خانه دکوراسیون کامل خانه دکوراسیون خانه آپارتمانی دکوراسیون سه خانه مینیمال و مدرن برای زوج های جوان

دکوراسیون سه خانه مینیمال و مدرن برای زوج های جوان

طراحی دکوراسیون داخلی خانه مینیمال

افراد هر خانواده سلیقه های مختلفی دارند و امروزه اغلب خانواده ها در آپارتمان های کوچک زندگی می کنند که بهتر است دکوراسیون داخلی خانه های آپارتمانی به صورتی طراحی شود که با سلیقه همه افراد خانواده مطابقت و همخوانی داشته باشد. در ادامه دکوراسیون داخلی ۳ خانه مینیمال مخصوص خانواده های جوان را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم.

دکوراسیون مینیمال از انواع دکوراسیون های ساده است که این سبک دکوراسیون تمرکز خاصی روی استفاده بهینه از فضا دارد و علاوه بر این در دکوراسیون خانه مینیمال نظم و ترتیب خاصی در چیدمان وسایل منزل به چشم می خورد.

دکوراسیون داخلی خانه ای مینیمال

تهران دکور

طراحی دکوراسیون داخلی ۳ خانه مینیمال

امروزه اغلب افراد تمایل دارند از دکوراسیون های ساده و مینیمالیستی برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه های آپارتمانی استفاده کنند. در ادامه تصاویری از سه خانه مینیمال را مشاهده خواهید کرد که این آپارتمان ها برای زوج های جوان طراحی شده اند.

دکوراسیون داخلی خانه مینیمال

دکوراسیون آپارتمان اول

در طراحی اتاق نشیمن این آپارتمان از سبک مینیمال استفاده شده است. در اتاق نشیمن همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید از مبلمانی استفاده شده است که فضای کمتری را در اتاق نشمین اشغال می کند.

مبل و میز

دکوراسیون خانه مینیمال

دکوراسیون مینیمال دکوراسیون داخلی سالن غذاخوری مینیمال

در طراحی دکوراسیون بالکن این آپارتمان گیاهان سرسبز کاشته شده اند و فضایی برای استراحت افراد خانواده در تراس در نظر گرفته شده است.

دکوراسیون آپارتمان مینیمال

دکوراسیون اتاق نشیمن مینیمال دکوراسیون شیک و زیبا خانه مینیمال

در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب ترکیب رنگ های خاکستری و قهوه ای به کار برده شده است؛ طراحی نورپردازی مناسب در این اتاق خواب دکوراسیونی مدرن و متفاوت را ایجاد کرده است.

دکوراسیون مینیمال اتاق خواب دکوراسیون مینیمال اتاق خواب

طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه مینیمال و ساده است و از اسباب بازی های کارتونی برای تزیین اتاق خواب کودک استفاده شده است. نورپردازی مناسب و ترکیب رنگ های خاکستری و صورتی دکوراسیونی شیک و ایده آل را در فضای اتاق خواب کودک ایجاد کرده اند.

دکوراسیون داخلی اتاق خواب دخترانه مینیمال     

دکوراسیون آپارتمان دوم

در طراحی دکوراسیون آپارتمان دوم از گیاهان طبیعی و ترکیب رنگ های کرم و قهوه ای استفاده شده است. استفاده از میز عسلی های چوبی و مبلمان با رنگ قهوه ای دکوراسیونی گرم و صمیمی را در فضای اتاق نشیمن ایجاد کرده است.

طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن

در آشپزخانه از چراغ های آویز با شکل هندسی زیبا و متفاوت برای ایجاد نورپردازی مناسب و مدرن استفاده شده است و ترکیب رنگ های کرم و قهوه ای ملایم باعث بزرگ تر و ساده تر به نظر رسیدن دکوراسیون آشپزخانه شده است.

دکوراسیون سالن غذاخوری مینیمال

دکوراسیون داخلی اتاق کودک برای دو کودک دختر و پسر طراحی شده است و در فضای اتاق خواب از دو تخت خواب برای استراحت کودکان استفاده شده است.
برای مطالعه و انجام کارهای شخصی کودکان دو میز مطالعه در اتاق خواب قرار داده شده و همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید در این سبک دکوراسیون از هیچگونه وسایل اضافی در قسمت های مختلف منزل استفاده نشده است.

دکوراسیون اتاق کودک دختر و پسر دکوراسیون اتاق خواب کودک

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب این خانه مینمیمال برای ایجاد حس صمیمی و گرم در فضای اتاق خواب دیوار پوش و کف پوش های چوبی به چشم می خورند.

دکوراسیون اتاق خواب مینیمال دکوراسیون اتاق خواب دو نفره مینیمال   دکوراسیون داخلی مینیمال دکوراسیون سرویس بهداشتی مینیمال

دکوراسیون آپارتمان سوم

آپارتمان سوم نسبت به دو آپارتمان قبلی کوچک تر است و فضای کمتری دارد. در طراحی دکوراسیون داخلی همه قسمت های این آپارتمان سبک دکوراسیون مینیمالیستی به چشم می خورد و همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید از همه فضاهای موجود در این آپارتمان استفاده بهینه شده است.

دکوراسیون داخلی اتاق خواب با سبک مینیمال

دکوراسیون شیک و مدرن خانه مینیمال  دکوراسیون 3 خانه با سبک مینیمال دکوراسیون خانه با سبک مینیمال دکوراسیون خانه ای مینیمال با طراحی شیک دکوراسیون شیک و متفاوت اتاق خواب دکوراسیون اتاق خواب نوجوان طراحی دکوراسیون ساده اتاق خواب دکوراسیون داخلی شیک اتاق خواب دکوراسیون ساده سرویس بهداشتی دکوراسیون شیک و زیبا سرویس بهداشتی

در این مطلب تصاویر طرح ها و ایده های به کار رفته در دکوراسیون داخلی سه خانه مینیمال برای زوج های جوان را مشاهده کردید که امیدواریم این دکوراسیون این آپارتمان ها مورد توجه تان قرار گرفته باشند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها دکوراسیونی مدرن و مینیمال را در فضای آپارتمان خود ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.