خانه دکوراسیون کامل خانه ۴ طراحی مدرن و زیبا در خانه های امروزی

۴ طراحی مدرن و زیبا در خانه های امروزی

طراحی زیبای اتاق نشیمن

طراحی مدرن به معنای اختصاص دادن فضایی بزرگ به محیط منزل نیست. بلکه بدین معناست که سبک طراحی شما به گونه ای باشد که همه چیز در آن شیک و زیبا به نظر برسد.

۴ طراحی مدرن و متفاوت

در دنیای امروز با توجه به ابعاد کوچک خانه ها، فضا سازی و دکوراسیون در محیط داخلی منزل اهمیت می یابد. سبک مدرن در فضای داخلی منزل بدین معناست که وقتی وارد محیط خانه می شوید همه چیز ساده و در عین حالا زیبا جلوه کند. در چنین طراحی انتظار داریم که از هر گونه اضافه کاری و حاشیه سازی پرهیز شده باشد.

در واقع جزئیات به کار رفته در آن بسیار حساب شده و کم رنگ باشند. در بافت مدرن کلیت محیط خانه را در نظر می گیریم. این سبک تا اندازه ی زیادی شبیه به سبک مینیمال است. با این تفاوت که در سبک طراحی مینیمال جزئیات اصلاً مطرح نیستند و کاملاً به فراموشی سپرده شده اند.

قرار گرفتن این دو سبک در کنار یکدیگر در طراحی داخلی فضا، کمینه گرایی را در بافتی ظریف پدیدار می سازد. سبک مدرن در حاشیه ها بسیار دقیق تر عمل می کند.

در دیزاین مدرن ظریف کاری یک اصل مشترک است. این اصل مشترک در بطن تمام دکور و چیدمان منزل به کار رفته است. علت این همه گرایش افراد به سبک مدرن، روی آوردن به دکورهای ظریف است. چنین دکورهایی حجم وسایل خانه ی شما را تا حد زیادی کاهش می دهند و فضای منزل شما را بازتر می کنند. این مسئله مخصوصاً در آپارتمان هایی که فضای کمی دارند، بسیار کاربردی و حائز اهمیت است.

اجرای دکوراسیون داخلی

بافت چوب یکی از اصول مهم در طراحی مدرن است که به شدت مورد استفاده قرار می گیرد. در حال حاضر بافت چوبی را در بسیاری از کف پوش های منزل جایگزین سرامیک می کنند و دکور چوبی را در محیط منزل ترجیح می دهند. این بافت چوبی محیط منزل شما را بسیار شیک و لاکچری نشان می دهد.

طراحی داخلی مدرن

طراحی شیک فضای داخلی خانه

طراحی ایده آل فضای داخلی خانه

طراحی متفاوت فضای داخلی با بافت چوب

طراحی عالی فضای داخلی خانه

طراحی مدرن فضای داخلی منزل

طراحی شیک فضای داخلی منزل

دیزاین عالی فضای داخلی منزل

دیزاین مدرن اتاق خواب

دیزاین لاکچری اتاق نشیمن

دیزاین جذاب اتاق پذیرایی

دیزاین عالی اتاق نشیمن

طراحی زیبای اتاق

طراحی مدرن آشپزخانه

طراحی متفاوت فضای داخلی

دکوراسیون مدرن اتاق نشیمن

دکوراسیون فوق العاده آشپزخانه

برای خلق طراحی مدرن سبک تلفیقی جذابی از چوب و رنگ سفید را در کنار هم به کار می برند.  این تلفیق عالی بافت محیط منزل شما را زنده و پویا می سازد و محیط خانه را بسیار شیک و جذاب می کند. بافت چوبی به کف پوش، تخت خواب، دیوار، دکور و… محدود نمی شود. با این بافت چوبی می توانید یک انسجام فوق العاده و بسیار زیبا در محیط منزل داشته باشد. استفاده از رنگ های خنثی این انسجام را راحت تر میسر می سازد.

صندلی فضای باز مدرن

فضای بیرونی منزل

طراحی شیک ساختمان

دکوراسیون چوب

طراحی شیک اتاق نشیمن با چوب

دکوراسیون لاکچری

طراحی مدرن منزل با چوب

دکوراسیون مدرن اتاق خواب

در گذشته نحوه چیدمان مبلمان و وسایل خانه به شکل مربع یا مستطیل بود اما در سبک مدرن معمولاً نوع دایره و نیم دایره آن را ترجیح می دهند.

امروزه سبک چیدمانی ما از آن چه که به عنوان باید و نباید شناخته می شد، فاصله گرفته و دیگر متکی به قوانین و اصول خاصی نیست. البته این به معنای آشفتگی در سبک طراحی مدرن نیست بلکه این مسئله دست طراح و معمار بیش از پیش برای دخل و تصرف باز گذاشته است.

تنوع در سبک مدرن حرف اول را می زند. تمام چیدمان در این سبک به نحوی دارای تنوع هستند و با نمونه های قبلی خود بسیار متفاوت و متمایزند.

از این که تا پایان مبحث همراه ما بودید بسیار خرسندیم و امیدواریم ایده های مناسبی برای یک طراحی فوق العاده در محیط منزل را به شما ارائه کرده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.