خانه تخت و کمد مدل کمد نوجوان با طرح های فانتزی و شیک

مدل کمد نوجوان با طرح های فانتزی و شیک

مدل کمد نوجوان دخترانه و پسرانه

تخت و کمد از ضروری ترین تجهیزات در هر اتاق خوابی هستند و باید در انتخاب طرح و رنگ این وسایل حساسیت های لازم را به خرج داد تا دکوراسیون اتاق خواب بی نظیر و شیک تر شود, در ادامه انواع مدل کمد نوجوان با طراحی شیک و کاربردی را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

کمد لباس نوجوانان دارای طرح های متنوعی هستند و بهتر است طرح و رنگ کمد نوجوان با توجه به سایر وسایل موجود در دکوراسیون داخلی اتاق خواب نوجوان انتخاب شود تا علاوه بر جلوگیری از شلوغ شدن فضای اتاق, زیبایی و جذابیت دکوراسیون اتاق نوجوان دختر و پسر چند برابر شود.

مدل کمد زیبا نوجوان

کهن استیل

مدل کمد نوجوان شیک با جدیدترین طرح های مد سال

کمد لباس مخصوص نوجوانان در انواع طرح های فانتزی و شیک تولید می شود که بهتر است رنگ و طرح کمد لباس نوجوان با توجه به جنسیت فرزند شما انتخاب شود. تصاویری از انواع مدل کمد نوجوان با طراحی زیبا و جذاب را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

مدل تخت و کمد نوجوان

چاپ دی

مدل کمد زیبا و شیک نوجوان دخترانه

 کمد از ضروری ترین وسایل در سرویس خواب نوجوان دخترانه است که بهتر است طرح کمد نوجوان دخترانه را بین طرح های فانتزی و شیک و رنگ های دخترانه انتخاب کنید. در دوره نوجوانی اغلب افراد به نگهداری و خرید وسایل مختلف علاقه مند هستند از این رو بهتر است برای ذخیره سازی وسایل از کمد لباس با فضای ذخیره سازی بیشتر استفاده کنید تا از شلوغی اتاق نوجوانان جلوگیری شود.

مدل کمد نوجوان دخترانه مدل کمد ام دی اف نوجوان مدل کمد نوجوان دخترانه مدل کمد بنفش و سفید دخترانه مدل کمد نوجوان با طرح فانتزی مئل کمد سفید و شیک نوجوان مدل کمد کشویی نوجوان مدل کمد نوجوان دختر با طرح فانتزی مدل کمد قفسه دار نوجوان مدل کمد شیک نوجوان

اجرای دکوراسیون داخلی

مدل کمد لباس نوجوان پسرانه با طراحی کاربردی

اغلب نوجوانان پسر تمایل دارند تا دکوراسیون داخلی اتاق آن ها متفاوت باشد بنابراین بهتر است برای ایجاد دکوراسیون داخلی در اتاق خواب نوجوان پسرانه رنگ کمد و تخت نوجوان را متضاد انتخاب کنید. در هنگام انتخاب کمد برای نوجوان علاوه بر رنگ و طرح کمد باید به اندازه آن نیز دقت کنید و کمدی را برای اتاق فرزند خود انتخاب کنید که از نظر اندازه متناسب با اندازه اتاق باشد تا فضای زیادی را در اتاق اشغال نکند و فضای کافی برای قرار دادن سایر وسایل لازم و ضروری وجود داشته باشد.

کمد نوجوان   مدل کمد قهوه ای نوجوان مدل کمد شیک و زیبا نوجوان مدل کمد ام دی اف قهوه ای نوجوان مدل کمد دیواری نوجوان مدل کمد دیواری نوجوان مدل کمد نوجوان پسرانه مدل کمد ام دی اف شیک نوجوان مدل کمد شیک و کاربردی نوجوان مدل زیبا و جذاب کمد نوجوان مدل کمد زیبا و جذاب نوجوان مدل کمد سفید و آبی نوجوان   مدل کمد نوجوان با طرح های زیبا

در این مطلب انواع مدل کمد نوجوان با طرح های فانتزی و شیک را در اختیار شما همراهان گرامی قرار دادیم, شما می توانید با الگوبرداری از این طرح های متنوع کمد با رنگ و طرح مناسبی را برای اتاق فرزند نوجوان دختر و پسر خود انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.