خانه لوازم ترئین منزل پرده مدل پرده حریر جدید با طراحی های شیک و مدرن

مدل پرده حریر جدید با طراحی های شیک و مدرن

مدل پرده حریر جدید

مدل پرده حریر در چیدمان وسایل و طراحی دکوراسیون داخلی منازل ایرانی نقش مهمی را ایفا می کند. شما می توانید با انتخاب یک مدل پرده زیبا و جذاب جلوهایی از زیبایی و رنگ را در منزل خود به نمایش بگذارید و هم چنین مدل پرده دکوراسیون داخلی منزل شما را هم تحت تاثیر خود قرار می دهد.

زیبایی طراحی دکوراسیون داخلی در روحیه افراد خانواده بسیار تاثیر گذار است و شما می توانید با انتخاب وسایل زیبا و پرده های رنگارنگ و جدید جذابیت چیدمان وسایل و دکوراسیون داخلی منزل خود را چند برابر کنید. در ادامه این مطلب انواع طرح های شیک و زیبا مدل پرده های حریر را ملاحظه خواهید کرد.

زیباترین مدل های پرده حریر

عکس های مدل پرده حریر شیک و جدید

اگر منزل شما دارای پنجره های بزرگ است بهترین ایده برای انتخاب مدل پرده استفاده از یک پرده ساده حریر به عنوان زیر پرده ای است و شما هم چنین می توانید برای انتخاب جنس پارچه والان پرده از پارچه های ضخیم استفاده نمایید و والان ها را به صورت قرینه در دو طرف پنجره منزل خود قرار دهید.

مدل پرده حریر با طراحی مدرن و متفاوت مدل پرده حریر با والان های متفاوت طرح های متنوع پرده حریر

در هنگام انتخاب رنگ و مدل جنس پارچه مدل و رنگ مبل های خود را هم در نظر بگیرید و سعی کنید طرح پرده و طرح مبلمان خود را نزدیک به هم انتخاب نمایید.

پرده حریر با دو رنگ زیبا انواع مدل های جذاب پرده حریر مدل پرده حریر با طراحی خاص
اگر می خواهید مدل پرده حریر شما ترکیبی از دو رنگ باشد بهتر است که رنگ هایی را انتخاب کنید که مکمل یکدیگر هستند ترکیب رنگ طلایی و مشکی و قهوه ای و طلایی می تواند بهترین ایده برای انتخاب رنگ پرده باشد و این مدل پرده ها در کنار مبلمان سفید زیبایی و جذابیت منزل شما چند برابر می کنند.

پرده حریر با طراحی مدرن و متفاوت پرده حریر با دو رنگ طلایی و قهوه ای

در ادامه این مطلب انواع طرح های مدرن و زیبا پرده حریر را مشاهده می کنید که امیدواریم این مدل ها مورد پسند شما همراهان عزیز قرار بگیرند.

مدل پرده حریر با طراحی مدرن مدل های شیک و زیبا پرده حریر پرده حریر مدل زیبا و شیک پرده حریر پرده حریر برای پذیراییپرده حریر با طراحی مدرن مدل پرده حریر زیبا پرده حریر با طراحی مدرن

پرده حریر تک رنگ

بیشتر افراد در هنگام خرید مدل پرده حریر به دنبال طرح های رنگارنگ و شلوغ و گران هستند و تصور می کنند با انتخاب این مدل پرده ها زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی منزلشان بیشتر می شود ولی بهتر است بدانید گاهی اوقات می توانید با انتخاب یک مدل پرده ساده و ارزان جذابیت خانه خود را چندین برابر کنید.

یک دیدگاه

  1. sanaz

    دسامبر 25, 2016 در 12:12 ق.ظ

    عااالی

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *