خانه نمای ساختمان نمای آپارتمان نمای بیرونی ساختمان زیبا و خاص در ۷۰ طرح زیبا و چشم نواز

نمای بیرونی ساختمان زیبا و خاص در ۷۰ طرح زیبا و چشم نواز

نمای بیرونی ساختمان

نمای بیرونی ساختمان اولین بخش از ساختمان محسوب می شود که درباره ساختار و سبک معماری و متریال های به کار برده شده در طراحی ساختمان اطلاعاتی را به بیننده می دهد و علاوه بر این نما خارجی ساختمان نشان دهنده دید و خلاقیت معمار می باشد بنابراین بهتر است شما در هنگام طراحی نما برای ساختمان های ویلایی و آپارتمانی حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید.

نمای بیرونی ساختمان با ۷۰ طرح خاص و جذاب

در هنگام انتخاب نما برای ساختمان های مسکونی و تجاری باید به این نکته توجه داشته باشید که نمای انتخابی شما باعث ایجاد ناهمگونی در سطح شهر نشود همچنین بهتر است در هنگام طراحی نما برای ساختمان به نمای ساختمان های مجاور و شرایط آب و هوایی و سبک طراحی داخلی منزل خود توجه داشته باشید سپس نمایی بی نظیر و متفاوت را برای ساختمان انتخاب کنید. در ادامه تصاویری از انواع مدل های نمای بیرونی ساختمان را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

نمای بیرونی ساختمان

نمای کلاسیک ساختمان

نمای کلاسیک از انواع نماهای قدیمی و لوکس است و امروزه اغلب مردم و معماران از این نمای خارجی برای طراحی نمای بیرونی ساختمان ها استفاده می کنند. اگر شما طراحی داخلی منزل تان را به صورت سلطنتی طراحی کرده اید بهتر است از این نمای رومی یا کلاسیک برای دیزاین نما ساختمان استفاده کنید.
نمای رومی ساختمان نسبت به نمای مدرن مقاوم تر است و در طراحی این نمای خارجی از سنگ هایی نظیر مرمر و گرانیت و تراورتن و در برخی از مواقع نیز از سیمان سفید استفاده می شود همچنین به جای سنگ می توان در طراحی این نما از بتن الیاف شیشه استفاده کرد.
برای طراحی نمای کلاسیک ساختمان اغلب از المان هایی از پیش ساخته نظیر ستون های کوتاه تزیینی و ستون ها با سطح مقطع دایره ای شکل و سر ستون و قوس های بزرگ و کتیبه و هلال و قاب پنجره استفاده می شود که هر یک از این المان ها با توجه به حجم ساختمان دارای مشخصات ابعادی خاص و متفاوتی می باشند.

انواع ساعت دیواری

نمای بیرونی ساختمان

نمای ساختمان چند طبقه

طراحی نما ساختمان نمای ساختمان ویلایی نمای ساختمان چند طبقه دیزاین نمای ساختمان نمای سفید ساختمان نمای بیرونی ساختمان نمای زیبا و لوکس ساختمان نمای ساختمان نمای رومی ساختمان نمای ساختمان ویلایی نمای زیبا و شیک ساختمان نمای ساختمان نمای بیرونی ساختمان نمای زیبا و لوکس ساختمان نمای ساختمان ویلایی نمای ساختمان نمای خارجی ساختمان

مبل و میز

نمای کلاسیک ساختمان نمای شیک و لوکس ساختمان طراحی نما ساختمان نمای سفید ساختمان نمای زیبا و لوکس ساختمان نمای ساختمان چند طبقه نمای بیرونی ساختمان طراحی نما برای ساختمان نمای ساختمان ویلایی نمای رومی ساختمان نمای زیبا ساختمان نمای رومی ساختمان نمای ساختمان لوکس نمای ساختمان ویلایی

نمای ساختمان چند طبقه

نمای بیرونی ساختمان چند طبقه

نمای ساختمان های مدرن

از دید طراحان نمای بیرونی ساختمان مانند یک تابلوی نقاشی است که همه افراد شهر آن را می بینند به همین دلیل است که انتخاب نما برای ساختمان از اهمیت زیادی برخوردار است و علاوه بر این معماران می توانند درون این تابلو هنر معماری خود را به راحتی برای افراد دیگر به نمایش بگذارند.
نمای مدرن ساختمان از انواع نماهای پرطرفدار محسوب می شود و اگر شما تمایل دارید ساختمانی امروزی و مدرن داشته باشید بهتر است از این نمای خارجی استفاده نمایید.
برای ساخت نمای مدرن ساختمان از متریال های مختلف نظیر سنگ و آجر و شیشه و کامپوزیت و چوب و سیمان و سرامیک و … استفاده می شود همچنین در طراحی برخی از نماهای خارجی از ترکیب دو یا چند متریال استفاده می شود.

طراحی نما برای ساختمان نمای ساختمان چند طبقه نمای ساختمان نمای مدرن ساختمان نمای زیبا و شیک ساختمان نمای زیبا و ساده ساختمان نمای زیبا و مدرن ساختمان نمای ساختمان نمای ساحتمان ویلایی نمای شیک و زیبا ساختمان نمای ساختمان مدرن نمای زیبا و شیک ساختمان نمای جدید ساختمان نمای ساختمان نمای خارجی ساختمان نمای زیبا و شیک ساختمان نما ساختمان نمای مدرن ساختمان

برای طراحی نمای ساختمان های ویلایی بهتر است از یک متریال استفاده نمایید همچنین می توانید در صورت تمایل برای طراحی نمای این ساختمان ها از ترکیب دو متریال استفاده کنید.
برای دیزاین نما ساختمان های چند طبقه اغلب از ترکیب دو یا سه متریال استفاده می شود تا از ایجاد نمایی یکنواخت و ساده در ظاهر ساختمان جلوگیری شود.
طراحی نورپردازی نمای ساختمان نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و شما می توانید برای جذابیت بیشتر ساختمان در شب نمای ساختمان را به صورت کاربردی و متفاوت نورپردازی نمایید.

نمای زیبا و شیک ساختمان

طراحی نمای بیرونی ساختمان نمای شیک و مدرن ساختمان نمای خانه ویلایی نورپردازی نما ساختمان طراحی نورپردازی برای نما ساختمان نما ساختمان نمای بیرونی ساختمان نمای خانه ویلایی نمای ساختمان ویلایی نمای سفید ساختمان نمای شیک و زیبا ساختمان نمای ساده ساختمان نما ساختمان نمای ساختمان ویلایی نمای زیبا و بی نظیر ساختمان

نمای رومی ساختمان

در این مطلب با انواع نمای بیرونی ساختمان برای ساختمان های ویلایی و چند طبقه آشنا شدید که امیدواریم این نماهای خارجی مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها نمایی بی نظیر و منحصر به فرد را برای ساختمان خود انتخاب کنید و جلوه بی نظیری را به نمای خارجی ساختمان بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *