خانه دکوراسیون پذیرایی رنگ دیوار پذیرایی در خانه های مدرن امروزی

رنگ دیوار پذیرایی در خانه های مدرن امروزی

راهنمای انتخاب رنگ دیوار پذیرایی

اتاق پذیرایی پر رفت و آمدترین مکان در هر خانه ای است و از این اتاق برای برگزاری مهمانی ها و دورهمی های خانوادگی استفاده می شود بنابراین بهتر است در انتخاب رنگ دیوار پذیرایی و طراحی دکوراسیون داخلی پذیرایی حساسیت لازم را به خرج دهید تا بتوانید چیدمان و دکوراسیونی شیک را در فضای سالن پذیرایی منزل خود ایجاد کنید. 

رنگ دیوار پذیرایی می تواند در روحیه افراد خانواده تاثیر زیادی داشته باشد همچنین شما می توانید با عوض کردن رنگ دیوار های پذیرایی تغییرات مثبتی را در دکوراسیون داخلی پذیرایی منزل خود ایجاد کنید.

مناسب ترین رنگ برای دیوار پذیرایی

راهنمای انتخاب رنگ دیوار پذیرایی

از آنجایی که پذیرایی پر رفت و آمدترین مکان در منزل است بهتر است در انتخاب رنگ اتاق پذیرایی دقت لازم را داشته باشید و رنگ ساختمانی با کیفیت و مناسبی را برای رنگ کردن دیوارهای این قسمت از منزل انتخاب کنید. در این مطلب قصد داریم تا مناسب ترین رنگ دیوار پذیرایی را به شما معرفی کنیم که در صورت تمایل می توانید با مراجعه به مطلب آموزش نقاشی ساختمان برای رنگ کردن دیوارهای پذیرایی خودتان دست به کار شوید.

دکوراسیون قهوه ای سالن پذیرایی

اجرای دکوراسیون داخلی

رنگ های مناسب برای دیوار پذیرایی بزرگ و کوچک

برای رنگ کردن دیوارهای پذیرایی بهتر است ابتدا سبک دکوراسیون پذیرایی تان را انتخاب کنید سپس با توجه به سبک دکوراسیون انتخابی تان رنگ مناسبی را برای رنگ آمیزی دیوارهای پذیرایی انتخاب کنید. اگر شما تمایل دارید دکوراسیون پذیرایی تان را به سبک کلاسیک و سنتی طراحی کنید می توانید از رنگ های آبی و زرد و سبز و قرمز و خاکستری و کرم برای رنگ کردن دیوارهای سالن پذیرایی استفاده کنید. رنگ های خنثی نظیر رنگ سفید و نقره ای و برنزی و طلایی و … برای رنگ کردن دیوارهای سالن پذیرایی با دکوراسیون های مدرن و امروزی مناسب تر هستند. در ادامه انواع رنگ های پرطرفدار و زیبا برای دیوار پذیرایی را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم.

دکوراسیون سبز و سفید سالن پذیرایی

مناسب ترین رنگ برای دیوار سالن پذیرایی چیست ؟

انتخاب رنگ دیوار پذیرایی کار نبستا دشواری است و بهتر است رنگ دیوارهای پذیرایی را با توجه به سایر رنگ های به کار برده شده در سالن پذیرایی انتخاب کنید. رنگ اتاق پذیرایی می تواند روی دکوراسیون و چیدمان پذیرایی تاثیرگذار باشد به همین دلیل است که طراحان داخلی ساختمان در انتخاب رنگ دیوارها و سایر رنگ های به کار برده شده در اتاق پذیرایی دقت لازم را به خرج می دهند.

  • رنگ آبی آسمانی 

اگر شما تمایل دارید فضای سالن پذیرایی تان مملوء از احساس امنیت و آرامش باشد بهتر است از رنگ آبی آسمانی برای رنگ کردن دیوارهای پذیرایی استفاده کنید علاوه بر این رنگ آبی آسمانی برای فضاهایی اجتماعی مناسب تر است و باعث ایجاد فضایی گرم در سالن پذیرایی منزل شما می شود. شما می توانید در سالن پذیرایی با رنگ دیوارهای آبی آسمانی وسایلی به رنگ زرد و قهوه ای و سبز روشن را قرار دهید تا هارمونی رنگ مناسب و ایده آلی در فضای پذیرایی خانه شما ایجاد شود.

انتخاب رنگ دیوار پذیرایی امروزی و مدرندکوراسیون آبی سالن پذیرایی

  • رنگ یاسی 

یاسی از انواع رنگ های مابین ارغوانی و بنفش است. رنگ یاسی رنگی شاد و باوقار است و اگر شما تمایل دارید برای رنگ کردن دیوارهای پذیرایی خود از این رنگ استفاده کنید بهتر است وسایلی به رنگ خاکی و طوسی را در فضای سالن پذیرایی قرار دهید. همچنین ترکیب رنگ سفید و یاسی نیز در فضای سالن پذیرایی محیطی دلچسب را ایجاد می کند.

دکوراسیون یاسی سالن پذیراییدکوراسیون یاسی پذیرایی

  • رنگ قهوه ای 

یکی از محبوب ترین رنگ هایی که در سالن پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرد رنگ قهوه ای است و ممکن است شما تا به حال دیواری به این رنگ ندیده باشد ولی اغلب وسایلی که در سالن پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرند به رنگ قهوه ای هستند. اگر تمایل دارید به فضای سالن پذیرایی منزل تان حس گرما و قدرت و تکامل را القاء دهید بهتر است یکی از دیوارهای سالن پذیرایی را با کمک رنگ قهوه ای رنگ آمیزی کنید.

  • رنگ نارنجی روشن 

نارنجی روشن از انواع رنگ های گرم است و این رنگ نمادی از شادی و زندگی می باشد و اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که به رنگ های خاص و متفاوت علاقه مند هستید می توانید از این رنگ زیبا برای رنگ آمیزی دیوارها استفاده کنید. در سالن پذیرایی با رنگ دیوار نارنجی روشن می توانید وسایلی به رنگ زرد و سبز و قهوه ای تیره را قرار دهید تا هارمونی رنگی مناسبی در فضای پذیرایی ایجاد شود.

معرفی رنگ های مناسب برای دیوار پذیراییدکوراسیون زیبا و مدرن سالن پذیرایی

  • رنگ سبز نعنایی روشن 

سبز از انواع رنگ های جذاب و زیبا در دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی است و بهتر است برای رنگ دیوار پذیرایی از رنگ سبز نعنایی کم رنگ و روشن استفاده کنید تا در فضای سالن پذیرایی احساس آرامش و امنیت بیشتری ایجاد شود.

راهنمای نتخاب رنگ دیوار اتاق پذیراییراهنمای انتخاب رنگ دیوار پذیرایی

  • رنگ آبی تیره 

یکی دیگر از جسورانه ترین انتخاب ها برای رنگ دیوار پذیرایی رنگ آبی تیره است این رنگ خاص و جذاب می تواند دکوراسیون پذیرایی تان را بی همتا کند. اگر شما تمایل دارید دکوراسیونی منحصر به فرد و شیک را در فضای سالن پذیرایی تان ایجاد کنید بهتر است از ترکیب رنگ های سفید و آبی تیره استفاده کنید.

رنگ زیبا و شیک برای دیوار سالن پذیراییدکوراسیون شیک و زیبا پذیرایی

  • رنگ صورتی ملایم 

استفاده هوشمندانه از رنگ صورتی ملایم در سالن پذیرایی می تواند دکوراسیونی زیبا و بی نظیر را در فضای پذیرایی ایجاد کند و اگر شما تمایل دارید از رنگی آرامش بخش و جذاب برای رنگ دیوار پذیرایی استفاده کنید این رنگ ملایم و منحصر به فرد می تواند برایتان انتخاب ایده آل و مناسبی باشد.

انتخاب رنگ دیوار پذیرایی

در این مطلب با انواع رنگ دیوار پذیرایی آشنا شدید شما می توانید در صورت تمایل از این رنگ های زیبا و خاص برای رنگ آمیزی دیوارهای سالن پذیرایی منزل خود استفاده کنید و دکوراسیون پذیرایی منزل تان را از این رو به آن رو کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.