خانه لوازم منزل فرش و قالیچه طرح های جدید مدل فرش ۱۴۰۰ برای خانه های ایرانی

طرح های جدید مدل فرش ۱۴۰۰ برای خانه های ایرانی

مدل فرش 1400

فرش یکی از مهم ترین عناصر در دکوراسیون داخلی منزل به شمار می رود از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب طرح و رنگ فرش برای قسمت های مختلف منزل حساسیت لازم را به خرج دهید. در ادامه تصاویری از انواع مدل فرش ۱۴۰۰ را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

مدل فرش ۱۴۰۰ شیک و زیبا

فرش ها در انواع طرح های مختلف فرش دستباف ایرانی و فرش سنتی و فرش فانتزی و … موجود می باشند و شما می توانید از بین این طرح ها ، فرشی که طرح و رنگ آن با سبک دکوراسیون داخلی منزل تان مطابقت دارد را انتخاب نمایید.

مدل فرش 1400

مستر چوبی

طرح های فرش جدید

طرح و رنگ فرش تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی منزل دارد از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب مدل فرش پذیرایی و اتاق خواب و … دقت لازم را داشته باشید.

اگر شما قصد تغییر در دکوراسیون داخلی منزل خود را دارید بهتر است فرش قسمت های مختلف منزل خود را تعویض کنید. توجه داشته باشید که در هنگام انتخاب طرح و رنگ فرش باید به طرح و رنگ سایر وسایل موجود در منزل توجه داشته باشید.

فرش ها در انواع جنس های مختلف نظیر فرش ماشینی و فرش دستباف موجود می باشند که فرش های دستباف گران تر هستند و طرح و رنگ آن ها نیز متفاوت و جذاب تر می باشد همچنین این فرش ها از دوام و کیفیت بیشتری نیز برخوردار هستند.

مبل و میز

فرش ها در انواع مدل های ساده و طرح دار موجود می باشند و اگر شما تمایل دارید دکوراسیون داخلی منزل تان ساده و امروزی به نظر برسد بهتر است طرح فرش را ساده انتخاب نمایید همچنین فرش ها با طرح ریز و درشت برای دکوراسیون های سنتی و کلاسیک انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می روند. فرش های سنتی و کلاسیک باعث می شوند تا فضای منزل گرم و صمیمی تر به نظر برسند.

مدل فرش طرح دار فرش زیبا و طرح دار فرش طرح دار و شیک مدل فرش شیک فرش فانتزی فرش زیبا و شیک فرش زیبا و جدید مدل فرش شیک فرش اتاق خواب 1400 فرش زیبا و طرح دار

انتخاب رنگی مناسب برای فرش از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. اگر فضای منزل شما کوچک می باشد بهتر است رنگ فرش را از بین رنگ های خنثی و روشن نظیر طوسی و خاکستری و سفید و کرم و … انتخاب نمایید که این رنگ ها به راحتی با سایر رنگ ها ست می شوند. اگر فضای منزل شما بزرگ می باشد بهتر است فرش را از بین رنگ های گرم انتخاب نمایید که این رنگ ها باعث می شوند تا فضای منزل صمیمی به نظر برسد.

برای انتخاب طرح و رنگ فرش باید به طرح و رنگ کفپوش توجه داشته باشید و با توجه به جنس و رنگ کفپوش اتاق ، فرشی مناسب را تهیه کنید.

انتخاب اندازه فرش نیز دارای اهمیت زیادی برخوردار می باشد و شما باید اندازه فرش را صورتی انتخاب نمایید که حداقل تا زیر پایه اول مبلمان برسد تا زمانی که روی مبل می نشینید پاهایتان روی فرش قرار بگیرد. اندازه فرش اتاق خواب را هم باید به گونه ای انتخاب نمایید که مقداری از آن زیر تختخواب برود.

اگر فضای پذیرایی یا نشیمن منزل شما بزرگ است و مجبور هستید از چند تکه فرش برای پوشاندن کف اتاق استفاده نمایید بهتر است طرح و رنگ همه فرش ها را با یکدیگر ست نمایید تا فضای پذیرایی جذاب و متفاوت تر به نظر برسد.

فرش شیک و زیبا فرش طرح دار و شیک فرش زیبا 1400 مدل فرش 1400 سنتی فرش شیک و طرح دار مدل فرش ساده فرش سنتی فرش طرح دار فرش طرح دار فرش زیبا و طرح دار فرش زیبا و طرح دار فرش فانتزی مدل فرش گلدار فرش طرح دار و شیک طرح فرش 1400

در این مطلب توجه شما را به انواع طرح فرش ۱۴۰۰ با طرح های خاص و زیبا جلب کردیم که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید فرش با طرح و رنگی مناسب را برای بخش های مختلف منزل خود انتخاب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.