خانه مبلمان مدل مبلمان فرانسوی با انواع طراحی جدید و شیک برای خانه های ایرانی

مدل مبلمان فرانسوی با انواع طراحی جدید و شیک برای خانه های ایرانی

مدل مبلمان فرانسوی

مدل مبلمان فرانسوی از انواع طرح های محبوب مبل است که در همه کشورها طرفداران زیادی دارد و اگر شما تمایل دارید مبلمانی که برای منزل تان استفاده می کنید لاکچری و لوکس باشند بهتر است این طرح ها را انتخاب نمایید.

مدل مبلمان فرانسوی با طرح و رنگ های زیبا

مبل فرانسوی دارای ظرافت و زیبایی خاص می باشند و از این طرح مبلمان در دکوراسیون های کلاسیک استفاده می شود. در ادامه با انواع مدل مبلمان فرانسوی آشنا خواهید شد که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

مبلمان فرانسوی

طرح های مبل فرانسوی جدید

مبلمان امروزه به جزء جذایی ناپذیر دکوراسیون تبدیل شده اند و شما می توانید با توجه به سبک دکوراسیون منزل خود از انواع مبلمان سلطنتی، مبلمان راحتی و مبلمان چستر و … استفاده نمایید.

مبل فرانسوی به صورت استیل و نیمه استیل ساخته می شود و در طراحی این مبلمان از رنگ های خنثی نظیر سفید و آبی آسمانی و سبز روشن و نقره ای و خاکستری و بژ و رنگ های روشن نظیر سبز و زرد روشن و قرمز تیره و صورتی و بنفش و طلایی استفاده می شود که هر یک از این رنگ ها باعث ایجاد حس آرامش و زیبایی در دکوراسیون سالن پذیرایی می شوند و بهتر است شما رنگ مبلمان را با توجه به رنگ سایر وسایل موجود در دکوراسیون منزل خود انتخاب نمایید.

مدل مبل کلاسیک و شیک طرح مبلمان فرانسوی مدل مبل طرح دار کلاسیک مدل مبلمان فرانسوی ساده مبلمان طرح دار مدل مبل زیبا و شیک مبل رنگ تیره فرانسوی مبل فرانسوی مدل مبل کلاسیک مدل مبل کلاسیک مدل مبل کلاسیک

مبلمان فرانسوی همچنین دارای نقش و نگارهای زیبایی روی چوب هستند که این حکاکی ها به صورت ساده و ظریف می باشند و روی دسته و پایه و تاج مبلمان پیاده سازی می شوند همچنین برای ساخت این طرح مبلمان از پارچه های ریون و کتان و مخمل و ابریشم و … با طرح های ساده و ظریف استفاده می شود.

چوب راش و چوب گردو و چوب روسی و چوب افرا و چوب توسکا و چوب آبنوس در ساخت مبل فرانسوی کاربرد دارند و در اغلب طرح های این مبلمان چوب راش به چشم می خورد.

توجه داشته باشید که مبلمان سلطنتی حجم زیادی از سالن پذیرایی را اشغال می کنند از این رو بهتر است در پذیرایی های کوچک از آن ها استفاده نکنید و در صورت تمایل به استفاده از این سبک مبلمان در پذیرایی های کوچک بهتر است مبلمان کلاسیک فرانسوی را انتخاب نمایید زیرا دارای طرحی ظریف و خاص هستند.

مبلمان کلاسیک فرانسوی مانند سایر طرح های مبلمان سلطنتی راحت نیستند و اگر در پذیرایی منزل شما فضای کافی وجود دارد بهتر است علاوه بر استفاده از مبلمان فرانسوی از ست مبلمان راحتی نیز استفاده نمایید.

مدل مبل کلاسیک فرانسوی مبلمان زیبا و شیک فرانسوی مدل مبل فرانسوی مدل مبل طرح دار و کلاسیک مدل مبلمان فرانسوی مدل مبلمان فرانسوی ساده طرح مبلمان شیک فرانسوی مدل مبل سلطنتی طرح مبل فرانسوی مبلمان شیک فرانسوی مبل فرانسوی زیبا مبلمان استیل مبلمان فرانسوی زیبا طرح مبل کلاسیک

در این مطلب با انواع مدل مبلمان فرانسوی آشنا شدید که امیدواریم این طرح ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها مبلمان با طرح و رنگی زیبا را برای منزل خود انتخاب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *