خانه ایده ها و تزئینات خانگی تزیین زمستانی خانه با خلاقیت ها و ایده های شیک

تزیین زمستانی خانه با خلاقیت ها و ایده های شیک

تزیین زمستانی خانه

با شروع هر فصل بهتر است دکوراسیون داخلی و چیدمان هر بخش از منزل تان را نیز به کمک المان هایی که مربوط به همان فصل است تغییر دهید و علاوه بر این اگر تمایل دارید به تزیین زمستانی خانه خود بپردازید می توانید از رنگ های گرم استفاده نمایید تا فضای منزل تان را به مکانی گرم و لذت بخش تبدیل نمایید.

تزیین زمستانی خانه به کمک ایده های خلاقانه

برای دیزاین منزل با تم زمستانی ایده های زیادی وجود دارد و شما می توانید به کمک روش هایی ساده و ارزان فضایی زیبا و گرم را به بخش های مختلف منزل تان ببخشید. در مطالب قبلی دکوراسیون پاییزی و دکوراسیون اتاق پاییزی را مشاهده کردید در ادامه روش هایی برای تزیین زمستانی خانه را پیش رو خواهید داشت.

دکوراسیون داخلی خانه زمستانی

مستر چوبی

دکوراسیون زمستانی منزل

اگر در فضای نشیمن یا پذیرایی منزل شما شومینه وجود دارد می توانید فضای نشیمنی را در قسمت روبرویی شومینه ایجاد کنید که بهتر است در این بخش از منزل مبل راحتی و کاناپه یا صندلی راحتی را به همراه میز قهوه خوری قرار بدهید علاوه بر این می توانید به کمک شمع های پرتقالی روی میز را دیزاین کنید و فضایی عاشقانه را در این بخش از منزل تان ایجاد نمایید. برای دیزاین قسمت بالایی شومینه نیز می توانید از شمع های پر رنگ نظیر شمع نارنجی و قرمز و زرشکی و … استفاده کنید.

برای اینکه فضای منزل تان گرم تر به نظر برسد بهتر است از مبلمان رنگ تیره و گرم استفاده نمایید توجه داشته باشید که نیازی نیست به تعویض مبلمان بپردازید می توانید روکش مبلمان را عوض کنید همچنین برای تزیین مبلمان نیز می توانید از شال مبل استفاده نمایید.

اگر در فضای منزل تان شومینه ندارید می توانید به کمک شمع های تزیینی به دیزاین منزل خود بپردازید و علاوه بر این برای ایجاد فضایی گرم در منزل تان بهتر است از عود و خوشبو کننده هایی که حاوی دارچین و وانیل و سایر رایحه ها هستند استفاده کنید همچنین می توانید دیواری که به رنگ روشن است را به کمک تابلویی گرم و پر رنگ زینت ببخشید.

مبل و میز

در روزهای سرد سال بهتر است فرش را به همه قسمت های منزل خود بیفزایید و کفپوش های سرد منزل تان را به کمک فرشی خوشرنگ و زیبا بپوشانید. رنگ فرش را هم می توانید از بین رنگ های گرم انتخاب نمایید زیرا رنگ های خنثی به سردی فضا می افزایند.

بهتر است چیدمان زمستانی منزل تان را به گونه ای تغییر بدهید تا نور کافی از پنجره ها به فضای داخلی منزل تان وارد شود و علاوه بر این می توانید پرده منزل تان را از بین طرح های متحرک انتخاب نمایید تا در طول روز نور خورشید به میزان بیشتری به فضای داخلی منزل تان بتابد.

رنگ هایی نظیر قرمز و نارنجی و زرد و سبز تیره از انواع رنگ های مناسب برای طراحی دکوراسیون زمستانی هستند همچنین اگر از رنگ های سرد و خنثی در فضای منزل تان استفاده کرده اید می توانید با افزودن رنگ آبی تیره به دکوراسیون فعلی تان تم زمستانی بی نظیری را ایجاد نمایید.

دکوراسیون زمستانه دکوراسیون شیک منزل با تم زمستانی تزیینات خانه زمستانی تزیین زمستانی خانه به کمک ایده های خلاقانه طراحی داخلی زمستانی تزیین خانه با تم زمستانه دکوراسیون زمستانه شیک تزیین زمستانی منزل طراحی دکوراسیون منزل با تم زمستانی شیک تزیینات منزل با تم زمستانی تزیین زمستانه منزل تزیین خانه زمستانی شیک

اگر تمایل دارید تغییرات جزئی را در فضای اتاق خواب منزل تان ایجاد نمایید می توانید رویه کوسن و بالشت ها را عوض کنید و از پتوی خزدار در فضای اتاق خواب استفاد نمایید. با نصب کردن پرده های سنگین و رنگ تیره نیز می توانید تم زمستانی بی نظیری را به فضای اتاق خواب تان بیاورید. برای تزیین فضای اتاق خواب بهتر است از سنگ و گل و مخروط کاج استفاده نمایید همچنین با استفاده از شال تخت خواب نیز می توانید فضایی خیره کننده را روی تخت خواب تان ایجاد نمایید. برای تزیین فضای اتاق خواب نیز می توانید از شمع های تزیینی و رنگارنگ و آباژور استفاده کنید.

با قرار دادن گل ها و گیاهان سرسبز و شاداب در بخش های مختلف منزل می توانید جذابیت خاصی را ایجاد نمایید و علاوه بر این گیاهان باعث می شوند تا فضای منزل گرم تر به نظر برسد و هوای خانه نیز به خوبی تصفیه می شود.

ایده هایی برای تزیین زمستانی خانه تزیین زمستانی و شیک منزل مدل تزیین زمستانی منزل با ایده های کاربردی تزیین زمستانی مخصوص اتاق خواب نورپردازی اتاق خواب زمستانی تزیین زمستانی منزل به کمک ایده های کاربردی تم زمستانی منزل تزیین زمستانی خانه با ایده های کاربردی ایده هایی برای تزیین زمستانی خانه

تزیین آشپزخانه زمستانی دکوراسیون زمستانی آشپزخانه تزیین زمستانی منزل تزیین زمستانه خانه شیک

با شروع فصل زمستان بهتر است تغییراتی هر چند کوچک را در فضای منزل تان ایجاد نمایید تا این تغییرات جزئی گرمایی لذت بخش را در مقابل سوز و سرمای زمستان ایجاد نمایند و علاوه بر این در روزهای سرد سال احساس صمیمت و آرامش بیشتری را در فضای منزل تان داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *