خانه تخت و کمد مدل جاکفشی ام دی اف (mdf) و چوبی با طراحی مدرن و جدید

مدل جاکفشی ام دی اف (mdf) و چوبی با طراحی مدرن و جدید

مدل جاکفشی ام دی اف

یکی از وسایل مورد نیاز هر خانه, جاکفشی می باشد که در ورودی منزل قرار می گیرد. امروزه مدل های متنوعی از جاکفشی ساخته می شود که بسته به سلیقه افراد انتخاب می شود. در این مطلب به مدرن ترین و جدیدترین مدل جاکفشی ام دی اف (MDF) و چوبی می پردازیم.

جدیدترین مدل جاکفشی مدرن و شیک ام دی اف تیره

امروزه از جدیدترین مدل جاکفشی های طراحی شده از نوع ام دی اف می باشند. جاکفشی های MDF در مدل ها و رنگ های مختلفی طراحی می شوند. جاکفشی های کشویی, کمدی, قفسه ایی و … از جمله جاکفشی های ساخته شده از ام دی اف می باشد. تصاویر زیر نمونه ایی از این جاکفشی ها که با رنگ تیره طراحی شده اند را نشان می دهد.

مدل جاکفشی

مدل جاکفشی

دو تصویر زیر از جدیدترین نمونه جاکفشی های مدرن محسوب می شوند. این جاکفشی ها را می توان در اندازه های کوچک و یا بزرگ طراحی نمود. طراحی زیبای این جاکفشی ها باعث شده طرافداران این مدل جاکفشی ها بیشتر از سایر مدل ها باشد.

مدل جاکفشی

مدل جاکفشی شیک و جدید

جدیدترین جاکفشی های کشویی

مدل جاکفشی

جدیدترین جاکفشی های ام دی اف

طراحی جاکفشی های شیک

مدل جاکفشی

مدل جاکفشی

مدرن ترین مدل جاکفشی جدید ام دی اف و چوبی روشن

در طراحی جاکفشی ام دی اف و جاکفشی های چوبی می توان از رنگ های روشن نیز استفاده نمود. جاکفشی های سفید یکی از زیباترین جا کفشی های مدرن و شیک محسوب می شود. تصاویر زیر نمونه ایی از این جاکفشی ها را نشان می دهد.

مدل های مدرن جاکفشی

مدل جاکفشی

جاکفشی ام دی اف سفید

مدل جاکفشی

مدل جاکفشی

یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب جاکفشی, اندازه ی آن می باشد. با توجه به اینکه امروزه فضای خانه ها کوچکتر از گذشته است, بیشتر افراد از جاکفشی های کوچک استقبال می کنند. تصاویر زیر جدیدترین نمونه جاکفشی های کوچک را نشان می دهد. این جاکفشی ها فضای بسیار کمی به خود اختصاص می دهند.

مدل جاکفشی

مدل جاکفشی ام دی اف شیک

طراح جاکفشی های کوچک

مدرن ترین جاکفشی های قهوه ایی

با توجه به نمونه های مدل جاکفشی ام دی اف که مشاهده کردید, هر یک از این مدل ها زیبایی خاص خود را دارند و انتخاب آن ها بسته به سلیقه ی افراد و فضای اختصاص داده شده برای آن دارد.

۳ دیدگاه ها

 1. آزیتا

  می 27, 2016 در 9:56 ب.ظ

  خیلی عالی بودن
  دستتون طلا

  پاسخ دادن

 2. Imantabashiri

  اکتبر 3, 2016 در 2:03 ب.ظ

  ممنونم جالب زیباست

  پاسخ دادن

 3. Imantabashiri

  اکتبر 21, 2016 در 3:35 ق.ظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *