خانه دکوراسیون اتاق خواب چیدمان اتاق خواب مدرن

چیدمان اتاق خواب مدرن

طراحی چیدمان اتاق خواب جدید

طراحی چیدمان اتاق خواب، باید با دقت و وسواس خاصی صورت گیرد، در ادامه با چند طراحی دکوراسیون اتاق خواب  آشنا خواهیم شد و ایده های به کار رفته در آن ها را بررسی خواهیم نمود

طراحی چیدمان اتاق خواب:

قبل از طراحی دکوراسیون برای اتاق خواب خود، به یاد داشته باشید که اتاق خواب محل رفع خستگی و حفظ آرامش است، پس باید چیدمان اتاق خواب به گونه ای طراحی شود که در عین جذابیت، محیطی سرشار از آرامش به وجود آورد، این نکته را در ذهن داشته باشید که ممکن است ابعاد اتاق خواب ها در خانه های گوناگون با هم متفاوت باشد اما همیشه ایجاد محیطی آرام در اتاق خواب حرف اول را می زند. در این مطلب قصد داریم چند چیدمان متفاوت اتاق خواب را با هم بررسی کنیم.

اتاق خواب با سقف بلند و پنکه هایی سقفی که هوای مطبوعی را پدید آورده است، استفاده از رنگ هایی آرامش بخش و مبلمان در اتاق خواب میتواند محیطی آرامش بخش ایجاد کند.

طراحی چیدمان اتاق خواب مدرن

قسمتی از دیوار را که قرار است تخت در آنجا قرار گیرد با رنگی تیره بپوشانید، اینگونه تخت شما دارای نمای خیره کننده ای در خانه می شود، می توانید برای زیباتر شدن اتاق خواب، در مرکز دیوار رنگ شده، از ساعت و یا اشیاء تزئینی رنگ روشن استفاده نمایید.

طراحی چیدمان اتاق خواب

چیدمان اتاق خواب مدرن

استفاده از پنجره های  بلند و بزرگ ضمن تامین نور و روشنایی اتاق خواب در روز، در طول شب نمایی فوق العاده از آسمان را به تخت خواب شما می آورد.

طراحی دکوراسیون اتاق خواب مدرن

چیدمان اتاق خواب

رو تختی در ایجاد دکوراسیونی جذاب بسیار مهم است، در انتخاب آن از سلیقه ی خانوم خانه استفاده کنید.

چیدمان اتاق خواب 2013

استفاده از تخت خواب در محیطی وسیع، رویایی زیبا را به خواب شما هدیه می دهد.

طراحی چیدمان اتاق خواب 92

ببینید چه تعریفی از آرامش در هنگام استراحت دارید، و از آن در طراحی چیدمان اتاق خواب خود استفاده کنید

طراحی چیدمان اتاق خواب جدید

امیدوارم از مشادهده این سری چیدمان اتاق خواب لذت برده باشید برای انتخاب چیدمان مناسب برای اتاق خواب خود مجموعه دکوراسیون اتاق خواب را نیز مشاهده نمایید.

یک دیدگاه

  1. سعید

    دسامبر 30, 2014 در 12:44 ب.ظ

    خوب بود ممنون

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *