خانه لوازم منزل ۵۰ مدل میز تلویزیون ۹۸ با طراحی کلاسیک و مدرن

۵۰ مدل میز تلویزیون ۹۸ با طراحی کلاسیک و مدرن

میز تلویزیون 98 با طرح شیک و امروزی

میز تلویزیون ۹۸ در سبک های مختلف مدرن و کلاسیک تولید شده و به همین خاطر می تواند پاسخگوی نیاز مشتریان باشد. مسلماً انتخاب میز تلویزیون مناسب برای محیط منزل اهمیت زیادی دارد. معمولاً این دکوراسیون در اتاق پذیرایی و بخش مرکزی منزل جای می گیرد. پس باید با دقت زیاد انتخاب گردد.

۵۰ مدل میز تلویزیون ۹۸ با ایده های جذاب و متفاوت

در انتخاب مدل میز تلویزیون چندین فاکتور مهم وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. یکی از این فاکتورها اندازه میز می باشد. اگر در محیط پذیرایی فضای کمی در اختیار دارید، نیازی نیست در انتخاب ابعاد میز تلویزیون به شکل افراطی عمل کنید.

طرح زیبای میز ال سی دی

میز چوبی ال سی دی 98

میز تلویزیون با طرح شومینه

میز ال سی دی زیبا

میز ال سی دی جادار

طراحی امروزی میز ال سی دی

میز ال سی دی 98 با طرح کلاسیک

مدل میز ال سی دی چوبی

میز ال سی دی ایستاده

میز تلویزیون شیک

میز تلویزیون معلق

مدل پایه دار میز ال سی دی

طرح ساده و چوبی میز تلویزیون

طراحی فلزی میز تلویزیون

مدل دیواری میز 98

میز تلویزیون چوبی سفید

مدل لاکچری میز تلویزیون

میز تلویزیون با تم مشکی

میز تلویزیون شلفی

مدل میز کابینتی میز تلویزیون

رنگ میز تلویزیون را هماهنگ با سایر دکوراسیون انتخاب کنید. این هماهنگی به معنای همرنگی میز تلویزیون با سایر دکوراسیون نیست. بلکه این هماهنگی به معنای هم خانواده بودن این رنگ ها می باشد.

طرز قرارگیری و مدل طراحی میز تلویزیون نیز در دکوراسیون اتاق پذیرایی نقش مهمی دارد. مدل میز تلویزیون ایستاده، میز تلویزیون دیواری، میز تلویزیون قفسه ای و … از جمله مدل های میز تلویزیون ۹۸ می باشند.

این مدل ها تنوع رنگ دارند اما بیشتر توجه مشتریان به دو رنگ مشکی و سفید معطوف می گردد. علت انتخاب این دو رنگ نیز کاملاً مشخص است. چون این دو رنگ زودتر با بقیه رنگ ها ست می شوند و هماهنگ تر جلوه می کنند.

برای دکوراسیون های سلطنتی از نمونه مدل میز تلویزیون کلاسیک استفاده می شود. این میزها در نوع خود بسیار جادار و فراخ هستند و فضای زیادی را در منزل به خود اختصاص می دهند.

میز تلویزیون 98

میز تلویزیون شیشه ای

میز تلویزیون با طرح دیدنی طرح ایستاده میز تلویزیون

میز تلویزیون ام دی اف و پایه دار

میز تلویزیون ساده

طرح نیم دایره ای میز تلویزیون

میز تلویزیون زیبا و جذاب

سبک دیواری میز تلویزیون

میز تلویزیون 98

میز دیواری تلویزیون

میز تلویزیون ایستاده

میز مدرن تلویزیون

دیزاین پایه دار میز تلویزیون

میز تلویزیون 98 با تم سبز رنگ

طرح روستایی میز تلویزیون

میز تلویزیون با طرح پایه دار

میز تلویزیون با تم سفید

میز تلویزیون 98

مدل میز تلویزیون با تم قهوه ای

بیشتر مدل های میز تلویزیون ۹۸ در بافت چوب تهیه شده اند. البته بعضی از طرفداران سبک مدرن ترجیح می دهند این میز را در بافت فلزی ببینند.

میز کتابخانه ای نیز از جمله مدل هایی است که برای تلویزیون در نظر گرفته شده است. این مدل به دلیل جاداری می تواند پاسخگوی دو نیاز کتابخانه و میز تلویزیون با هم باشد و سبب صرفه جویی در فضا شود.

مدل کنسولی میز تلویزیون نیز از ایده های مناسب برای طراحی منزل است. بیشتر افراد از مدل کنسولی میز تلویزیون استقبال می کنند. این مدل در عین زیبایی، بسیار ساده بوده، ضمن اینکه فضای لازم را نیز در اختیار شما قرار خواهد داد.

میز تلویزیون با طرح جذاب

طراحی جذاب میز تلویزیون

میز تلویزیون 98

دیزاین مدرن میز تلویزیون

میز تلویزیون 98

اگر تمایل به میز تلویزیون در سایز بزرگ دارید، می توانید از نمونه های کابینتی این مدل میزها بهره مند شوید. البته توجه داشته باشید که این مدل ها سهم زیادی از محیط اتاق پذیرایی را در اختیار می گیرند. بنابراین این میز تلویزیون متناسب با ابعاد یک پذیرایی کوچک نیست.

اگر تمایل دارید در تطبیق میز تلویزیون به زحمت نیفتید، بهتر است از میز تلویزیون هایی به سبک عمومی استفاده کنید. این میز تلویزیون ها به سرعت با محیط اطراف هماهنگ می شوند. بنابراین با به بکارگیری آن ها دیگر نباید نگران تطبیق دکوراسیون باشید.

میز تلویزیون 98

میز تلویزیون سفید

میز تلویزیون کشویی

میز تلویزیون چوبی

میز تلویزیون ساده

فرم های جذاب و متفاوتی برای مدل میز تلویزیون ۹۸ به کار رفته که می توانند در هماهنگی با سایر دکوراسیون تعریف شوند. فقط کافی است این میز در محل مناسبی قرار بگیرد. در خاتمه مطلب به این موضوع اشاره می کنیم که بهتر است این میزها را با ایده های تزیین دیوار پشت تلویزیون به کار ببرید تا زیبایی منزل شما دو چندان شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *