خانه دکوراسیون فضای باز آلاچیق مدل آلاچیق فلزی با انواع طراحی مدرن و متفاوت

مدل آلاچیق فلزی با انواع طراحی مدرن و متفاوت

مدل آلاچیق فلزی

از آلاچیق برای ایجاد فضایی مناسب برای نشستن و گذراندن اوقات فراغت در فضای سبز نظیر حیاط خلوت و باغ و پارک استفاده می شود. آلاچیق ها در انواع مدل آلاچیق فلزی و چوبی و … موجود هستند و شما می توانید از بین این مدل ها، آلاچیق مناسبی را انتخاب نمایید. 

آلاچیق های فلزی دارای مزایای بهتری نسبت به آلاچیق های چوبی و … هستند و اگر شما تمایل دارید از آلاچیقی با وزن کم و انعطاف پذیری بیشتر در فضای باز استفاده کنید این مدل آلاچیق ها می توانند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل محسوب شوند.

آلاچیق فلزی و شیشه ای

مستر چوبی

مدل آلاچیق فلزی شیک و جدید

آلاچیق های فلزی در انواع مدل های مختلف نظیر چهارگوش و دایره ای و پنج گوش و … طراحی می شوند و شما می توانید از سقف های گوناگونی برای طراحی این سازه ها استفاده نمایید. در ادامه توجه شما را به چند مدل آلاچیق فلزی جلب می کنیم که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل آلاچیق شیک و جالب

مدل های آلاچیق فلزی با جدیدترین طرح ها

از آلاچیق های فلزی می توانید در هر آب و هوایی استفاده نمایید و این مدل آلاچیق ها در انواع طرح های متنوع سنتی و مدرن موجود هستند. آلاچیق های فلزی همچنین به شکل مکانیکی طراحی می شوند و این مدل ها می توانند محدوده وسیعی را در بر گیرند.
اگر شما از آن دسته ای از افرادی هستید که تمایل ندارید در بین درختان و گیاهان فضای سبز تان سازه ای فلزی دیده شود می توانید روی آلاچیق های فلزی نمای چوبی نصب کنید یا پرده های پارچه ای را در اطراف این مدل آلاچیق آویزان نمایید تا شکیل و جذاب تر به نظر برسد.
برای طراحی سقف آلاچیق فلزی می توانید از سقف های متحرک و شیشه ای و پارچه ای و چوبی استفاده نمایید که هر یک از این سقف ها کاربرد خاص خودشان را دارند.

مبل و میز

مدل آلاچیق ساده مدل آلاچیق شیک و ساده مدل آلاچیق فلزی آلاچیق شیک و جذاب فلزی مدل آلاچیق شیک مدل آلاچیق فلزی سفید مدل آلاچیق برای فضای باز مدل آلاچیق فلزی مدل آلاچیق زیبا و جدید فلزی مدل آلاچیق فلزی
طراحی ستون های این نوع آلاچیق نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و شما می توانید ستون های آلاچیق را به صورت ضخیم و بزرگ طراحی کنید همچنین می توانید ستون های این مدل آلاچیق را به صورت ظریف و با تزیینات پرکار طراحی نمایید.
توجه به اندازه متراژ فضای داخلی آلاچیق نیز دارای اهمیت زیادی است و اگر شما تمایل دارید از مبلمان با سایز بزرگ و میز استفاده نمایید بهتر است محدوده وسیعی را برای ساخت این مدل آلاچیق در نظر بگیرید.

آلاچیق ساده و جدید آلاچیق سقف دار فلزی آلاچیق شیک مدل آلاچیق فلزی با رنگ تیره آلاچیق فلزی با شکل هندسی بی نظیر آلاچیق شیک و مدرن آلاچیق شیک و ساده مدل آلاچیق شیک و جذاب مدل آلاچیق زیبا و شیک آلاچیق بزرگ فلزی آلاچیق ساده آلاچیق فلزی

طرح و رنگ آلاچیق در زیبایی و جذابیت طراحی فضای سبز تاثیرگذار می باشد بنابراین بهتر است شما در هنگام انتخاب مدل آلاچیق فلزی و چوبی و … حساسیت لازم را به خرج دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *