خانه دکوراسیون پذیرایی تزیین دیوار پذیرایی بسیار شیک و کاربردی با ایده های دوست داشتنی

تزیین دیوار پذیرایی بسیار شیک و کاربردی با ایده های دوست داشتنی

دیزاین زیبای دیوار اتاق پذیرایی

معمولاً بیشترین فضای اختصاص یافته در هر منزلی معطوف به اتاق پذیرایی می شود. همه ما به دنبال زیبایی این اتاق هستیم و از این رو ایده های بسیاری را برای دکوراسیون آن به کار می بریم. در این مطلب چند ایده متفاوت از تزیین دیوار پذیرایی را به شما ارائه کرده ایم.

فضای اتاق پذیرایی از سایر نواحی منزل بزرگ تر و فراخ تر است. این بزرگی و فراخی در محیط منزل سبب استفاده از ایده های جذاب تزیینی می شود.

اصول کاربردی برای تزیین دیوار پذیرایی

تزیین دیوار پذیرایی باید با رعایت اصول و نظم اجرا شود. به عنوان مثال ابتدا فضای بر روی دیوار را در نظر بگیرید. برای تزیین دیوار باید فضای کافی در اختیار داشته باشید. اگر دیوار اتاق پذیرایی شما کوچک است، از طرح های ساده استفاده کنید. در چنین دیواری نباید از طرح های پر نقش و نگار یا شلوغ استفاده کنید. طراحی تزیینات دیوار باید با تناسبی از رنگ ها با رنگ دیوار اتاق پذیرایی انجام شود. به گونه ای که از یک رنگ خاص به طور مداوم استفاده نشود. مخصوصاً اگر این رنگ جزء رنگ های تیره باشد.

اتاق پذیرایی با تزیین فوق العاده

طراحی شیک دیوار اتاق پذیرایی

اجرای دکوراسیون داخلی

ایده های جذاب طراحی دیوار پذیرایی

استفاده از استیکرهای جذاب و زیبا

برای طراحی دیوار اتاق نشیمن بنا به سلیقه شخصی می توانید از استیکرهای مختلف استفاده کنید. این استیکرها، چشم انداز منزل شما را متفاوت و زیبا می سازد.

تزیین متفاوت دیوار اتاق پذیرایی

تزیین لاکچری دیوار اتاق پذیرایی

دیوار اتاق پذیرایی با دیزاین لاکچری

دیزاین مدرن دیوار اتاق پذیرایی

اتاق پذیرایی شیک و عالی

نورپردازی

یکی از ایده های فوق العاده و جذاب برای تزیین دیوار پذیرایی, نورپردازی زیباست. بسیاری از نورپردازی ها به روش تاکیدی بر روی دیوار انجام می شوند. با اعمال این نورپردازی، بسیاری از تزیینات دیوار نیز جلوه می یابند.

طراحی دیوار اتاق پذیرایی

طراحی شیک دیوار اتاق نشیمن

دیوار اتاق پذیرایی با تزیین شیک

استفاده از طرح های زیبا در دیوار اتاق

بسیاری از طرح ها دارای بعد هستند. با  اعمال این طرح ها در دیوار اتاق، به فضای اتاق پذیرایی بعد می بخشید. این گزینه زمانی مورد توجه و حائز اهمیت است که شما اتاق پذیرایی کوچکی داشته باشید. در این صورت بهتر است از طرح های سه بعدی در زمینه روشن کمک بگیرید.

دیزاین فوق العاده دیوار اتاق پذیرایی

دیزاین عالی دیوار اتاق پذیرایی

تابلوهای هنری

تابلوهای هنری دلخواه خود را متناسب با ابعاد اتاق انتخاب کنید. نیازی نیست در اتاق پذیرایی کوچک، از تابلوهای هنری بزرگ استفاده کنید.

دیوار اتاق پذیرایی با تزیین جالب

تزیین دیوار پذیرایی

دیزاین جذاب دیوار اتاق پذیرایی

دیوار زیبای اتاق پذیرایی

تزیین مدرن دیوار اتاق پذیرایی

تزیین ایده آل اتاق پذیرایی

اتاق پذیرایی زیبا

تزیین دیوار پذیرایی

استفاده از نقش های برجسته روی دیوار

نقاط برجسته روی دیوار بسیار کاربردی هستند. این نقش های برجسته، دیوار اتاق را متمایزتر از همیشه نشان می دهند.

دیوار اتاق پذیرایی یا دیزاین متفاوت

تزیین جدید دیوار اتاق پذیرایی

دیزاین شیک دیوار اتاق پذیرایی

استفاده از قفسه و شلف بر روی دیوار

توجه داشته باشید که برای تزیین دیوار پذیرایی لازم نیست چیزی به دکوراسیون دیوار اضافه گردد. گاهی اوقات با وسایل ساده و عادی منزل از جمله قفسه های دیواری، طراحی دیوار را به شکل زیبا انجام می دهند. در این روش دیوار زیباتر شده و علاوه بر آن نیز بخش اعظمی از وسایل در جای مناسبی مستقر و ساکن شده اند.

دیزاین ایده آل دیوار اتاق پذیرایی

دکورها

شاید بیشترین تزیین و طراحی دیوار مربوط به استفاده از دکور است. دایره وسایل دکوری نیز بسیار وسیع است و بنا به نظر شخصی شما بسیار متفاوت و سلیقه ای است.

تزیین عالی دیوار اتاق پذیرایی

تزیین دیوار پذیرایی

از اعمال تغییرات در اتاق پذیرایی هراسی نداشته باشید. برای انجام این تغییرات باید هماهنگی لازم را در کلیه تزیینات در نظر داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.