خانه هتل و رستوران دکوراسیون رستوران مجلل با طراحی لاکچری

دکوراسیون رستوران مجلل با طراحی لاکچری

دکوراسیون رستوران مجلل

علاوه بر کیفیت غذا و خدماتی که رستوران ها ارائه می دهند یکی از مهم ترین اقدامات برای جذب مشتری بیشتر طراحی دکوراسیون داخلی رستوران است بنابراین بهتر است شما دکوراسیون رستوران را به گونه ای طراحی کنید که فضایی آرام و دلنشین برای مشتریان در رستوران ایجاد شود. در ادامه این مطلب انواع ایده های برای طراحی دکوراسیون رستوران مجلل را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم. 

طراحی داخلی رستوران اگر بدرستی انجام شود مشتریان به آن رستوران اعتماد می کنند و غذای خود را سفارش می دهند و بعد از صرف غذا خاطره ای خوب و زیبا در ذهن آن ها ثبت می شود و این خاطره زیبا را با دیگران به اشتراک می گذارند و همین امر باعث می شود تا مشتریان شما برای تجربه احساسی خوب برای یکبار هم که شده به رستوران شما بیایند.

نورپردازی رستوران مجلل

مستر چوبی

طراحی دکوراسیون رستوران مجلل و شیک

اولین نکته ای که در هنگام طراحی دکوراسیون رستوران مجلل و طراحی دکوراسیون کافی شاپ باید به آن توجه کرد انتخاب مبلمان است. مبلمان هایی که برای فضای رستوران های مجلل و لوکس انتخاب می شوند بهتر است دارای رنگ های براق و گرم و طراحی لاکچری باشند و علاوه بر این برای راحتی مشتریان مبلمان بایستی دارای نشیمن و پشتی هایی راحت باشند. در اغلب رستوران ها با دکوراسیون لاکچری و لوکس از مبلمان با پارچه های مخملی و ابریشمی استفاده می شود که این مدل مبلمان توجه هر فردی را به سوی خود جلب می کنند.
توجه داشته باشید که در طراحی دکوراسیون رستوران های لاکچری و لوکس فقط استفاده از وسایل گران قیمت و چیدمان مجلل مدنظر نیست و در کنار این وسایل و چیدمان ها باید رستوران دارای طراحی جدید و منحصر به فردی باشد.

ذکوراسیون داخلی رستوران دیزاین داخلی رستوران رستوران مجلل و کلاسیک دکوراسیون رستوران مجلل و لاکچری دکوراسیون زیبا و لاکچری رستوران

یکی دیگر از مهم ترین نکات در هنگام طراحی دکوراسیون رستوران مجلل و لوکس نوع کفپوش آن ها است و شما می توانید با توجه به سبک دکوراسیون رستوران از کفپوش هایی نظیر پارکت و سنگ و سرامیک و … استفاده کنید.
اگر رستوران شما مجلل و لوکس است به کار بردن بافت های قوی نظیر چوب های خرد شده و آجر و سنگ های گرانبها در نمای داخلی و خارجی رستوران غوغا می کند.
تزیین دیوار و سقف رستوران یکی دیگر از نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد و شما می توانید دیوارهای رستوران را با تابلوهای هنری و گران قیمت به زیبایی تزیین کنید همچنین برای تزیین سقف رستوران نیز می توانید از لوستر و چراغ های آویز استفاده کنید.

مبل و میز

طراحی داخلی رستوران دکوراسیون داخلی رستوران دکوراسیون زیبا و لوکس رستوران دکوراسیون زیبا و لاکچری رستوران دکوراسیون داخلی رستوران دکوراسیون رستوران مجللدکوراسیون رستوران مجلل و سفید دکوراسیون زیبا و شیک رستوران

طراحی نورپردازی رستوران مجلل و شیک

تاثیر نورپردازی را در فضای داخلی رستوران را نمی توان نادیده گرفت و علاوه بر این طراحی نورپردازی زیبا و شیک در فضای رستوران های مجلل معجزه می کند. توجه داشته باشید که در رستوران ها می توانید از انواع نورپردازی های خطی و نقطه ای و موضعی استفاده کنید که بهتر است نوع نورپردازی رستوران را با توجه به سبک دکوراسیون آن انتخاب کنید.

دکوراسیون داخلی رستوران مجلل دکوراسیون زیبا و شیک رستوران طراحی داخلی رستوران دکوراسیون زیبا و لوکس رستوران دکوراسیون زیبا و شیک رستوران دکوراسیون کلاسیک سلطنتی دیزاین دکوراسیون رستوران مجلل

در این مطلب با انواع ایده ها برای طراحی دکوراسیون رستوران مجلل آشنا شدید که امیدواریم این دیزاین های داخلی مورد توجه شما همراهان عزیز و گرامی قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *