خانه لوازم ترئین منزل پرده مدل پرده اداری برای دفاتر کار و شرکت ها

مدل پرده اداری برای دفاتر کار و شرکت ها

مدل پرده اداری

محل کار خانه دوم هر فردی محسوب می شود از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب لوازم و تجهیزات برای محل کار خود حساسیت لازم را به خرج دهید. در ادامه تصاویری از انواع مدل پرده اداری با طرح های زیبا و شیک را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل پرده اداری با جدیدترین طرح ها

پرده یکی از انواع وسایل کاربردی و تزیینی برای مکان های اداری و تجاری محسوب می شود بنابراین بهتر است شما در هنگام انتخاب رنگ و مدل پرده اداری دقت لازم را داشته باشید تا بتوانید فضای کاری متفاوت و ایده آلی را  بسازید.

پرده اداری

طرح های پرده اداری شیک و زیبا

پرده های اداری انواع مختلفی دارد که از پرطرفدارترین آن ها می توانید به پرده های کرکره ای و پرده زبرا و پرده شید رولی اشاره کرد.
پرده های کرکره ای در انواع طرح های فلزی و آلومینیومی و چوبی موجود می باشند که نصب آن ها به راحتی امکان پذیر است و شما می توانید برای بالا و پایین بردن آن ها از نخی که روی پرده تعبیه شده است استفاده نمایید.
باتومی نیز در ساختار پرده کرکره ای تعبیه شده است که می توانید با چرخاندن آن حالت پرده را به صورت سایه و روشن تغییر دهید. توجه داشته باشید که نظافت پرده کرکره ای بسیار راحت است و این طرح پرده ها به کمک دستمالی نم دار تمیز می شوند.
پرده های کرکره ای همچنین در انواع رنگ های متنوع موجود می باشند و شما می توانید رنگ این طرح پرده ها را به راحتی با رنگ محیط اداری خود ست نمایید.
پرده زبرا نیز یکی دیگر از انواع طرح های زیبا پرده اداری است که از دو اسلاید پارچه به صورت نوار افقی تشکیل شده است و از این طرح پرده ها اغلب برای پوشش مساحت وسیعی استفاده می شود.

پرده کرکره ای پرده ساده اداری پرده اداری طرح شیک پرده اداری مدل پرده ساده پرده اداری شیک پرده شیک اداری پرده شید رولی مدل پرده اداری زیبا پرده اداری طرح پرده اداری پرده زیبا اداری پرده اداری
پرده شید رولی نیز برای پوشش پنجره های وسیع کاربردی تر می باشد که با پایین آوردن آن صفحه ای زیبا و شفاف  به فضا ببخشیده خواهد شد که این صفحه یکدست می باشد و دارای قابلیت دکوراتیو است همچنین می توانید در صورت تمایل روی این صفحه تصویر دلخواه خود را چاپ کنید و پرده را به قاب عکسی متفاوت و شیک تبدیل نمایید.
توجه به رنگ پرده یکی از مهم ترین نکات است که باید به آن توجه ای ویژه داشته باشید. رنگ پرده برای محیط های اداری را می توانید با توجه به رنگ سایر وسایل انتخاب نمایید.
مدل پرده اداری رنگ روشن برای فضاهای کوچک انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شود و اگر فضای مورد نظر شما بزرگ می باشد بهتر است پرده های اداری با رنگ تیره را انتخاب نمایید همچنین در صورت استفاده از پرده های کرکره ای بهتر است برای فضاهای کوچک پرده ها با ضخامت کم را انتخاب نمایید و از پرده ها با ضخامت زیاد برای فضاهای بزرگ اداری استفاده نمایید.
در برخی از مکان های اداری نیز از انواع پرده های پارچه ای استفاده می شود که این طرح پرده ها اغلب به صورت ساده و پلیسه ای دوخته می شود و برای دوخت این طرح پرده ها از پارچه های مختلف نظیر حریر و … مخمل و … استفاده می شود.

اجرای دکوراسیون داخلی

طرح پرده جدید مدل پرده شیک اداری پرده زیبا اداری پرده اداری رنگ روشن پرده رنگ روشن پرده اداری طرح پرده اداری طرح پرده اداری مدل پرده اداری رنگ روشن پرده کرکره ای

در این مطلب با انواع مدل پرده اداری آشنا شدید که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و بتوانید با ایده گرفتن آن ها پرده ای با طرح و رنگ مناسب را انتخاب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.