خانه دکوراسیون کامل خانه دکوراسیون خانه آپارتمانی دکوراسیون داخلی منازل مسکونی با ۷۵ طراحی خاص و چشم نواز

دکوراسیون داخلی منازل مسکونی با ۷۵ طراحی خاص و چشم نواز

دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی منزل امروزه از اهمیت زیادی برخوردار شده است و همه افراد تمایل دارند خانه ای با طراحی شیک و لاکچری داشته باشند. در ادامه ایده هایی برای دیزاین داخلی قسمت های مختلف منزل را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل

طراحی منزل را می توانید به کمک دکوراسیون های کلاسیک و مدرن انجام دهید که هر یک از این دکوراسیون ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و انتخاب آن ها برای طراحی قسمت های مختلف منزل به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

دیزاین داخلی اتاق نشیمن

مستر چوبی

دیزاین داخلی سالن پذیرایی

سالن پذیرایی و اتاق نشیمن از مهم ترین بخش ها در هر خانه ای محسوب می شوند و اگر شما از آن دسته از افرادی می باشید که به سبک های دکوراسیون های ساده و امروزی علاقه مند می باشید بهتر است برای طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن از سبک مدرن استفاده نمایید.
دکوراسیون سلطنتی از انواع سبک های لوکس و لاکچری می باشد که از زمان های گذشته تا به امروز توجه اغلب افراد را به سمت خود جلب کرده است.

دکوراسیون سلطنتی پذیرایی دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون سلطنتی طراحی داخلی مدرن دکوراسیون مدرن اتاق نشیمن دکوراسیون مدرن

بعد از انتخاب سبک دکوراسیون داخلی می توانید وسایل مورد نیاز سالن پذیرایی را تهیه کنید. مبلمان و تلویزیون از مهم ترین وسایل در سالن پذیرایی محسوب می شوند و بهتر است شما مبلمان را در قسمت مناسبی از پذیرایی قرار دهید سپس تلویزیون را روبروی مبلمان قرار دهید.
برای تزیین سالن پذیرایی می توانید پرده ای متناسب با سبک دکوراسیون داخلی منزل تان را انتخاب نمایید همچنین برای تزیین دیوارها نیز می توانید از شمعدان های تزیینی و تابلوهای تزیینی و شلف دیواری و … استفاده کنید.
انتخاب فرشی مناسب برای پذیرایی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و شما می توانید کفپوش پذیرایی منزل تان را به کمک فرش های ۹ تا ۱۲ متری بپوشانید.

مبل و میز

دکوراسیون نشیمن دکوراسیون مدرن دکوراسیون کلاسیک پذیرایی دکوراسیون مدرن دکوراسیون داخلی کلاسیک دکوراسیون پذیرایی دکوراسیون سالن پذیرایی دکوراسیون اتاق نشیمن دکوراسیون مدرن اتاق نشیمن دکوراسیون خاکستری اتاق نشیمن دکوراسیون داخلی

دیزاین داخلی اتاق خواب

اتاق خواب خصوصی ترین بخش منزل است و با توجه به اینکه افراد بیشتر وقت خود را در فضای اتاق خواب سپری می کنند از این رو بهتر است برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب حساسیت لازم به خرج داده شود.
سرویس خواب جزء مهم ترین وسایل در فضای اتاق محسوب می شود و شما می توانید با توجه به سبک دکوراسیون داخلی اتاق خواب طرح سرویس خواب را انتخاب نمایید.
سرویس خواب ها در انواع رنگ های روشن و تیره موجود می باشند و اگر فضای اتاق خواب شما کوچک است بهتر است از سرویس خواب های رنگ روشن برای اتاق خواب استفاده نمایید همچنین برای انتخاب رنگ سرویس خواب برای اتاق خواب های بزرگ هیچ محدودیتی وجود ندارد.
طرح و رنگ وسایل تزیینی و پرده و فرش نیز روی فضای اتاق خواب تاثیر زیادی دارد از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب این وسایل دقت لازم را به خرج دهید.

دکوراسیون داخلی اتاق خواب دکوراسیون داخلی دکوراسیون اتاق خواب دکوراسیون داخلی اتاق خواب دکوراسیون اتاق خواب سلطنتی دکوراسیون اتاق خواب دکوراسیون اتاق خواب دکوراسیون اتاق خواب دکوراسیون کلاسیک دکوراسیون داخلی مدرن دکوراسیون اتاق خواب سلطنتی دکوراسیون کلاسیک اتاق خواب دکوراسیون داخلی اتاق خواب دکوراسیون اتاق خواب مدرن طراحی اتاق خواب دکوراسیون داخلی اتاق خواب دکوراسیون اتاق خواب سفید دکوراسیون کلاسیک دکوراسیون اتاق خواب سفید اتاق خواب مدرن دکوراسیون اتاق خواب مدرن دکوراسیون اتاق خواب سفید

دیزاین داخلی آشپزخانه

طراحان داخلی آشپزخانه را به قلب تپنده خانه تشبیه کرده اند از این رو بهتر است آشپزخانه دارای فضایی کاربردی و مناسب باشد.
برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه می توانید از انواع سبک های مدرن و کلاسیک استفاده نمایید که انتخاب این سبک دکوراسیون ها به دکوراسیون سایر قسمت های منزل تان بستگی دارد.
با توجه به اینکه کابینت ها مهم ترین وسیله در فضای آشپزخانه محسوب می شوند از این رو بهتر است در انتخاب طرح و رنگ کابینت ها حساسیت لازم را به خرج دهید.

دکوراسیون آشپزخانه دکوراسیون سفید آشپزخانه دکوراسیون آشپزخانه مدرن دکوراسیون آشپزخانه مدرن دیزاین داخلی آشپزخانه تزیین آشپزخانه با گل دکوراسیون آشپزخانه دکوراسیون کلاسیک آشپزخانه دکوراسیون آشپزخانه دکوراسیون مدرن آشپزخانه

یخچال و گاز بعد از کابینت ها مهم ترین وسایل در آشپزخانه محسوب می شوند که بهتر است در صورت امکان رنگ کابینت ها را با رنگ گاز و یخچال ست نمایید.
اگر در آشپزخانه شما فضایی مناسب برای قرار دادن میز ناهارخوری وجود دارد می توانید آن را در مکانی مناسب از آشپزخانه قرار دهید.
نورپردازی آشپزخانه نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و شما می توانید به کمک لوسترهای مدرن و کلاسیک نورپردازی آشپزخانه تان را طراحی نمایید.

دکوراسیون آشپزخانه دکوراسیون آشپزخانه مدرن دکوراسیون کلاسیک آشپزخانه دکوراسیون آشپزخانه دکوراسیون مدرن آشپزخانه دکوراسیون مدرن آشپزخانه آشپزخانه مدرن دکوراسیون داخلی آشپزخانه دکوراسیون آشپزخانه مدرن دکوراسیون آشپزخانه دکوراسیون آشپزخانه

دیزاین داخلی سرویس بهداشتی

در گذشته به طراحی داخلی سرویس بهداشتی اهمیت زیادی داده نمی شد ولی امروزه طراحی داخلی سرویس بهداشتی از اهمیت زیادی برخوردار شده است.

اگر سبک دکوراسیون منزل تان کلاسیک است می توانید طراحی داخلی سرویس بهداشتی را به کمک دکوراسیون سلطنتی انجام دهید که در این صورت بهتر است در فضای سرویس بهداشتی از شیر آلات و وان لوکس و کابینت مخصوص سرویس بهداشتی و … استفاده نمایید.

دکوراسیون سرویس بهداشتی مدرن نیز به صورت ساده طراحی می شود و بهتر است شما در فضای حمام از قفسه های دیواری استفاده نمایید و وسایل مورد نیاز را در قفسه قرار دهید تا از شلوغ شدن فضای حمام جلوگیری شود.

طراحی داخلی سرویس بهداشتی دکوراسیون سرویس بهداشتی طراحی داخلی سرویس بهداشتی دکوراسیون داخلی منزل دکوراسیون مدرن سرویس بهداشتی دکوراسیون سرویس بهداشتی سرویس بهداشتی شیک دکوراسیون داخلی دکوراسیون سرویس بهداشتی مدرن طراحی داخلی سرویس بهداشتی دکوراسیون سرویس بهداشتی مدرن

در این مطلب با طراحی دکوراسیون داخلی منزل برای قسمت های مختلف آشنا شدید که امیدواریم این دیزاین های شیک و بی نظیر مورد توجه تان قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *