خانه تخت و کمد مدل کمد نوزاد شیک و دوست داشتنی با طرح های جدید و فانتزی

مدل کمد نوزاد شیک و دوست داشتنی با طرح های جدید و فانتزی

مدل تخت و کمد نوزاد با طرح های فانتزی و جدید

کمد نوزاد یکی از مهم ترین وسایل در سیسمونی نوزاد دختر و پسر است که برای نگهداری وسایل مورد نیاز نوزاد استفاده می شود. در ادامه این مطلب انواع مدل های کمد برای نوزاد با طراحی شیک و فانتزی را مشاهده خواهید کرد.

کمد ها برای نوزادان دارای طرح های شیک و متنوعی هستند و شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود و طرح و رنگ سایر وسایل در اتاق نوزاد, کمد زیبایی را برای دکوراسیون اتاق نوزاد دخترانه و پسرانه تهیه کنید.

مدل کمد و تخت نوزاد

عکس های انواع مدل کمد نوزاد با طراحی فانتزی و جدید

در هنگام انتخاب طرح و مدل کمد برای سیسمونی نوزاد قبل از هر چیز باید به رنگ تخت و وسیله هایی که در اتاق نوزاد وجود دارند توجه کنید. بهتر است از رنگ های روشن و زیبا برای کمد و تخت نوزاد استفاده کنید زیرا این رنگ ها باعث می شوند تا دکوراسیون داخلی اتاق نوزاد با نشاط و زیباتر از همیشه به نظر برسند. طرح و رنگ تخت و کمد نوزاد اولین چیزی در اتاق نوزاد است که می تواند توجه همه را به سوی خود جلب کند. در صورت داشتن فضای کافی در اتاق نوزادان بهتر است کمد ها با ابعاد بزرگتری را انتخاب کنید تا بتوانید همه وسایل مورد نیاز نوزادان نظیر اسباب بازی و لباس و سایر وسایل مورد نیاز  را در کمد قرار دهید تا از بی نظمی و بهم ریختگی اتاق نوزادان جلوگیری شود.

انواع ساعت دیواری

کمد با طرح فانتزی برای نوزاد
در ادامه انواع مدل کمد کودک جدید و زیبا مخصوص نوزادان پسر و دختر را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند.

انواع مدل های کمد نوزاد   مدل کمد با طرح عروسکی برای نوزاد مدل های زیبا و متنوع کمد مخصوص نوزادان دختر و پسر مدل کمد ساده برای نوزادان مدل کمد با طرح فانتزی و جدید برای نوزادان مدل های شیک و زیبا کمد و تخت نوزاد کمد نوزاد با طرح های شیک و فانتزی مدل های زیبا و شیک کمد نوزاد کمد زیبا نوزاد مدل کمد ساده برای نوزاد مدل کمد طرح دار نوزاد کمد ها با طرح ساده و فانتزی برای اتاق نوزاد طرح های کمد فانتزی نوزاد کمد با طرح عروسکی برای نوزاد مدل کمد سفید نوزاد

در این بخش انواع مدل کمد نوزاد جدید و مدرن را مشاهده  کردید شما می توانید با الگوبرداری از این مدل های فانتزی و جذاب کمد با طرح کاربردی و زیبایی را برای اتاق نوزاد خود انتخاب کنید.

مبل و میز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *