خانه دکوراسیون آشپزخانه چیدمان آشپزخانه طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه سبز با 31 طراحی کاربردی

طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه سبز با 31 طراحی کاربردی

آشپزخانه با تم سبز

آشپزخانه یا همان قلب خانه، فضای دلچسب برای پخت و پز و یادآور غذاهای دوست داشتنی و خوشمزه است. با توجه به فعالیتی که در این محیط انجام شود، باید ترکیب رنگی مناسب را برای آن انتخاب کنیم. در این مطلب ایده های جذاب از طراحی آشپزخانه سبز را به شما پیشنهاد کرده ایم.

31 طراحی کاربردی دکوراسیون داخلی آشپزخانه سبز

برای جلوگیری از ساطع شدن گرمای زیاد در فصل تابستان، بهتر است در دکوراسیون داخلی آشپزخانه، حس و حال خنک ایجاد کنید. آشپزخانه سبز یکی از همان ایده هایی است که این حس خنکی را در محیط آشپزخانه ایجاد می کند.

رنگ سبز، رنگ ترکیبی از رنگ زرد و آبی است. وجود دو ترکیب سرد و گرم در این رنگ باعث ویژگی های متمایز آن شده است. همان طور که می دانید محیط آشپزخانه به دلیل پخت و پز ابداً سرد نیست. لذا باید رنگ هایی را در دکوراسیون آشپزخانه به کار ببریم که این احساس گرما را کم کند و حس خنکی در محیط آشپزخانه به وجود آورد.

چیدمان مدرن آشپزخانه

طراحی شیک آشپزخانه

اجرای دکوراسیون داخلی

آشپزخانه مدرن با تم سبز

چیدمان عالی آشپزخانه

چیدمان شیک آشپزخانه

آشپزخانه با چیدمان سبز

چیدمان متفاوت آشپزخانه

دیزاین مدرن آشپزخانه

دیزاین لاکچری آشپزخانه

دکوراسیون شیک آشپزخانه

آشپزخانه شیک با تم سبز

رنگ سبز، رنگی مملوء از نشاط و شادابی است. این رنگ در طبیعت به فراوانی یافت می شود. معمولاً رنگ ها حسی از آرامش یا تحرک و پویایی را القاء می کنند. رنگ سبز ضمن اینکه حسی از آرامش را القاء می کند، از شادابی و تازگی برخوردار است.

اگر این رنگ را به همراه رنگ های خنثی به کار ببریم، حس سکون و آرامش را وارد دکوراسیون آشپزخانه سبز کرده ایم. اگر در کنار رنگ سبز از رنگ های پر تحرک مانند نارنجی و قرمز استفاده کنیم، فضای محیط را زنده و پویا خواهیم ساخت.

دیزاین ظریف آشپزخانه

دیزاین جذاب آشپزخانه با تم سبز

دیزاین شیک آشپزخانه

آشپزخانه ایده آل با تم سبز

طراحی جذاب آشپزخانه

طراحی خاص آشپزخانه

آشپزخانه با تم سبز

طراحی لاکچری آشپزخانه سبز

طراحی ایده آل آشپزخانه

طراحی مدرن آشپزخانه سبز

دکوراسیون عالی آشپزخانه با تم سبز

رنگ سبز در آشپزخانه

آشپزخانه تم سبز به دلیل اینکه یادآور طبیعت است، بسیار مورد توجه قرار می گیرد. فراموش نکنید رنگ آبی در رنگ سبز تداعی کننده احساس آرامش و رنگ زرد در آن، القاء کننده حس پویایی و تحرک است. اگر دکوراسیون آشپزخانه شما متمایل به رنگ سبز- آبی باشد، به علت داشتن درصد بالایی از رنگ آبی، حس آرامش را در آشپزخانه برقرار می سازد اما در صورتی که نسبیت رنگ توسط زرد شکسته شده باشد، این رنگ به رنگ فسفری متمایل تر است. از این رو حس تحرک و پویایی را بیشتر نمایان می سازد. رنگ ها به درصد ترکیب حساس هستند. به گونه ای که با تغییر اندکی در رنگ، تفاوت های زیادی در تم آن ها ایجاد می شود.

دکوراسیون فوق العاده آشپزخانه با تم سبز

آشپزخانه با تم سبز تیره

دکوراسیون متفاوت آشپزخانه

دکوراسیون مدرن آشپزخانه سیز

آشپزخانه با دکوراسیون شیک

طراحی شیک آشپزخانه

دکوراسیون شیک آشپزخانه

دکوراسیون لاکچری آشپزخانه

دکوراسیون ایده آل آشپزخانه

دکوراسیون جذاب آشپزخانه

وجود حس زیبای تازگی در آشپزخانه سبز امکان قرار گرفتن در این محیط را بدون کسالت و خستگی فراهم می کند. ضمن اینکه اگر از تم سبز روشن در این فضا استفاده شده باشد، روشنایی محیط آشپزخانه نیز تا حد زیادی تامین شده و نور کافی به داخل آن هدایت می شود. برای آشپزخانه می توانید از رنگ سبز برای دیوار و سقف، کابینت آشپزخانه و … استفاده کنید. شما می توانید 50 درصد فضای آشپزخانه را به رنگ سبز دلخواه خود درآورید.

اگر در دکوراسیون آشپزخانه از سبز براق استفاده کنید، با یک نورپردازی ساده و تاکیدی در زیر کابینت های آشپزخانه، درخشش خیره کننده ای را می توانید در محیط  داشته باشید. نورپردازی بدین طریق می تواند از عناصر جذاب آشپزخانه شما محسوب شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.