خانه تخت و کمد ۳۳ مدل کمد دیواری ۲۰۲۱ با طراحی چشم نواز

۳۳ مدل کمد دیواری ۲۰۲۱ با طراحی چشم نواز

کمد دیواری امروزه به ضروری ترین وسایل در هر خانه ای تبدیل شده است و اگر شما تمایل دارید فضایی منظم و آرامش بخش را در منزل خود ایجاد نمایید بهتر است کمد دیواری با طرح و رنگی مناسب را انتخاب کنید. در ادامه تصاویری از انواع مدل کمد دیواری ۲۰۲۱ را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل کمد دیواری ۲۰۲۱ شیک و زیبا

کمد دیواری در انواع مدل های کلاسیک و مدرن طراحی می شود که انتخاب هر یک از این طرح ها به سبک دکوراسیون داخلی منزل شما بستگی دارد.

کمد دیواری رنگ تیره

طرح کمد دیواری ۲۰۲۱

در هنگام انتخاب کمد دیواری بهتر است به نوع متریال به کار برده در ساخت کمد دیواری و امنیت کمد و مدل دستگیره ها و … توجه داشته باشید تا بتوانید کمدی با طرح و رنگ مناسب را انتخاب نمایید.

انواع ساعت دیواری

برای ساخت کمد دیواری از متریال های مختلف نظیر چوب و ام دی اف و شیشه و … استفاده می شود همچنین در طراحی برخی از کمدها ترکیب دو یا چند متریال به چشم می خورد. کمد دیواری ام دی اف دارای طرح هایی متنوع می باشد و امروزه توجه اغلب افراد را به سمت خود جلب کرده است.

کمد دیواری ها در انواع طرح های هایگلاس نیز موجود می باشند و اگر شما تمایل دارید فضای منزل تان خاص و مدرن تر به نظر برسد بهتر است این طرح ها را برای نصب انتخاب نمایید. کمد دیواری چوبی نیز برای خانه ها با سبک دکوراسیون کلاسیک انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می رود.

کمد دیواری دو رنگ کمد دیواری ام دی اف کمد دیواری براق کمد دیواری زیبا و ساده کمد دیواری شیک کمد دیواری سفید و جدید   کمد دیواری قهوه ای و کرم کمد دیواری رنگ روشن کمد دیواری کمد دیواری طوسی کمد دیواری رنگ تیره کمد دیواری کرم کمد دیواری آینه دار کمد دیواری شیک کمد دیواری دو رنگ کمد دیواری چوبی کمد دیواری زرشکی کمد دیواری 2021 کمد دیواری ام دی اف کمد دیواری زیبا و شیک کمد دیواری شیک و خاص کمد دیواری زیبا و جدید

مبل و میز

کمد دیواری ها در انواع طرح های کشویی و ریلی و کلاسیک ساخته می شود که در طرح های کلاسیک درب کمد نیاز به باز و بسته شدن دارد از این رو فضای زیادی را اشغال می کند. کمد دیواری ریلی و کشویی برای باز و بسته شدن درب نیازی به فضای اضافی ندارد از این رو این طرح کمدهای دیواری برای خانه های آپارتمانی و کوچک انتخابی مناسب می باشد.

توجه به عمق و ارتفاع کمد دیواری از اهمیت زیادی برخوردار می باشد همچنین بهتر است کمدی را انتخاب نمایید که در برخی از قسمت ها دارای قفسه باشد تا بتوانید وسایل مورد نیاز خود را درون قفسه ها به راحتی بچینید.

دستگیره ها با وجود اینکه حجم کمی را اشغال می کنند نقش زیادی در رضایت مندی شما از کمد را ایفا می کنند و بهتر است کمد دیواری را انتخاب نمایید که دارای دستگیره هایی محکم و زیبا و کاربردی باشد همچنین دستگیره ها باید بدرستی نصب شوند تا در زمان باز و بسته کردن درب کمد به مشکل نخورید.

اگر تمایل دارید درون کمد دیواری وسایلی با ارزش را نگه داری کنید بهتر است کمدی را انتخاب نمایید که امکان قفل شدن داشته باشد.

انتخاب رنگی مناسب برای کمد دیواری از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است شما برای فضاهای کوچک کمد دیواری رنگ روشن را انتخاب نمایید تا فضا دلباز و روشن تر به نظر برسد همچنین در طراحی برخی از کمدهای دیواری از ترکیب دو یا سه رنگ استفاده می شود که این طرح ها نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند.

کمد دیواری کرم و قهوه ای کمد دیواری مشکی کمد دیواری رنگ روشن کمد دیواری کمد دیواری زیبا و جدید کمد دیواری سفید کمد دیواری زیبا و شیک کمد دیواری قهوه ای کمد دیواری کوچک کمد دیواری آینه دار کمد دیواری طوسی کمد دیواری زیبا و جدید کمد دیواری کمد دیواری کمد دیواری ام دی اف کمد دیواری براق کمد دیواری زیبا و جدید کمد دیواری قهوه ای کمد دیواری مات کمد دیواری زیبا و شیک 2021 کمد دیواری ام دی اف کمد دیواری رنگ روشن کمد دیواری ام دی اف کمد دیواری کمد دیواری کمد دیواری زیبا و شیک کمد دیواری زیبا و جدید کمد دیواری قهوه ای کمد دیواری 2021 مدل کمد دیواری سفید کمد دیواری زیبا و جدید کمد دیواری 2021 کمد دیواری دو رنگ

در این مطلب توجه شما را به انواع طرح های کمد دیواری ۲۰۲۱ جلب کردیم که امیدواریم این طرح ها با سلیقه تان همخوانی و مطابقت داشته باشند و با ایده گرفتن از آن ها بتوانید کمد با طراحی بی نظیری را برای منزل خود انتخاب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *