خانه نمای ساختمان نمای آپارتمان تصاویر نمای مینرال ساختمان های شیک و مدرن

تصاویر نمای مینرال ساختمان های شیک و مدرن

نمای مینرال ساختمان های شیک و مدرن

نمای مینرال امروزه یکی از جدیدترین نماهای مورد استفاده برای ساختمان ها است که بسیار مورد توجه معماران و طراحان ساختمان قرار گرفته است. این نما در مقایسه با دیگر نماهای ساختمان دارای مزیت هایمنحصربفردی است. در ادامه این مطلب توجه شما را به تصاویر متنوعی از این نمای ساختمان زیبا و جدید جلب می نماییم .

نمای ساختمان ارزش مادی یک ساختمان را بالا تر می کند و در جذابیت ظاهری ساختمان نیز نقش مهمی را ایفا می کند. در برخی از ساختمان های جدید برای طراحی نمای خارجی ساختمان به جای سنگ و شیشه و آجر و … از نمای ساختمان مینرال استفاده می کنند که این نما دارای تنوع رنگ و فرم های ایده آل و ویژه ای است.

نمای ساختمان مینرال

نمای مینرال چیست؟

نمای مینرال یکی از نماهای مورد استفاده در ساختمان است که از سرامیزه طبیعی سنگ های معدنی نظیر مرمر و گرانیت و کوارتز تشکیل شده است.

نمای آپارتمان مینرال نمای بیرونی مینرال آپارتمان نمای بیرونی مینرال برای ساختمان

این نما دارای تنوع رنگ و فرم های زیادی است  و امروزه در ایران نیز مورد استفاده قرار می گیرد. می توان گفت مینرال یکی از مقاوم ترین مصالح در نمای ساختمان محسوب می شود این نما با تنوع رنگ و فرم های متنوعی که دارد دست طراحان و معماران ساختمان را برای آفرینش فضای آرامش بخش و دلپذیر باز گذاشته است.

نمای لوکس و مدرن مینرال برای آپارتمان

نمای آپارتمان مینزالنمای دو رنگ مینرال برای ساختمان نمای قهوه ای مینرال

عکس های نمای مینرال ساختمان های مختلف

از مهم ترین مزیت های اصلی نماهای مینرال می توان به قابلیت اجرایی سریع آن ها اشاره کرد. این نما قابیت چسبندگی بر روی سطح های صاف را دارد و هم چنین مشکلات نمای ساختمانی سنگ و شیشه را هم ندارد. از مینرال می توانید برای پوشش های داخلی ساختمان نیز استفاده نمایید.

نمای خارجی مینرال برای آپارتمان نمای بیرونی مینرال نمای لوکس و جدید مینرال نمای مینرال برای ساختمان نمای مینرال برای ساختمان

نماهای مینرال می توانند به سادگی جایگزین رنگ شوند و علاوه بر این مزیت ها نمای های مینرال مشکلات هزینه های نگهداری و تغییر فرم را هم ندارند.

نمای خارجی مینرال شیک و مدرن نمای مینرال بریا ساختمان های لوکس و جدید نمای خارجی مینرال آپارتمان نمای مینرال شیک و لوکس نمای مینرال لوکس برای آپارتمان

تصاویر متنوع و متفاوت نمای مینرال ساختمان های مختلف را مشاهده کردید که امیدواریم از دیدن این نمای جذاب ساختمان نهایت لذت را برده باشید شما می توانید با الگوبرداری از این نمای متفاوت و مدرن زیباترین نما را برای ساختمان خود خلق کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *