خانه دکوراسیون پذیرایی ۲۵ پذیرایی سفید رنگ با طراحی متفاوت

۲۵ پذیرایی سفید رنگ با طراحی متفاوت

اتاق پذیرایی شیک با تم سفید

همه ما در طراحی محیط منزل به دنبال بهترین چیدمان هستیم. فضای داخلی منزل مسئله ای نیست که بتوان آن را نادیده گرفت. دکوراسیون اتاق پذیرایی سفید از رایج ترین روش های چیدمان منزل محسوب می شود.

پذیرایی سفید با ۲۵ طراحی شیک و متفاوت

رنگ سفید، رنگ پاکی و شفافیت، روشنی و امید، رنگ سادگی و… می باشد. رنگ سفید در هر چیدمان و ترتیبی رنگی رایج است و جزء اولین رنگ های پیشنهاد شده قرار می گیرد. دلایل عمومیت یافتن این رنگ بسیار واضح است. سفید در عین جذابیت بسیار ساده است. به همین علت در سبک مینیمال به عنوان یکی از رنگ های شاخص مورد توجه قرار می گیرد. چون این رنگ سادگی سبک مینیمال را بسیار به رخ می کشد. در ادامه تصاویر چند دکوراسیون پذیرایی که تم رنگ اصلی آن سفید است را مشاهده می نمایید.

دیزاین سفید اتاق پذیرایی

چیدمان اتاق نشیمن

دکوراسیون عالی اتاق نشیمن

اجرای دکوراسیون داخلی

اتاق نشیمن شیک

چیدمان شیک اتاق پذیرایی

دیزاین مدرن اتاق پذیرایی

دیزاین زیبای اتاق پذیرایی

دیزاین لاکچری اتاق نشیمن

چیدمان عالی اتاق پذیرایی

اتاق پذیرایی عالی

دلیل دوم برای محبوبیت این رنگ را باید در خواص روانشناسی و بصری آن جست و جو کرد. قطعاً رنگ سفید اتاق پذیرایی شما را بسیار بزرگ تر از آنچه هست جلوه می دهد. البته بیشتر رنگ های خنثی این خاصیت را دارند. با توجه به مساحت کوچک خانه های امروزی، رنگ سفید بسیار نجات دهنده است.

این رنگ بر میزان روشنایی اتاق تاثیر می گذارد و محیط منزل شما را روشن می سازد. غیر ممکن است با وجود  دکوراسیون پذیرایی سفید رنگ احساس کمبود نور داشته باشیم. چون خود این رنگ بازتاب قوی دارد و با کمترین نور درخشش جذابی در محیط منتشر می کند.

دیزاین متفاوت اتاق پذیرایی

دیزاین شیک اتاق پذیرایی

اتاق پذیرایی لاکچری

اتاق پذیرایی زیبا

پذیرایی سفید

دکوراسیون فوق العاده اتاق پذیرایی

دکوراسیون شیک اتاق نشیمن سفید

طراحی عالی اتاق نشیمن

پس زمینه سفید مانند یک بوم نقاشی است که می توان اشکال زیبایی را بر روی آن ترسیم کرد. به عنوان مثال انواع دکوری های زیبا در این رنگ بسیار مجلل و عالی به نظر می رسند. کوچک ترین حرکتی در بافت پذیرایی سفید نمود ترکیبی دارد.

نقاشی های دیواری در این زمینه سفید بسیار جذاب می شوند. درنهایت باید اعتراف کنیم که رنگ سفید، رنگی فوق العاده ترکیب پذیر است. این رنگ تقریباً یک رنگ سرد است و همان طور که می دانید درجه ترکیب پذیری در رنگ سرد بیشتر از رنگ گرم است. بنابراین این رنگ را معمولاً در کنار رنگ های دیگر نیز به کار می برند. با چنین ترکیبی، سردی رنگ سفید می شکند و به تعادل می رسد.

زمانی که اتاق پذیرایی سفید در فضایی چند پنجره ای قرار می گیرد، دارای بازتاب نور فوق العاده ای خواهد شد. مخصوصاً اگر تمام دکوراسیون در طیف رنگ سفید قرار داشته باشند. سردی چنین اتاقی در فصل زمستان قابل انکار نیست.

طراحی ظریف اتاق نشیمن سفید

طراحی شیک اتاق نشیمن

طراحی اتاق نشیمن سفید

نشیمن سفید و زیبا

اتاق پذیرایی شیک سفید

پذیرایی سفید

تقریباً رنگ سفید در تضاد با هر رنگی قرار می گیرد. از این تضاد می توان نهایت استفاده را برد و برای یک ترکیب فوق العاده دست به کار شد. رنگ سفید یک محیط با نشاط را به منزل شما هدیه می کند. در چنین محیطی حس آرامش القاء می شود. این رنگ برای بسیاری از دکوراسیون های اداری و تجاری نیز پیشنهاد می شود. اگر چه همه گمان می برند که این رنگ به خاطر سکون و سردی باید بسیار خسته کننده باشد اما این طور نیست.

گلدان های رومیزی و گیاهان سبز نیز در بافت پذیرایی سفید زیبا هستند. این رنگ در کنار بافت چوب، فضایی شیک و مدرن را خلق می کند که در نوع خود بی نظیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.