دیواری   باغچه زیبا دیواری باغچه دیواری کوچک دیزاین باغچه روی دیوار طراحی باغچه کوچک و بزرگ روی دیوار

به راحتی می توانید به کمک چند ظرف شیشه ای و تخته کهنه یک تابلوی سرسبز و زیبا را روی دیوار بخش های مختلف منزل خود نظیر آشپزخانه و اتاق نشیمن و … بسازید همچنین در این شیشه ها بهتر است سبزی خوردن بکارید و هر روز سبزی ها را آبیاری نمایید همچنین از سبزی هایی می توانید استفاده کنید که برای رشد نیازی به نور مستقیم خورشید ندارند.

اگر شما تمایل دارید باغچه ای که روی دیوار طراحی می کنید زیبا و خاص باشد بهتر است گل های رنگارنگ و زیبایی را درون باغچه بکارید همچنین می توانید از باغچه هایی که روی دیوار ساخته می شوند برای تزیین دیوار پشت مبلمان و دیوار پشت تخت خواب و … استفاده نمایید.

برای تزیین باغچه روی دیوار ایده های خلاقانه ای وجود دارد و شما می توانید این طرح باغچه ها را به کمک گل های رونده و رنگارنگ به زیبایی تزیین نمایید همچنین اگر باغچه ای را که روی دیوار طراحی کرده اید به صورت طبقه ای می باشد بهتر است فضای خالی بین قفسه ها را نورپردازی نمایید.

باغچه زیبا دیواری باغچه دیواری آشپزخانه تزیین دیوار با باغچه باغچه دیواری حیاط باغچه روی دیوار دیزاین باغچه در اتاق نشیمن باغچه دیواری کوچک باغچه شیک روی دیوار باغچه شیک و کاربردی روی دیوار باغچه دیواری کوچک نورپردازی باغچه دیواری   دیزاین باغچه روی دیوار طراحی باغچه روی دیوار

در این مطلب با ایده هایی برای ساخت باغچه دیواری آشنا شدید که امیدواریم با الگوبرداری از آن ها بتوانید باغچه ای کاربردی و خاص را روی دیوار اتاق نشیمن و آشپزخانه و اتاق خواب و بالکن و … بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *