خانه تخت و کمد ۳۶ مدل شلف اتاق خواب شیک و کاربردی در طرح های متفاوت

۳۶ مدل شلف اتاق خواب شیک و کاربردی در طرح های متفاوت

42 مدل متنوع و زیبا برای اتاق خواب

در هر زمان وسایل و یا ساختارهایی معماری برای تامین راحتی و نیز نظم و زیبایی طراحی و اجرا می گردد که از جمله ی آن در گذشته می توان به طاقچه هایی در منزل اشاره داشت. با گذشت زمان و تغییر و تحول در معماری و طراحی طاقچه های از میان برداشته شده اند و با توجه به نقش مهم و پررنگی که داشتند، قفسه و شلف ها جایگزین شدند. شلف ها در ابتدا محدود و ساده در شکل، اندازه و طرح بودند که در حال حاضر با تنوع بالایی از آنها به محض خرید مواجه خواهید شد که می توانید در صورت تمایل متناسب با هر بخش از منزل که می خواهید انتخاب و نصب نمایید. در این مطلب به انتخاب ایده هایی شیک از مدل شلف اتاق خواب را به نمایش خواهیم کشید.

نمونه هایی زیبا از شلف اتاق خواب

دسترسی به یک دیزاین ایده آل با استفاده از مدل شلف اتاق خواب

در ضمیمه تصاویر شیک و جذابی که از مدل شلف اتاق خواب در این مطلب مشاهده می کنید, مختصر توضیحاتی را نیز در ادامه در اختیار شما برای آشنایی قرار می دهیم. شلف ها در واقع طبقه هایی می باشند در زبان فارسی مترادف قفسه محسوب شده و دارای گوناگونی زیادی در اندازه، شکل و طرح و رنگ می باشند که همین مضوع یکی از مزایای آن ها شمرده می گردد. شلفه بر روی دیوار نصب می شود؛ به طوری که نقطه اتصال آن رویت نشده و علاوه بر نظم بخشیدن و سهولت بخشیدن و تسریع در کارها، موجب زیبایی در چیدمان اتاق نیز می شود. متناسب با سبک دکوراسیون و چیدمانن دکور چگونگی دیزاین و نصب شلف دیواری نیز متفاوت می باشد. گاهی می توان از شلف ها به عنوان رفع عیوب و ریختگی دیوار نیز استفاده نمود.

نمونه هایی ایده آل و دلخواه از شلف اتاق خواب

شلف اتاق خواب

شلف اتاق خواب زیبا برای منظم و زیباسازی

در رابطه با تنوع شلف ها می توان به انواع آن مانند شلف های مارپیچی بزرگ و طبقه ای جهت جای دادن کتب، اسباب بازی و عروسک های متعدد، به شکل یک درخت بلند و سرسبز،دارای اشکال هندسی مربع، دایره، شش ضلعی، به شکل حیوانات همچون ماهی و شلف هایی ساده و مدرن اشاره نمود. علاوه بر گوناگونی داشتن در شکل این شلف ها از نظر مدل و کارایی نیز به شلف های بسته و کابینتی تقسیم می شوند. در حال حاضر یکی از محبوب ترین مدلها شلف های کابینتی با طراحی مدرن و ساده هستند.

البته این مدل شلف ها معمولا به میزان بیشتری مورد استقبال قرار می گیرند, اما همیشه هم مناسب نیستند. در اتاق هایی با فضای مدرن که استفاده از رنگ زیادی در آن دیده نمی شود، بهره گرفتن از شلف های متلون و چشم نواز انتخابی بهتر به حساب می آیند.

نمونه هایی شیک و منحصر به فرد از شلف اتاق خواب

طرح هایی کاربردی و شیک از شلف اتاق خواب

ایده هایی زیبا و جذاب از شلف اتاق خواب

شلف اتاق خواب بزرگسالان

پس از پشت سر گذاشن یک روز پر مشغله و خستگی بارآمده، بهترین پناه شما روی آوردن به اتاق خواب است. استراحت و آرامش جسمی و فکری که به دست می آورید با هیچ بیانی قابل توصیف نیست. در دکوراسیون اتاق خواب بزرگ  با دیوارهای خالی بیشتری روبه رو خواهید بود که می توانید برای تزیین آنها از انواع مدل شلف دیواری استفاده کنید. یکی از ایده های کاربردی و جذاب نصب شلف در بالای تختخواب می باشد.

مدل شلف اتاق خواب برای اتاق خواب کودکان و بزرگسالان

ایده هایی زیبا و منحصر به فرد از شلف اتاق خواب

42 مدل شلف اتاق خواب با طرح و شکل زیبا و متفاوت

شلف اتاق خواب کودک

اغلب فضای اتاق کودکان را تعداد زیادی اسباب بازی اشغال می کند که به دلیل مورد استفاده قرار گرفتن مستمر در طی روز موجب بی نظمی اتاق می گردد. راه حل آسان است که می توانید از شلف و قفسه هایی برای نصب بر روی دیوار و جمع آوری و چیدمان این اسباب بازی ها و سایر وسایل بهره ببرید. با این کار علاوه بر جلوگیری از ریخت و پاش و بی نظمی، تزیین دیوار و در نهایت اتاق را به انجام برسانید.

مدل شلف اتاق خواب برای دیزاین و نظم بخشی

دیزاین اتاق خواب با استفاده از شلف اتاق خواب

ایده هایی زیبا و جذاب از مدل شلف اتاق خواب

42 مدل شلف اتاق خواب زیبا و جذاب

طرح هایی زیبا و دوست داشتنی از شلف اتاق خواب

ایده هایی زیبا و خاص از شلف اتاق خواب

نمونه هایی زیبا و خاص از شلف اتاق خواب

مدل شلف اتاق خواب با طراحی زیبا و جذاب

 شلف اتاق خواب با طرح های و رنگ های مورد پسند کودکان 42 نمونه شلف اتاق خواب برای دیزاین و نظمی بخشی

42 مدل خاص شلف اتاق خواب

طرح هایی شیک از شلف اتاق خواب

42 مدل شیک و زیبا از شلف اتاق خواب

ایده هایی زیبا و متفاوت از شلف اتاق خواب

نمونه هایی متفاوت و زیبا از شلف اتاق خواب

ایده هایی زیبا از شلف اتاق خواب

مدل شلف اتاق خواب وسیله ای منحصر به فرد برای دیزاین اتاق

شلف اتاق خواب به شکل های متنوع برای اتاق خواب کودک

ایده هایی زیبا از شلف اتاق خواب برای کودکان و بزرگسالان

شلف اتاق خواب

شلف اتاق خواب

مدل شلف اتاق خواب برای زیبایی و آسایش بیشتر

نمونه هایی زیبا از شلف اتاق خواب

شلفهایی شیک و مدرن برای دیزاین اتاق خواب

نمونه هایی دلچسب از شلف اتاق خواب

مدل شلف دیواری زیبا با رنگ های مختلف برای اتاق خواب

نمونه هایی ایده آل و شیک از شلف اتاق خواب

شلفهایی زیبا و متنوع برای اتاق خواب

42 مدل شلف اتاق خواب زیبا و جدید

مدل شلف اتاق خواب برای تزیین دیوارها

ایده ای جالب افزایش زیبایی در شلف ها و فضای موجود، استیکرها و برچسب هایی بخصوص را با شکل و طرح هایی توام با خلاقیت را بکار ببرید. اتاق خواب مکان استراحت و آرامش است، اما در کنار آن مکانی برای مطالعه، گپ دونفره و تماشای تلویزیون و… می باشد. بر همین اساس نیاز به وسایلی غیر از سرویس خواب همچون شلف برای کتاب، شلف برای گیاهان و غیره احساس می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *