خانه راهرو و راه پله نورپردازی راه پله با ۵۰ خلاقیت بکر و طراحی لاکچری

نورپردازی راه پله با ۵۰ خلاقیت بکر و طراحی لاکچری

نورپردازی راه پله

راه پله جزء عناصر زیبایی و کاربردی در طراحی داخلی و خارجی یک ساختمان محسوب می شود از این رو بهتر است شما در هنگام طراحی این بخش از ساختمان حساسیت لازم را به خرج دهید. در ادامه ایده هایی برای طراحی نورپردازی راه پله را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

طراحی نورپردازی راه پله به کمک ۵۰ ایده خلاقانه

برای جهت یابی مسیر پله ها در هنگام شب بهتر است نورپردازی مناسبی طراحی شود. برای دیزاین نورپردازی پله ها ایده های زیادی وجود دارد که شما می توانید به کمک این روش های خلاقانه جذابیت بی نظیری را به مدل راه پله ها ببخشید.

طراحی نورپردازی برای راه پله

برای ساخت پله از متریال های مختلف نظیر شیشه و سرامیک و چوب و … استفاده می شود و بهتر است شما برای ایجاد جذابیت بیشتر در فضای داخلی منزل و ایجاد دگرگونی در فضا ، پله های چوبی و پله های شیشه ای و … را بدرستی نورپردازی نمایید.

انواع ساعت دیواری

در صورت تمایل می توانید نرده پله ها را به کمک چراغ های ال ای دی نورپردازی نمایید و نورپردازی این قسمت را به کمک ریموت کنترل نمایید همچنین می توانید دیوار مجاور پله ها را به کمک چراغ های دیوار کوب و لامپ های ال ای دی و … نورپردازی نمایید.

طراحی نورپردازی برای پله ها طراحی نورپردازی پله مدل نورپردازی پله نورپردازی ساده برای راه پله نورپردازی پله ها دیزاین نورپردازی برای پله ها نورپردازی شیک راه پله دیزاین نورپردازی برای منزل نورپردازی راه پله نورپردازی پلکان با روش های مختلف طراحی نورپردازی پله طراحی نورپردازی برای پله ها مدل نورپردازی پلکان نورپردازی ساده برای راه پله ها نورپردازی ساده برای پلکان دیزاین نورپردازی برای راه پله ها

تعداد لامپ هایی که برای روشنایی راه پله ها مورد استفاده قرار می گیرند با توجه به سایز و نوع چراغ ها متغیر می باشد همچنین شما می توانید برای ایجاد نور در فضای راه پله از چراغ های بزرگ یا کوچک استفاده نمایید.

در برخی منازل مشاهده می شود که نورپردازی پله از قسمت داخلی پله ها گذاشته شده است که در این صورت جنس متریال پله باید به گونه ای باشد که قابلیت انتقال نور را از خود داشته باشد.

نورپردازی ساده برای راه پله طراحی نورپردازی ساده برای راه پله ها نورپردازی برای راه پله ها نورپردازی راه پله طراحی نورپردازی برای راه پله های منزل نورپردازی زیبا پله ها نورپردازی برای پلکان منزل نورپردازی ساده برای راه پله ها نورپردازی شیک و ساده برای پلکان منزل نورپردازی پلکان نورپردازی ساده برای راه پله های داخلی ساختمان طراحی نورپردازی برای پله ها طراحی نورپردازی برای پله های ساختمان طراحی نورپردازی پله نورپردازی کاربردی برای راه پله ها نورپردازی مخفی برای پلکان دیزاین نورپردازی شیک و کاربردی برای پله ها دیزاین نورپردازی برای پله ها

دیزاین نورپردازی پله برای فضای بیرونی منزل

توجه به ابعاد و شکل پله ها برای طراحی نورپردازی مناسب از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. اگر پلکان به صورت باریک ساخته شده اند بهتر است برای نورپردازی آن ها فقط از یک لامپ در مرکز عمودی هر پلکانی استفاده نمایید.

اگر پلکان به صورت پهن ساخته شده اند می توانید از تعداد زیادی لامپ در راستای عمود هر پله استفاده کنید که در این صورت میزان نور بیشتری در فضای داخلی راه پله ها بیشتر می شود.

پله هایی که به صورت کم ارتفاع ساخته می شوند در هنگام شب خطرناک می باشند بنابراین بهتر است از روشنایی طولی برای نورپردازی آن ها استفاده شود.

نورپردازی شیک برای پله ها دیزاین نورپردازی پله ها نوپردازی پله های شیک دیزاین نورپردازی راه پله ها طراحی نورپردازی راه پله نورپردازی پله ها نوپردازی راه پله ها

برای نورپردازی پلکان می توانید از روشنایی های ساده استفاده نمایید و لامپ های ساده ای را در کنار هر یک از پله ها نصب نمایید همچنین می توانید روی نرده پلکان لامپ هایی را نصب نمایید.

توجه داشته باشید نورهایی که به سمت پایین تنظیم می گردند در مقایسه با نورهای بالا روشنایی زیادی را فراهم می آورند و کاربردی تر نیز می باشند همچنین نیازی نیست که همه قسمت های راه پله ها را روشن نمایید ، میزان نور باید به اندازه ای باشد که تاریکی در هنگام شب خطری را ایجاد نکند.

برای نورپردازی پلکان می توانید انواع مختلف روشنایی ها را با یکدیگر ترکیب نمایید همچنین روشنایی های جانبی و کناری برای پلکان انتخابی مناسب و ایده آل می باشند.

نورپردازی زیبا و خاص برای پله ها نورپردازی پله های حیاط نورپردازی ساده پله ها نورپردازی ساده برای راه پله ها نورپردازی ساده راه پله ها نورپردازی شیک و کاربردی برای راه پله ها نورپردازی شیک برای راه پله ها نورپردازی شیک و کاربردی پله ها نورپردازی راه پله حیاط

در این مطلب روش هایی برای طراحی نورپردازی پله ها را پیش رو داشتید که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها توانسته باشید روشنایی مناسب و کاربردی را برای فضای پلکان داخلی و خارجی ساختمان ایجاد نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *