خانه لوازم ترئین منزل کاشی و سرامیک طرح کاشی جدید و مدرن برای حمام و سرویس بهداشتی و آشپزخانه

طرح کاشی جدید و مدرن برای حمام و سرویس بهداشتی و آشپزخانه

طرح کاشی جدید و زیبا

کاشی یکی از مهم ترین مصالح در آشپزخانه و حمام و سرویس بهداشتی است که طرح و رنگ کاشی می تواند در زیبایی و جذابیت طراحی داخلی حمام و آشپزخانه و سرویس بهداشتی تاثیرگذار باشد از این رو بهتر است در هنگام انتخاب طرح کاشی حساسیت لازم را به خرج دهید.

امروزه کاشی ها در انواع طرح و رنگ های مختلف وجود دارند که بهتر است مدل کاشی را با توجه به دکوراسیونی که قرار است کاشی در آنجا نصب شود انتخاب کنید.

مدل کاشی آشپزخانه و سرویس بهداشتی

طرح کاشی زیبا و شیک برای سرویس بهداشتی و حمام

کاشی ها مصالح مقاومی هستند که به شکل ردیفی در کنار هم چیده می شوند و می توانند سطحی را به خوبی پوشش دهند. نوع دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام می تواند در انتخاب طرح کاشی تاثیرگذار باشد از این رو بهتر است در هنگام انتخاب کاشی به دکوراسیون این بخش از منزل توجه کافی را داشته باشید.

مدل کاشی زیبا برای سرویس بهداشتی مدل کاشی حمام مدل کاشی حمام با رنگ تیره مدل کاشی سرویس بهداشتی مدل کاشی طرح دار و مدرن مدل کاشی سرویس بهداشتی با طرح شیک و زیبا

در سرویس بهداشتی و حمام می توانید از انواع کاشی با طرح های ساده و گلدار استفاده کنید که این مدل کاشی ها زیبایی و جذابیت خاصی را به سرویس بهداشتی و حمام می دهند. بهتر است در هنگام انتخاب رنگ کاشی به سایر رنگ های به کار رفته در دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی و حمام منزل خود توجه کنید تا بتوانید طراحی داخلی متفاوتی را در این قسمت از منزل خود ایجاد کنید.

طرح کاشی حمام مدل کاشی آبی حمام مدل کاشی حمام با رنگ تیره مدل کاشی سرویس بهداشتی جدید مدل کاشی با طرح ریز مدل کاشی سرویس بهداشتی

مدل کاشی آشپزخانه طرح دار و ساده

طرح، رنگ و مدل کاشی آشپزخانه می تواند در زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی آشپزخانه تاثیرگذار باشند. آشپزخانه تنها بخشی از منزل است که می توانید در محیط آن از کاشی با طرح های مختلفی استفاده کنید شما می توانید برای دیوار پشت اجاق گاز و دیوار پشت سینک ظرفشویی از کاشی های مختلف بهره ببرید.

مدل کاشی طرح دار مدل کاشی زیبا مدل کاشی گلدار و زیبا طرح کاشی شیک و مدرن طرح جدید کاشی
کاشی های گلدار و کاشی های طرح دار از انواع کاشی ها با طرح مناسب برای دیوار پشت سینک ظرفشویی و پشت اجاق گاز هستند و شما می توانید علاوه بر نصب این مدل کاشی ها روی نقاط ذکر شده برای بقیه قسمت های دیوار آشپزخانه از کاشی ها با طرح ساده استفاده کنید.

مدل کاشی طرح دار مدل کاشی طرح دار حمام طرح کاشی آشپزخانه طرح کاشی زیبا و شیک برای آشپزخانه مدل کاشی آشپزخانه کاشی طرح دار و زیبا مدل کاشی زیبا و شیک طرح دار

در این مطلب انواع طرح کاشی مدرن و جدید آشپزخانه و حمام و سرویس بهداشتی را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار دادیم که امیدواریم این مدل کاشی ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها، دیوار پوش با طرح و رنگ زیبایی را انتخاب نمایید.

یک دیدگاه

  1. ناشناس

    مارس 1, 2017 در 12:27 ب.ظ

    ممنون

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *