خانه دکوراسیون کامل خانه دکوراسیون رنگی دکوراسیون با رنگ خنثی و کاربرد آن در نقاط مختلف خانه + عکس

دکوراسیون با رنگ خنثی و کاربرد آن در نقاط مختلف خانه + عکس

رنگ ها به سه دسته فعال و غیر فعال و خنثی تقسیم بندی می شوند که رنگ های فعال جزء رنگ های گرم می باشند و رنگ های غیر فعال نیز به رنگ های سرد گفته می شوند. رنگ های خنثی نیز از انواع رنگ هایی می باشند که به راحتی با سایر رنگ ها ست می شوند به همین دلیل استفاده از رنگ های خنثی در طراحی داخلی منزل استفاده زیادی می شود. در ادامه دکوراسیون با رنگ خنثی را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم از این دیزاین های داخلی مورد توجه تان قرار بگیرند.

طراحی دکوراسیون با رنگ خنثی مخصوص بخش های مختلف منزل

رنگ های مات نظیر مشکی و کرمی و خاکستری و قهوه ای جزء رنگ های خنثی به شمار می روند و شما می توانید آن ها را به راحت با سایر رنگ ها ترکیب نمایید و جذابیت خاصی را به طراحی داخلی منزل تان ببخشید.

 دکوراسیون با رنگ خنثی

مستر چوبی

طراحی داخلی راهرو و پذیرایی با رنگ های خنثی

راهروی منزل اولین مکانی است که توجه هر فردی را به سمت خودش جلب می کند و در واقع این نقطه می تواند همه خلاقیت و هنر شما را به نمایش بگذارد و شما می توانید در صورت تمایل دیوارهای راهرو ورودی و راهروی بین اتاق ها را به کمک کاغذ دیواری با رنگ خنثی بپوشانید همچنین می توانید رنگ قالیچه و تابلو و … را نیز از بین رنگ های خنثی انتخاب کنید.

در صورت تمایل می توانید مبل تک یا نیمکتی با رنگ خنثی را در قسمتی از دکوراسیون راهرو ورودی قرار بدهید همچنین رنگ جالباسی و رنگ جاکفشی را هم می توانید از بین رنگ های خنثی انتخاب کنید. توجه داشته باشید که رنگ همه این وسایل را باید به گونه ای انتخاب نمایید که در کنار یکدیگر هارمونی مناسبی را ایجاد نمایند.

 دکوراسیون با رنگ خنثی طراحی دکوراسیون راهرو ورودی با رنگ خنثی دکوراسیون داخلی با رنگ خنثی دکوراسیون زیبا با رنگ خنثی  دکوراسیون راهرو ورودی با رنگ خنثی  دکوراسیون با رنگ سفید و خنثی  دکوراسیون منزل با رنگ خنثی دکوراسیون شیک با رنگ خنثی دیزاین شیک منزل با رنگ خنثی دکوراسیون زیبا منزل با رنگ خنثی طراحی منزل با رنگ خنثی

مبل و میز

دکوراسیون راهرو با رنگ خنثی

رنگ های خنثی گزینه مناسبی برای طراحی داخلی پذیرایی و اتاق نشیمن هستند و بهتر است شما از این رنگ ها بیش از اندازه در دیزاین داخلی منزل تان استفاده نکنید و در صورت تمایل می توانید برای یکنواخت به نظر نرسیدن سالن پذیرایی یا اتاق نشیمن رنگ پرده و کوسن را از بین رنگ های روشن و شاد انتخاب نمایید و از رنگ های خنثی می توانید برای انتخاب رنگ دیوارها و پرده ها و مبلمان و کفپوش منزل استفاده نمایید.

نورپردازی سالن پذیرایی با رنگ خنثی نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و شما می توانید برای نورپردازی سالن پذیرایی از لوستر و چراغ های دیوارکوب و آویز استفاده نمایید.

مدل های دکوراسیون با رنگ خنثی طراحی داخلی منزل با رنگ خنثی دکوراسیون شیک منزل با رنگ خنثی دکوراسیون زیبا منزل با رنگ خنثی دیزاین داخلی منزل با رنگ خنثی دکوراسیون منزل با رنگ های زیبا و خنثی دکوراسیون جدید منزل با رنگ خنثی   دکوراسیون منزل با رنگ های خنثی دیزاین داخلی خانه های مدرن با رنگ خنثی طراحی دکوراسیون نشیمن با رنگ های خنثی دکوراسیون زیبا با رنگ های خنثی طراحی داخلی منزل با رنگ خنثی دکوراسیون نشیمن با رنگ های خنثی و زیبا طراحی دکوراسیون به کمک رنگ های خنثی دکوراسیون شیک با رنگ خنثی طراحی شیک منزل با رنگ خنثی دکوراسیون منزل با رنگ های زیبا و خنثی دکوراسیون شیک منزل با رنگ های خنثی دکوراسیون پذیرایی با رنگ خنثی طراحی سالن پذیرایی با رنگ خنثی نورپردازی دکوراسیون با رنگ خنثی دکوراسیون مدرن با رنگ های خنثی دیزاین منزل با رنگ های خنثی دیزاین نورپردازی پذیرایی با رنگ خنثی طراحی زیبا منزل با رنگ های خنثی دکوراسیون داخلی منزل با رنگ های خنثی و بی نظیر سالن پذیرایی با رنگ خنثی دکوراسیون منزل با رنگ های خنثی دکوراسیون پذیرایی با رنگ خنثی

طراحی داخلی اتاق خواب با رنگ خنثی

اتاق خواب خصوصی ترین بخش منزل می باشد و شما می توانید برای ایجاد آرامش در فضای اتاق خواب از رنگ های خنثی در طراحی داخلی آن استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب می توانید از ترکیب رنگ های خنثی و روشن استفاده کنید که در این صورت بهتر است از رنگ های روشن در جزئیات استفاده نمایید. می توانید رنگ روتختی و تابلو و سایر وسایل تزیینی را از بین رنگ های روشن انتخاب نمایید و رنگ فرش و سرویس خواب و کمد و … را هم از بین رنگ های خنثی انتخاب کنید.

اگر فضای اتاق خواب کوچک می باشد بهتر است برای دلباز و بزرگ تر به نظر رسیدن از رنگ های خنثی نظیر سفید و کرم و طوسی روشن و قهوه ای روشن و … استفاده نمایید زیرا رنگ های تیره باعث می شوند تا فضای اتاق خواب کوچک نامطلوب به نظر برسد.

طراحی داخلی اتاق خواب با رنگ های خنثی دکوراسیون داخلی اتاق خواب با رنگ خنثی دکوراسیون بی نظیر با رنگ های خنثی طراحی داخلی اتاق خواب به کمک رنگ های خنثی دکوراسیون شیک اتاق خواب با رنگ های خنثی دکوراسیون اتاق خواب کوچک با رنگ خنثی دیزاین اتاق خواب زیبا با رنگ های خنثی دکوراسیون داخلی اتاق خواب با رنگ های خنثی و بی نظیر دیزاین اتاق خواب با رنگ خنثی دکوراسیون اتاق خواب با رنگ طوسی دیزاین اتاق خواب با رنگ خنثی دیزاین اتاق خواب به کمک رنگ های خنثی نورپردازی اتاق خواب با رنگ خنثی نورپردازی اتاق خواب با رنگ های خنثی اتاق خواب با رنگ خنثی طراحی داخلی اتاق خواب مدرن با رنگ های خنثی دکوراسیون اتاق خواب با رنگ خنثی

طراحی داخلی آشپزخانه و اتاق غذاخوری با رنگ خنثی

اگر فضای منزل شما دارای بزرگ است می توانید فضایی را به اتاق غذاخوری اختصاص بدهید. رنگ های خنثی در فضای اتاق غذاخوری باعث ایجاد فضایی گرم می شوند همچنین بهتر است در کنار رنگ های خنثی از قطعه های شیشه ای یا آکریلیک نیز استفاده نمایید تا با انعکاس نور در این قطعات فضای اتاق غذاخوری جذاب و درخشان و بزرگ تر به نظر برسد.

دکوراسیون شیک اتاق غذاخوری با رنگ خنثی طراحی داخلی اتاق غذاخوری به کمک رنگ های خنثی دکوراسیون داخلی اتاق غذاخوری با رنگ هایی خنثی طراحی داخلی اتاق ناهارخوری با رنگ خنثی دکوراسیون اتاق غذاخوری با رنگ خنثی

دکوراسیون آشپزخانه با پالت رنگی خنثی امروزه به یکی از محبوب ترین گزینه ها تبدیل شده است و از این رنگ ها برای دکوراسیون ها با سبک کلاسیک و مدرن استفاده می شود.

در صورت تمایل می توانید برای گرم تر به نظر رسیدن فضای آشپزخانه از کابینت و کفپوش چوبی در کنار رنگ های خنثی استفاده نمایید همچنین اگر آشپزخانه منزل تان دارای فضای کوچک می باشد بهتر است از رنگ های خنثی روشن در فضای آشپزخانه استفاده کنید.

دکوراسیون زیبا منزل با رنگ های خنثی دکوراسیون آشپزخانه با رنگ هایی خنثی نورپردازی آشپزخانه با رنگ های خنثی طراحی داخلی آشپزخانه با رنگ خنثی دکوراسیون شیک منزل با رنگ هایی خنثی دکوراسیون آشپزخانه با رنگ های خنثی دکوراسیون داخلی آشپزخانه با رنگ هایی خنثی طراحی دکوراسیون آشپزخانه با رنگ های خنثی طراحی داخلی آشپزخانه با رنگ هایی خنثی طراحی دکوراسیون آشپزخانه با رنگ های خنثی و زیبا دکوراسیون زیبا آشپزخانه با رنگ های خنثی دکوراسیون داخلی آشپزخانه با رنگ های خنثی طراحی زیبا آشپزخانه با رنگ های خنثی طراحی آشپزخانه به کمک رنگ های خنثی دکوراسیون آشپزخانه با رنگ خنثی

در این مطلب ایده هایی برای طراحی دکوراسیون منزل با رنگ های خنثی را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم با الگوبرداری از آن ها توانسته باشید فضایی بی نظیر را در بخش های مختلف منزل تان ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *