خانه لوازم ترئین منزل کاغذ دیواری کاغذ دیواری سرویس بهداشتی در انواع طرح های زیبا و جذاب

کاغذ دیواری سرویس بهداشتی در انواع طرح های زیبا و جذاب

کاغذ دیواری سرویس بهداشتی

برای نو سازی و مدرن کردن دیوارهای سرویس بهداشتی در صورت تمایل می توانید از انواع طرح های کاغذ دیواری سرویس بهداشتی استفاده نمایید که این دیوارپوش ها می توانند جذابیت و زیبایی را برای دکوراسیون حمام و توالت به ارمغان بیاورند.

مدل کاغذ دیواری سرویس بهداشتی شیک و زیبا

دیوارپوش هایی که برای سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند در انواع طرح های ساده و گلدار و فانتزی و … موجود می باشند که انتخاب هر یک از آن ها سلیقه ای است. در ادامه با انواع مدل کاغذ دیواری سرویس بهداشتی آشنا خواهید شد که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

کهن استیل

 کاغذهای دیواری برای سرویس بهداشتی

کاغذهای دیواری که برای سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند باید قابل شستشو و ضد آب باشند تا بتوانید مدت زمان طولانی تری از آن ها استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که طرح و رنگ این دیوارپوش ها اگر بدرستی انتخاب شود تغییرات چشمگیری در فضای سرویس بهداشتی ایجاد خواهد شد از این رو بهتر است در هنگام انتخاب مدل دیوارپوش برای این قسمت از منزل حساسیت لازم را به خرج دهید.

چاپ دی

از کاغذهای دیواری می توانید در قسمتی از دیوار سرویس بهداشتی استفاده نمایید همچنین بهتر است قسمت پایین دیوار سرویس بهداشتی را به کمک کاشی یا سرامیک بپوشانید سپس قسمت بالایی را به کمک کاغذهای دیواری بپوشانید تا زیبایی و جذابیت دکوراسیون سرویس بهداشتی بیشتر شود که در این صورت باید رنگ دیوارپوش با رنگ کاشی یا سرامیک همخوانی و مطابقت داشته باشد.

اجرای دکوراسیون داخلی

کاغذهای دیواری که برای سرویس بهداشتی طراحی می شوند در انواع مدل های ساده و طرح دار و فانتزی موجود می باشند که اغلب در فضای سرویس بهداشتی از کاغذهای دیواری با اشکال فانتزی و رنگ تیره استفاده می شود.
اگر فضای سرویس بهداشتی منزل شما کوچک می باشد بهتر است برای پوشاندن دیوارها از کاغذهای دیواری رنگ روشن استفاده نمایید تا فضا بزرگ و دلبازتر به نظر برسد همچنین در فضای سرویس بهداشتی های کوچک بهتر است برای پوشاندن دیوارها از کاغذهای دیواری ساده استفاده کنید.

کاغذهای دیواری با اشکال هندسی سه بعدی نیز می توانند برای پوشاندن دیوارهای سرویس بهداشتی انتخابی مناسب و ایده آل محسوب شوند که در این صورت بهتر است شما این طرح کاغذهای دیواری را روی قسمتی از دیوار نصب نمایید تا از شلوغ شدن فضای سرویس بهداشتی جلوگیری شود.

در این مطلب با انواع مدل های کاغذ دیواری سرویس بهداشتی در خدمت شما همراهان عزیز بودیم که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها دیوارپوش با طرح و رنگی مناسب را برای فضای سرویس بهداشتی انتخاب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.