خانه مبلمان مدل ناهار خوری کنجی با ایده های جدید و خاص

مدل ناهار خوری کنجی با ایده های جدید و خاص

مدل ناهار خوری کنجی استفاده بهینه از فضای خالی گوشه ها

اتاق ناهارخوری از مهمترین قسمت های هر منزلی محسوب می شود که طراحی و دیزاین میز غذاخوری بسیار مهم است. تکنیک های دیزاین میزغذاخوری می توانند کمک زیادی در این زمینه داشته باشند. پس هرچقدر بتوانید فضا را راحت و زیباتر دیزاین کنید در ایجاد فضایی صمیمی و نیز جذابیت بیشتر محیط موفق تر بوده اید. میزغذاخوری بعنوان عنصر اصلی اتاق ناهارخوری باید صحیح انتخاب گردیده و به کار برده شود تا هارمونی چشمی در منزل ایجاد گردد. در این مطلب ایده هایی زیبا و منحصر به فرد از مدل ناهار خوری کنجی را به تصویر می کشیم.

مدل غذاخوری کنجی کاربردی

مدل ناهار خوری کنجی استفاده بهینه از فضای خالی گوشه ها

معمولا میز ناهار خوری در وسط اتاق پذیرایی قرار می گیرد و فضای اطراف میز نیز خالی باقی می ماند. اما انجام این سبک دکوراسیون در منازلی که از ابعاد کوچک تری برخوردارند، البته سخت و یا حتی غیر ممکن می باشد. برای این منازل انتخاب و به کارگیری مدل ناهارخوری کنجی گزینه خوبی محسوب می شود که به تازگی بسیار هم محبوب و ترند شده است. طراحی با استفاده از این ایده موجب می شود از نقاط کور منزل نهایت استفاده را ببرید و گوشه ها و کنج های اتاق غذاخوری را نیز مورد استفاده قرار دهید و این خود یکی از مزایای این سبک دکوراسیون محسوب می شود.

مدل غذاخوری کنجی زیبا و کاربردی

24 مدل ناهار خوری کنجی برای خانه های کوچک

ناهار خوری کنجی چیست و چه مزایایی دارد؟

میز ناهار خوری کنجی با طراحی های زیبا

مدل ناهار خوری کنجی استفاده بهینه از فضای خالی گوشه ها

دیزاین ناهارخوری با مدل کنجی

در این مدل دیزاین ۲ ضلع میز ناهارخوری که به طرف دیوارها واقع شده است را با استفاده از صندلی و نیمکت های راحتی ساده و یک تکه دیزاین نموده و در سایر اضلاع قرار گرفته به طرف مرکز از یک صندلی تک جهت نشیمن استفاده نمایید. با انتخاب این مدل میز ناهارخوری در واقع می توانید خود را مزایای بسیاری مستفیض کنید که از جمله آن می توان به محدود نبودن تعداد افراد اشاره داشت که ظرفیت آن متناسب با میزان صمیمی بودن افراد حاضر سنجیده می گردد. دیگر اینکه فضای خالی زیر نیمکت های ناهارخوری همه قفسه بندی شده که فضای ذخیره سازی خوب و کارآمدی به وجود می آید.

ناهار خوری کنجی چیست و چه مزایایی دارد؟

مدل ناهار خوری گوشه ای زیبا

ایده هایی شیک و زیبا از مدل ناهار خوری کنجی

میز ناهار خوری کنجی با طراحی های جذاب

میز ناهار خوری کنجی با طراحی های متفاوت

انواع میز ناهارخوری و سبک های دیزاین مختلف

مدل های مختلفی از میز ناهارخوری متفاوت از نظر شکل مانند (میز ناهارخوری گرد، میز ناهار خوری بیضی، میز ناهار خوری مستطیلی، میز ناهارخوری لوزی)، متفاوت از نظر متریال (میز ناهار خوری چوبی، میز ناهارخوری فلزی، میز ناهارخوری استیل) و از نظر سبک (میز ناهارخوری سلطنتی، میز ناهار خوری کلاسیک، میز ناهارخوری چستر، میز ناهارخوری فرانسوی)، همچنین از نظر قرار گرفتن در کدام نقطه منزل (میز ناهارخوری در آشپزخانه، میز ناهارخوری در اتاق ناهارخوری، میز ناهارخوری اتاق نشیمن، میز ناهارخوری کمجا، میز ناهارخوری کنجی) و میز ناهار خوری تاشو و … وجود دارد که بسته به سلیقه، طراحی و دکوراسیون اتاق و نیز کوچک و یا بزرگ بودن فضا می توانید مورد استفاده قرار دهید. به عنوان مثال برای آشپزخانه های با ابعاد کم و کوچک به منظور استفاده بهینه از فضا می توانید مدل های میز ناهارخوری کنجی بهره ببرید.

ایده هایی زیبا از مدل ناهار خوری کنجی

مدل ناهار خوری گوشه ای شیک و لاکچری

ایده هایی لوکس از مدل ناهار خوری کنجی

ناهار خوری کنجی چیست و چه مزایایی دارد؟

24 مدل ناهار خوری کنجی برای فضاهای کم

مدل غذاخوری کنجی منحصر به فرد

ناهار خوری کنجی چیست و چه مزایایی دارد؟

ایده های متفاوتی از مدل ناهار خوری کنجی

مدل غذاخوری کنجی زیبا و شیک

ناهار خوری کنجی چیست و چه مزایایی دارد؟

مدل غذاخوری کنجی لاکچری

مدل ناهار خوری گوشه ای جدید و متفاوت

در این مطلب شما را با مجموعه ای دیدنی از میز ناهار خوری کنجی آشنا کردیم، امیدواریم مورد توجه تان واقع شده و بتوانید با مشاهده آنها به انتخابی مناسب و دلخواه برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *