خانه ایده ها و تزئینات خانگی ۵۵ مدل سطل زباله خانگی لاکچری و فوق العاده شیک

۵۵ مدل سطل زباله خانگی لاکچری و فوق العاده شیک

سطل زباله خانگی

یکی از مهم ترین وسایل ضروری برای فضای داخلی منزل سطل زباله خانگی است و بهتر است شما مدل این سطل را طوری انتخاب نمایید که زباله هایتان به بهترین شکل ممکن جمع آوری شوند و دکوراسیون منزل تان جلوه ای مرتب و منظم پیدا کند. 

مدل های سطل زباله خانگی شیک و زیبا

در هر اتاق از منزل به یک سطل آشغال نیاز می باشد و شما می توانید با توجه به مکان مورد نظرتان طرح و رنگ سطل آشغال را انتخاب نمایید.در ادامه این مطلب ۵۵ مدل سطل زباله خانگی را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

جا دستمال کاغذی و سطل زباله

کهن استیل

مدل های سطل زباله و جادستمال کاغذی

برخی از مدل های سطل زباله و جادستمال کاغذی به صورت ست با یکدیگر طراحی می شوند که این مدل ها برای طراحی و تزیین پذیرایی و اتاق خواب انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند.
سطل آشغال و جادستمال کاغذی ست در انواع مدل های ساده و طرح دار طراحی می شوند و این مدل ها همچنین در انواع جنس های مختلف نظیر چوبی و فلزی و … موجود می باشند که انتخاب هر یک از این طرح ها به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.
سطل زباله هایی که برای دکوراسیون داخلی پذیرایی و اتاق خواب طراحی می شوند در انواع مدل های مدرن و کلاسیک موجود هستند که بهتر است شما طرح سطل آشغال مخصوص پذیرایی و اتاق خواب را با توجه به طرح و رنگ سایر وسایل موجود در این بخش از منزل تان انتخاب نمایید.

 

سطل زباله سطل زباله خانگی مدل سطل زباله شیک و زیبا سطل زباله قهوه ای سطل زباله قهوه ای سطل زباله شیک و قهوه ای سطل زباله ساده و خانگی سطل زباله خانگی قهوه ای سطل چوبی زباله شیک و قهوه ای سطل زباله شیک و زیبا سطل آشغال خانگی سطل زباله شیک و جذاب سطل زباله طرح دار و شیک سطل زباله خانگی سطل آشغال خانگی سطل زباله شیک و قهوه ای سطل زباله و جادستمال کاغذی

جادستمال کاغذی و سطل زباله

اجرای دکوراسیون داخلی

مدل سطل زباله خانگی

مدل سطل های زباله خانگی

هر یک از مدل های سطل آشغال خانگی دارای مزایا و معایبی می باشند بنابراین بهتر است شما قبل از تهیه این مدل سطل ها ابتدا اطلاعات لازم را کسب کنید سپس سطلی استاندارد را برای بخش های مختلف منزل خود انتخاب نمایید.
سطل آشغال های معمولی از انواع مدل سطل هایی هستند که فاقد درب و پدال می باشند و این مدل ها به صورت معمولی و ساده طراحی می شوند و از این مدل ها اغلب در فضای سالن پذیرایی یا اتاق خواب استفاده می شود.
سطل آشغال های پدالی از انواع سطل هایی هستند که در سرویس بهداشتی و آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند و این مدل سطل ها به دلیل اینکه دارای درب هستند کاملا بهداشتی می باشند همچنین شما می توانید به کمک پدالی که در قسمت پایینی سطل آشغال قرار دهید درب آن را باز و بسته نمایید. سطل زباله خانگی پدالی در انواع جنس های پلاستیکی و فلزی موجود می باشد که امروزه نوع فلزی این مدل سطل ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

مدل سطل طرح دار زباله سطل زباله خانگی سطل زباله خاکستری مدل سطل آشغال قهوه ای سطل زباله خاکستری سطل زباله شیک و زیبا مدل سطل زباله شیک و جذاب سطل زباله شیک و زیبا مدل سطل زباله طرح دار مدل سطل زباله ساده سطل زباله خانگی سطل خانگی زباله سطل زباله خاکستری سطل زباله خاکستری سطل زباله شیک و جدید سطل زباله مدل سطل آشغال سطل زباله زیبا و جذاب مدل سطل زباله خانگی

سطل زباله خانگی درب دار نیز از انواع سطل هایی هستند که می توانید درب آن را با دست باز و بسته نمایید و این مدل سطل آشغال های خانگی از زمان های گذشته تا به امروز مورد توجه اغلب افراد قرار گرفته اند.
توجه داشته باشید که طرح و رنگ سطل زباله هایی که مخصوص آشپزخانه هستند را بهتر است با توجه به طرح و رنگ سایر وسایل موجود در آشپزخانه منزل تان انتخاب نمایید همچنین در برخی از مدل های سرویس آشپزخانه سطل آشغال نیز وجود دارد و شما می توانید برای جذابیت بیشتر فضای داخلی آشپزخانه منزل تان از این مدل ست های آشپزخانه استفاده نمایید.
سطل آشغال هایی که برای فضای سرویس بهداشتی و حمام انتخاب می شوند در زیبایی و جذابیت این بخش های منزل تاثیرگذار می باشند و این مدل سطل های آشغال در انواع اندازه های بزرگ و کوچک طراحی می شوند و شما می توانید با توجه به ابعاد سرویس بهداشتی و حمام منزل تان اندازه این مدل سطل ها را انتخاب کنید.

سطل زباله سطل زباله طرح دار سطل طرح دار زباله سطل زباله شیک و جدید خانگی سطل زباله شیک و زیبا سطل زباله مشکی سطل زباله حصیری سطل آشغال سطل زباله طرح دار و شیک سطل زباله قهوه ای مدل سطل طرح دار زباله سطل قهوه ای زباله سطل حصیری مخصوص زباله سطل آشغال خاکستری سطل چوبی زباله سطل زباله خانگی

در این مطلب با انواع مدل سطل زباله خانگی آشنا شدید که امیدواریم این طرح های کاربردی و خاص مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با الگوبرداری از آن ها سطل آشغال با طرح و رنگی بی نظیر را برای قسمت های مختلف منزل خود انتخاب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.