خانه لوازم ترئین منزل پرده مدل مدل پرده کرکره ای مدرن و جذاب برای خانه های ایرانی

مدل مدل پرده کرکره ای مدرن و جذاب برای خانه های ایرانی

مدل پرده کرکره ای

مدل پرده کرکره ای از انواع پرده هایی است که می توان برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه های کوچک و بزرگ از آن استفاده کرد. پرده های کرکره ای در انواع مدل های ساده و طرح دار موجود هستند که بهتر است طرح و رنگ این مدل پرده ها را با توجه به طرح و رنگ سایر وسایل موجود در دکوراسیون منزل تان انتخاب کنید.

از پرده کرکره ای علاوه بر پوشاندن پنجره ها برای تزیین منزل نیز استفاده می شود بنابراین بهتر است شما در انتخاب مدل پرده های کرکره ای برای قسمت های مختلف منزل حساسیت لازم را به خرج دهید.

 مدل پرده کرکره ای

مدل پرده کرکره ای با جدیدترین و زیباترین طرح های مد سال

پرده های کرکره ای در انواع جنس های چوبی و آلومینیومی طراحی می شوند که از جنس آلومینیومی این مدل پرده ها برای فضاهای اداری استفاده می شود و از جنس چوبی آن ها برای دکوراسیون داخلی منزل استفاده می شود توجه داشته باشید که محدودیتی برای استفاده از این دو مدل پرده در مکان های تجاری و اداری نیست و شما می توانید از هر کدام از این جنس های پرده کرکره ای در فضاهای مسکونی و تجاری استفاده کنید. در ادامه تصاویری از جدیدترین و زیباترین انواع مدل پرده کرکره ای را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این طرح ها نهایت لذت را ببرید.

 مدل پرده کرکره ای قهوه ای

اجرای دکوراسیون داخلی

مدل های پرده کرکره ای ساده و طرح دار

با انتخاب یک پرده کرکره ای مناسب و شیک می توانید محیطی زیبا و آرام را همراه با قابلیت تنظیم نور در مکان مورد نظر خود ایجاد کنید. مدل پرده کرکره ای برای منازل با فضای کوچک و بزرگ انتخابی ایده آل و مناسب هستند و اگر شما تمایل دارید پرده منزل تان خاص و متفاوت باشد بهتر است از این مدل پرده ها استفاده نمایید. توجه داشته باشید که مدل پرده ساده کرکره ای برای دکوراسیون داخلی خانه های کوچک انتخابی مناسب هستند و شما می توانید برای قسمت های مختلف خانه کوچک نظیر پذیرایی و آشپزخانه و اتاق خواب از این مدل پرده ها استفاده کنید. پرده های کرکره ای دارای ظاهری مدرن و زیبا هستند در صورتی که اغلب افراد تصور می کنند این مدل پرده ها به دلیل اینکه از دیرباز در خانه ها استفاده می شدند قدیمی هستند بنابراین شما می توانید از مدل پرده های کرکره ای در فضای خانه های مدرن استفاده کنید.
اگر سبک دکوراسیون داخلی منزل شما کلاسیک است علاوه بر مدل پرده های سلطنتی می توانید از مدل پرده کرکره ای چوبی در فضای منزل خود برای پوشاندن پنجره ها استفاده کنید.

پرده کرکره ای طرح دار پرده کرکره ای پرده کرکره ای طرح دار  مدل پرده کرکره ای سبزمدل پرده کرکره ای طرح دار مدل های پرده کرکره ای  مدل پرده کرکره ای آبی مدل پرده ساده کرکره ای پرده کرکره ای  مدل پرده کرکره ای قرمز مدل پرده کرکره ای طرح دار برای آشپزخانه پرده کرکره ای طرح دار و زیبا پرده کرکره ای زیبا و طرح دار
انتخاب طرح و رنگ پرده کرکره ای یکی دیگر از نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. اگر طرح سایر وسایل منزل تان ساده است بهتر است از پرده های کرکره ای طرح دار برای پوشاندن پنجره ها استفاده کنید و اگر مدل سایر وسایل منزل تان طرح دار است برای جلوگیری از شلوغ شدن فضای دکوراسیون بهتر است از مدل پرده ساده کرکره ای استفاده کنید. پرده های کرکره ای همچنین در انواع رنگ های تیره و روشن موجود هستند و شما می توانید رنگ این مدل پرده ها را با سایر رنگ های موجود در دکوراسیون منزل ست کنید و دکوراسیون داخلی منزل تان را از این رو به آن رو کنید.
توجه به ضخامت پرده کرکره ای یکی دیگر از نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد پرده های کرکره ای با ضخامت کم برای خانه های کوچک مناسب هستند و پرده های کرکره ای با ضخامت زیاد برای خانه های بزرگ تر مناسب و ایده آل هستند.

              پرده کرکره ای ساده و زیبا پرده زیبا و شیک کرکره ای پرده کرکره ای طرح دار و شیک پرده کرکره ای زیبا و شیک پرده کرکره ای طرح دار و شیک پرده کرکره ای طرح دار و خاص مدل پرده کرکره ای آشپزخانه پرده کرکره ای شیک و خاص پرده کرکره ای جدید و خاص پرده کرکره ای طرح دار پرده کرکره ای پرده کرکره ای ساده و جذاب   پرده کرکره ای شیک و طرح دار

در این مطلب با انواع مدل پرده کرکره ای آشنا خواهید شد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید از بین آن ها پرده با طرح و رنگی مناسب را برای فضای منزل تان انتخاب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.